تقسیم امتیازات در انزلی

تلاش شاگردان تارتار و نکونام برای کسب پیروزی نتیجه نداشت و دو تیم صاحب یک امتیاز شدند .

ملوان انزلی پس از این که در دو مسابقه ی پایانی دور رفت لیگ برتر به تساوی رسید ، با شروع مجدد بازی‌ها یک برد در جام حذفی به‌دست آورد و پس از آن هم ذوب‌آهن را در اصفهان شکست داد تا روند خوبی داشته باشد ، اما آن ها در شرایطی اکنون به مصاف استقلال رفتند که در صورت برتری شانس رسیدن به رده ی چهارم و بالاتر قرارگرفتن نسبت به تراکتور را دارند ، اما در آن سوی میدان شاگردان جواد نکونام نیز نمی‌خواهند بازنده و حتی امتیاز از دست بدهند و برای ماندن در کورس قهرمانی و تثبیت جایگاه صدرجدول ، سعی در کسب پیروزی دارند .

هفته ی هفدهم لیگ برتر ؛ پنج‌شنبه : 1402/12/03 ؛ ساعت 17:15
ورزشگاه : زنده‌یاد سیروس قایقران انزلی
داوران : علی‌اصغر مومنی/ کمک‌ها : فرهاد فرهادپور و دانیال باشنده ؛ داور چهارم : مهرداد خسروی / ناظر داوری : محمدرضا اکبریان 


ملوانملوان بندر انزلی
حبیب فرعباسی | میلاد باقری | حامد نورمحمدی | آرمان اکوان | مجید عیدی | پدرام قاضی‌پور | پویا پورعلی | محمدرضا بردبار (46-حسین صادقی) | مهران احمدی (61-ابوذر صفرزاده) | رضا جعفری (83-محمد عمری) | محمدرضا سلیمانی (83-سهیل فداکار)
سرمربی : مهدی تارتار

1993653

استقلالاستقلال تهران
سیدحسین حسینی | ایمان سلیمی | رافائل سیلوا | آرمین سهرابیان | صالح حردانی | سیدابوالفضل جلالی | روزبه چشمی | امید حامدی‌فر | مهدی مهدی‌پور | جلال‌الدین ماشاریپوف (80-مهرداد محمدی) | گوستاوو بلانکو (87-آرمان رمضانی)
سرمربی : جواد نکونام

1993649

بولت سپاهاناخطارها :

استقلالاستقلال :  کارت زرد امید حامدی‌فر (24)

ملوانملوان :  کارت زردپدرام قاضی‌پور (2+45) کارت زردمجید عیدی (71)


توپ گلشرح گل‌ها :

بولت سرشاخهملوان یک – استقلال صفر (دقیقه ی 65 : محمدرضا سلیمانی) : ارسال بلند پشت مدافعان استقلال در سمت راست زمین را مجید عیدی با فرار سریع تبدیل به موقعیت جدی کرد که پاس در عرض او را محمدرضا سلیمانی تبدیل به گل کرد .

بولت استقلالملوان یک – استقلال یک (دقیقه ی 66 : جلال‌الدین ماشاریپوف) : ثانیه‌هایی از خوشحالی ملوانان نگذشته بود که سید ابوالفضل جلالی با نفوذ تند و تیز از سمت چپ زمین به بهترین شکل از پاس بلند سیلوا استفاده کرد و پاس در عمق او را ماشاریپوف بدون مکث و شوت زمینی به تور دروازه ی ملوان چسباند .


کرنومترلحظات حساس :

دقیقه ی 1 : فرار رضا جعفری از سمت چپ محوطه ی جریمه و پاس به عقب او را بردبار با شوت محکم زد که توپ با اختلاف زیاد از بالای دروازه ی استقلال به بیرون رفت .

دقیقه ی 7 : شوت راه دور بردبار را حسین حسینی با شیرجه ی زمینی در دو مرحله جمع کرد .

دقیقه ی 11 : شوت روی پای قاضی‌پور از پشت محوطه ی جریمه بی‌دقت بود و راهی اوت شد .

دقیقه ی 26 : شوت زمینی جعفری را حسین حسینی برگشت داد که در ریباند موقعیت خطرناک ملوان را ایمان سلیمی به موقع دفع کرد و توپ را به کرنر فرستاد .

دقیقه ی 31 : ارسال مهدی‌پور از کرنر سمت چپ زمین و ضربه ی سر ایمان سلیمی را مدافعان ملوان برگشت دادند که در ادامه هم ضربه ی سر سیلوا توپ را به حامدی‌فر رساند تا موقعیت خطرناک برای استقلال حفظ شود که برخورد این هافبک آبی پوش با مدافع حریف صحنه ی مشکوک به پنالتی را رقم زد .

