یک بازیکن غیرمجاز چالش جدید لیگ دسته اول فوتبال

استفاده از یک بازیکن غیرمجاز در تیم نساجی مازندران در رقابت های لیگ دسته اول ممکن است سرنوشت رقابت های فصل گذشته را با تغییر مواجه کند .

باشگاه نساجی مازندران به عنوان تیم دوم به لیگ برتر صعود کرده است و این صعود به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به تیم خونه به خونه انجام شد با این حال اکنون خبر می رسد که ظاهراً باشگاه نساجی مازندران یک بازیکن غیرمجاز در رده ی سنی امید داشته که این بازیکن در یک مسابقه به میدان رفته است . اگر نتیجه ی این بازی به دلیل استفاده از آن بازیکن غیرمجاز تغییر کند و مسابقه 3 بر صفر به سود حریف شود ، در آن صورت احتمال دارد که سرنوشت صعود کنندگان به لیگ برتر تغییر پیدا کند !

این بازیکن که در رده ی سنی امید است ، ظاهراً سنش به رده ی سنی امید نمی خورد و حتی گفته می شود باشگاه سپاهان هم از نساجی در رقابت های رده ی سنی امید به دلیل استفاده از این بازیکن غیرمجاز شکایت کرده است .

شاید لیگ دسته اول فوتبال ایران با حضور این بازیکن دچار چالش جدیدی شود ! به هر حال مسوولان باشگاه خونه به خونه به طور جدی پیگیر صعود به لیگ برتر هستند و بارها در این مورد بیانیه هایی هم صادر کرده اند .

با این حال این ادعایی است که مطرح شده و باید دید این ادعاها مستند و محکمه پسند هست یا فقط ادعایی است که قابلیت اثبات ندارد .

البته طبق قانون هر باشگاه برای تخلف تیم مقابل حداکثر 48 ساعت بعد از بازی می تواند اعتراض کند و سوال اینجاست که چرا خونه به خونه ی بابل بعد از بازی با نساجی این اعتراض را نکرده است و اکنون که این تیم به دلیل تفاضل گل نتوانسته به لیگ برتر صعود کند ، به دنبال احقاق حق خود است . باید دید کمیته ی انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال این پرونده را چه طور رسیدگی می کنند .

"خبرگزاری فارس"

 

نوشته‌های تازه

بهمن 1402
ش ی د س چ پ ج
 1213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011

بایگانی‌ها