برنامه ی جدید مسابقات هفته های سی و دوم تا سی و چهارم لیگ یک

برنامه ی جدید مسابقات هفته های سی و دوم تا سی و چهارم و یک بازی معوقه از هفته ی سی و یکم لیگ یک باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران ؛ برنامه ی جدید مسابقات هفته های سی و دوم تا سی و چهارم لیگ یک طبق اعلام روابط عمومی سازمان لیگ به شرح زیر است :

معوقه از هفته ی سی و یکم :
جمعه ۴ خرداد 
مس کرمان – چادرملوی اردکان – ساعت ۱۹ – ورزشگاه : امام علی (ع) کرمان

هفته ی سی و دوم :
پنجشنبه ۱۰ خرداد
مس شهربابک – شهرداری آستارا – ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه : شهیدسلیمانی شهربابک
مس سونگون ورزقان – خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه : یادگار امام تبریز
شهرراز شیراز – دریای کاسپین بابل – ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه : حافظیه ی شیراز
آریوی اسلامشهر – شاهین بندرعامری – ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه : امام خمینی اسلامشهر
داماش گیلان – نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه : شهیدعضدی رشت
آبی پوشان جنوب –  خیبر خرم آباد – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه : تختی  آبادان
نفت مسجدسلیمان – سایپای تهران – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه : شهیدبهنام محمدی مسجدسلیمان
چادرملوی اردکان – فجرشهیدسپاسی شیراز – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه : شهیدنصیری یزد
پارس جنوبی جم – مس کرمان – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه : تختی جم

هفته ی سی و سوم :
چهارشنبه ۱۶ خرداد
مس کرمان – نفت مسجدسلیمان – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : امام علی (ع) کرمان
دریای کاسپین بابل – پارس جنوبی جم – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : شهدای سیمرغ
شاهین بندرعامری – چادرملوی اردکان – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : شهیدمهدوی بوشهر
خوشه طلایی ساوه – داماش گیلان – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : امام رضا (ع) مشهد
آبی پوشان جنوب – مس شهربابک – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : شهیدبهنام محمدی مسجدسلیمان   
فجرشهیدسپاسی شیراز – مس سونگون ورزقان – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : حافظیه ی شیراز
شهرداری آستارا – شهرراز شیراز – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : وحدت آستارا
خیبر خرم آباد – آریوی اسلامشهر – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : تختی خرم آباد
سایپای تهران – نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه :انقلاب کرج

هفته ی سی و چهارم :
سه شنبه ۲۲ خرداد
داماش گیلان – سایپای تهران – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : شهیدعضدی رشت
مس شهربابک – شاهین بندرعامری – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : شهیدسلیمانی شهربابک
پارس جنوبی جم – فجرشهیدسپاسی شیراز – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : تختی جم
چادرملوی اردکان – دریای کاسپین بابل – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : شهیدنصیری یزد
نفت مسجدسلیمان – خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : شهیدبهنام محمدی مسجدسلیمان
شهرراز شیراز – خیبر خرم آباد – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : حافظیه ی شیراز
مس سونگون ورزقان – مس کرمان – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : یادگار امام تبریز
نفت و گاز گچساران – شهرداری آستارا – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : شهدای نفت گچساران
آریوی اسلامشهر – آبی پوشان جنوب – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه : امام خمینی اسلامشهر

نوشته‌های تازه

خرداد 1403
ش ی د س چ پ ج
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
091011  

بایگانی‌ها