دقیقه ی 33 : شوت بلانکو دقت لازم را نداشت و با فاصله راهی اوت شد .

دقیقه ی 40 : پاس در عمق روزبه چشمی نزدیک بود استقلال را به گل برساند که ضربه ی بلانکو در موقعیت تک به تک از مقابل دروازه ی ملوان عبورکرد و تبدیل به گل نشد .

دقیقه ی 44 : موقعیت عالی گلزنی برای استقلال با پاس بلند سیلوا شکل گرفت که حردانی در موقعیت تک به تک نتوانست گلزنی کند و ضربه ی او را فرعباسی با خروج عالی از دروازه دفع کرد .

دقیقه ی 3+45 : ضربه پشت سر چشمی روی ارسال مهدی‌پور با کم ترین فاصله از کنار تیرک دروازه ی ملوان ردشد .

1993650

دقیقه ی 70 : شوت راه دور جلالی با کم ترین فاصله از تیرک عمودی دروازه ی ملوان ردشد .

دقیقه ی 73 : ماشاریپوف به زیبایی توپ را در میانه ی زمین قطع کرد و به مهدی پور رساند ، اما شوت او بی دقت بود به مرکز دروازه رفت تا دراختیار فرعباسی قراربگیرد .

دقیقه ی 87 : ضربه ی سر حامدی فر روی توپ ارسالی از سمت چپ زمین به تیرک دروازه ی ملوان خورد و با بدشانسی استقلال تبدیل به گل نشد .


بولت فولادحاشیه :

بولت زیر مجموعهتماشاگران ملوان یک ساعت قبل از شروع بازی سکوهای اختصاص داده شده به خود را پُرکردند .

بولت زیر مجموعهآرش رضاوند ، هافبک استقلال به دلیل محرومیت دور از فهرست تیمش برابر ملوان است .

بولت زیر مجموعهایمان سلیمی ، مدافع تاثیرگذار استقلال پس از پنج هفته غیبت در لیگ برتر به دلیل مصدومیت از ناحیه ی چشم ، امروز به جمع نفرات اصلی آبی پوشان بازگشته است .

بولت زیر مجموعهمیلاد سرلک و محمد عمری ، دو ستاره ی سابق  پرسپولیس و سربازان جدید ملوان روی نیمکت هستند .

بولت زیر مجموعهاستقلال سه تغییر نسبت به بازی قبل داشته که محمدحسین مرادمند ، آرش رضاوند و آرمان رمضانی از ترکیب خارج شدند و جای خود را به ایمان سلیمی ، امید حامدی‌فر و جلال‌الدین ماشاریپوف داده‌اند .

بولت زیر مجموعهستاره ی ازبک و خرید جدید استقلال برای نخستین‌بار در ترکیب آبی پوشان دیده می‌شود .

بولت زیر مجموعهمهدی تارتار قبل از شروع بازی به سمت نکونام رفت و سرمربیان دو تیم برخورد خوبی با هم داشتند .

بولت زیر مجموعههواداران ملوان در شروع بازی با روشن کردن فشفشه جو جالبی در استادیوم به وجود آوردند .

بولت زیر مجموعهمهدی هاشمی‌نسب ، مربی استقلال دوباره به نیمکت این تیم بازگشته است .

1993657

بولت زیر مجموعهعدم اعلام خطای پورعلی روی ماشاریپوف در میانه ی زمین در دقیقه ی 42 با اعتراض نکونام و بازیکنان استقلال همراه شد .

بولت زیر مجموعهدر دقیقه ی 47 مهدی‌پور قصد داشت در سمت راست زمین کرنر بزند که به خاطر پرتاب بطری آب از سوی تماشاگران ملوان ، نتوانست این کار را انجام بدهد و بازی برای لحظاتی متوقف شد .

بولت زیر مجموعهحامد نورمحمدی در دقیقه ی 53 احساس مصدومیت کرد و روی زمین نشست ، اما پس از توقف بازی و یک دقیقه تاخیر به زمین برگشت .

بولت زیر مجموعهمهدی تارتار در دقیقه ی 57 بخاطر اعلام پرتاب اوت به سود استقلال اعتراض شدیدی داشت که مومنی او را آرام کرد .

بولت زیر مجموعهدر دقیقه ی 63 پرتاب سنگ و بطری از سوی تماشاگران استقلال کاری کرد تا باقری ، مدافع ملوان دچار مصدومیت از ناحیه دست شود که البته این بازیکن بدون مشکل به کارش ادامه داد و دوباره اوت انداخت .

1993688

نوشته‌های تازه

فروردین 1403
ش ی د س چ پ ج
 1314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
0809101112  

بایگانی‌ها