نظرمحمدی تهدید به کناره گیری کرد

علی نظرمحمدی مغموم از باخت خانگی برابر ذوب آهن و مشکلات مالی که تیم شمالی درگیر آن است ، در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد ومهم ترین بخش حرف هایش هم مرتبط به این بخش بود .

نظرمحمدی حرف هایش را چنین آغاز کرد : “بازی سخت ونفس گیری بود ، برابر تیمی بودیم که امکانات بالا ، کادرفنی قدرتمند وبازیکنان شایسته یی داشت ، در 35 دقیقه ی ابتدایی بازی ذوب آهن بهتر از ما بود و جریان بازی را در اختیار داشت ، ما که 3 بازیکن اصلی خودمان را به علت محرومیت و مصدومیت نداشتیم ، در ده دقیقه ی پایانی نیمه ی اول بازی را متعادل کرده و در بین 2 نیمه بازیکنانم را با حرف هایی که زدم ، به بازی برگرداندم . همه ی نیمه ی دوم متعلق به ما بود و حریف مان تنها ضدحمله می کرد و از حربه ی اصلی خود یعنی ضربات ایستگاهی بهره می برد . بعد از زدن گل مساوی بر روی برتری تیم ما ، همچنان در حال حمله بودیم و منتظر گل برد که با یک ضدحمله ی دیگر بازنده شدیم .”

نظرمحمدی در پاسخ سوال یکی از اهالی رسانه ، اوضاع مالی تیم را اسفناک خواند ویک شبه تهدیدی هم کرد ، “سوال درباره ی اوضاع مالی را باید از مسوولان تیم بپرسید ، حرف نزدن من نه از روی آرامش و مشکل نداشتن نیست که برای حفظ شرایط و آرامش بوده است ، اگر زیاد به من در این باره فشار بیاید و نتوانم جوابگوی بازیکنانم باشم ، رها می کنم و می روم . شرایط مالی ولجستیکی ما اسفناک است و برخی خودشان را به خواب زده اند . “

نظرمحمدی در ادامه گفت : مدیران تیم بدانند بر اساس قانون اگر تا نیم فصل یک سوم قراردادها پرداخت نشده باشد ، قراردادها به طور یک طرفه فسخ خواهد شد .

نظرمحمدی در ادامه ی کار هم به عملکرد فنی تیم فوتبال سپیدرود پرداخت و از نداشتن بضاعت انسانی در برخی پست ها و نداشتن ابزار مناسب به خاطر کم بودن تمکن مالی گفت و انتقادهایش را این گونه به پایان رساند .

"ورزش سه"

telegram

نوشته‌های تازه

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 11
12131415161718
19202122232425
26272829010203
04050607080910
11  

بایگانی‌ها