جریمه ی 100 میلیون ریالی برای ملوان بندرانزلی

کمیته ی انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های متخلف صادر کرد .
به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ؛ آرای صادره به شرح زیر است :
لیگ دسته اول : 
* یحیی بهاری ، مدیر تیم نود ارومیه در دیدار مقابل تیم شهرداری تبریز به دلیل رفتار غیرمسوولانه که منجر به اخراج وی شد و خودداری از اجرای تصمیم داور و درگیری با تماشاگران تیم میزبان به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم شد . ( این رای قابل تجدید نظر است)
* تیم ملوان بندرانزلی به دلیل فحاشی تماشاگران این تیم به تیم داوری در دیدار برابر تیم کارون اروند خرمشهر باید 100 میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند .
* تیم فجرشهید سپاسی شیراز به دلیل استفاده و انداختن نور لیزر توسط تماشاگرانش در بازی برابر آلومینیوم اراک با توجه به تعهد تودیع شده ، به توبیخ کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم شد .
* علیرضا کریمی ، مربی تیم مس رفسنجان به دلیل اعتراض مکرر به داور که منجر به اخراجش شد ، به توبیخ کتبی محکوم شد .
* دیدار تیم های بادران تهران و مس رفسنجان برگزار و از سوی مهدی پاشازاده ، سرمربی تیم بادران تهران تخلفاتی مبنی بر خروج از محوطه ی فنی و درگیری لفظی با سرمربی تیم مقابل به عنوان شروع کننده که منجر به اخراجش شد ، رخ داد . وی به توبیخ کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم شد .
* علی سامره ، سرمربی تیم مس رفسنجان نیز به دلیل خروج از محوطه ی فنی و درگیری لفظی با سرمربی تیم مقابل به توبیخ کتبی محکوم شد و باید 20 میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند .
*حجت جهرمی ، مدیر مس کرمان در دیدار برابر اکسین البرز تخلفاتی مبنی بر اعتراض و رفتار غیرمسوولانه که منجر به اخراجش شد ؛ انجام داد . وی به توبیخ کتبی محکوم شد .
*دیدار تیم های فجرشهیدسپاسی و شاهین شهرداری بوشهر برگزار شد و از سوی وحید فاضلی عرب آباد – مربی تیم شاهین بوشهر – تخلفاتی مبنی بر اعتراض مکرر که منجر به اخراجش شد ، به توبیخ کتبی محکوم شد .
* تیم شاهین شهرداری بوشهر  به دلیل تخلفات تماشاگرانش  به تیم داوری و پرتاب بطری به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم شد .
* تیم شاهین بوشهر به خاطر رفتار غیراصولی و تنش نیمکت تیم که موثر در ایجاد التهاب در استادیوم گنبد شده بود ، باید 50 میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند .
کلیه ی آرای فوق قطعی است .

نوشته‌های تازه

فروردین 1403
ش ی د س چ پ ج
 1314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
0809101112  

بایگانی‌ها