نظرمحمدی : مدیرعامل بالای سرمان نیست ، حق‌مان را می‌خورند

علی نظرمحمدی سرمربی تیم داماش گیلان نسبت به وضعیت مدیریتی تیم اعتراض دارد .

 علی نظرمحمدی سرمربی تیم داماش گیلان پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل چادرملو اردکان در نشست خبری حاضرشد و گفت : تیم داماش در ۲-۳ هفته ی گذشته با تیم های بالانشین لیگ بازی کرده و بازی های بسیار سنگینی بود . بازی‌یی که امروز جلوی چادرملو انجام دادیم ، یک بازی درگیرانه ، شجاعانه ، فیزیکی و جنگنده بود که با قلب شان بچه‌ها بازی کردند . باید بپذیریم که تیم داماش گیلان با ۱۹ امتیاز در رتبه ی هفده حضوردارد و چادرملو با ۵۴ امتیاز در رده ی دوم جدول ، در آستانه ی صعود به لیگ برتر است و تیمی که این شرایط را دارد ، با اعتماد به نفس بسیار بالا بازی می‌کند و این تیمی است که از شرایط خود در نیم فصل دوم به نحو احسن استفاده کرد . مهره های خود را تقویت کرد و ما ۲۰ روز اول بین دو نیم فصل تمرینات تعطیل بود و شرایط نامناسبی برای یارگیری بر اساس دل مان داشتیم و با این که کسی دخالت نکرد ، ولی می‌دانید که جذب بازیکن در نیم فصل دوم مثل ابزاری است که می‌دانید منظور چیست .

او ادامه داد : ما تمام تلاش مان این بود که هشت بازیکنی که قراردادشان به ۴۰ درصد نرسیده بود را حفظ کنیم و با توجه به ارتباطاتی که داشتیم بازیکنانی را به جمع مان اضافه کنیم . این جمع باید بپذیرد که در بعضی از بازی‌ها مثل بازی با شاهین بندرعامری و مثل بازی با جم داوری چه کارهایی انجام داد که داماش نشد موفق شود . ما مربیان حق نداریم در کنفرانس درباره ی داوری صحبت کنیم . چون بلافاصله با واکنش کمیته ی انضباطی همراه می‌شویم و ما را محروم می‌کند . ولی شما دیدید که در بازی با شاهین بندرعامری دقیقه ی ۲ ، خطایی روی داریوش بخت گرفته شد که می‌توانست اخراج شود و ما ۸۸ دقیقه در وقت قانونی بازی با یک تیم ۱۰ نفره رو به رو باشیم .

وی افزود : در نیمه ی دوم خطای ۱۰۰ درصد روی میرزاعلی گرفته نشد ، چون ما مدیرعامل بالا سرمان نیست ، این چنین به ما اجحاف می‌شود . تمام غصه ی من اول به خاطر هوادار و بعد از آن برای بازیکن است . می‌شود که داور مسابقه گل ۱۰۰ درصد حسینی را آفساید می‌گیرد . قبول دارم که اشتباه داوری جزوی از فوتبال است و من هم به عنوان کادرفنی اشتباه می‌کنم و داوران هم به خصوص داوران جوان حق اشتباه دارند . اما شرایط تیم ما به گونه‌یی است که توانایی بیش از این ضربه خوردن را نداریم . ما در میانه ی جدول نیستیم و اشتباهاتی که برای ما می‌آید بسیار بزرگ است . یک پنالتی هم روی رضایی تبار در نیمه ی اول انجام شد اما داور نگرفت . با تغییر پلن بازی را برگرداندیم اما به دلیل همان فشارها باید آن فشارها را روی دوش بازیکن برداریم تا بازیکن ریلکس‌تر باشد . من در پایان بازی از بازیکن تشکر کردم نه به دلیل نتیجه ، چون نه باب میل من و باب میل هیچ کس نبود ولی تنها چیزی که شما ، ما و بازیکنان راضی می‌کرد فقط کسب سه امتیاز بود . البته بچه‌ها جانانه جنگیدند و این جنگ را باید در بازی با خیبر انجام می‌دادیم .

1345332

نظرمحمدی با تاکید بر شرایط سخت این بازی خاطرنشان کرد : من بابت بازی بعد خودم و تیمم عذرخواهی می‌کنم و شجاعتش را دارم اما شرایط نبود که این کار انجام دهم . بعضی‌ها می‌گویند وقتی که می‌بریم به کنفرانس می‌آیم اما آمدم تا بیایم بگویم امروز صدای تان را شنیدیم . بیست بار از ما حمایت کردید و پشت ما را خالی نکردید . یک بار از ما انتقاد کردید بالای سر جا دارد . دست تک تک شما را می‌بوسم که با این شرایط بد اقتصادی وقت می‌گذارید و به عضدی می آیید و از تیم حمایت می‌کنید . وظیفه ی ماست برای شما جان بگذاریم و دیدید که گذاشتیم . امروز نظرمحمدی آمد چون باید کنار هر اتفاقی که نکات مثبت را ببینیم و در کنار همه نقد‌ها آن ها را ببینیم و یادآوری کنیم .

او ادامه داد : ما در تغییرات فراوان در دروازه و خط دفاع مقابل تیم دوم جدول که ۱۷ بُرد دارد و توجه کنید ۱۰ برد خارج از خانه دارد ، دروازه ی تیم را بسته نگه داشتیم . اگر خداوند مقدرمی‌کرد ، می‌توانستیم سه امتیاز را در ۱۰ دقیقه ی پایانی بازی بگیریم . ما الان آسیب بازی با خیبر و چادرملو را نداریم ما جایی آسیب دیدیم که دریای بابل و خوشه طلایی را نتوانستیم ببریم . مس سونگون ، شاهین بندرعامری و بابل را نباید می‌باختیم و بابت این مساوی نباید خودمان را سرزنش کنیم . ما باید روزی که هوادار حمایت می‌کند و روزی هم که نقد می‌کند آن را بپذیریم . آن روزهایی که مورد حمایت قرارمی‌گیریم نباید از خود بی خود شویم و مغرور شویم . ما با این مردم زندگی می‌کنیم و این مردم در وضعیت بد معیشتی تمام عشق شان این است که تیم شان ببرد و یک هفته شاد باشند . فیلمش هم هست و من هر هفته می‌گویم که مهم این است دل مردم شهر را شادکنی . ما یک مجموعه هستیم که به هم گره خوردیم و وقتی ببریم هوادار لذت می‌برد و خانواده ی ما و هواداران هم یک هفته شاداست . می‌بازیم هم غمگین هستند . تا روز پایانی و زمان سوت پایان بازی سایپا شک نداریم که داماش با اطمینان خاطر در لیگ می‌ماند . ما بازی‌های سنگین‌مان را پشت سر گذاشتیم و امروز به سمت سراشیبی رسیدیم . همه ی بازی‌ها سنگین است ولی به سمت پایین می‌رویم و با حمایت همین هوادار به سمت جلو می‌رویم .

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
 121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
05060708091011

بایگانی‌ها