برنامه ی کامل رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال اعلام شد

برنامه ی 17 هفته ی دور رفت مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور پس از قرعه‌کشی این دوره از مسابقات مشخص شد .

قرعه‌کشی لیگ دسته اول فوتبال امروز برگزار شد و تیم‌ها حریفان خود را شناختند . این دوره از مسابقات قرار است از 17 مرداد ماه با حضور 18 تیم برگزار شود .

برنامه ی 17 هفته ی رقابت‌های لیگ دسته اول به شرح زیر است :

* هفته ی اول

پارس جنوبی – مس رفسنجان

نفت مسجدسلیمان – ایران جوان بوشهر

اکسین البرز – نساجی مازندران

راه‌آهن تهران – گل‌گهر سیرجان

مس کرمان – فجرسپاسی شیراز

آلومینیوم اراک – ملوان بندرانزلی

سپیدرود رشت – بادران تهران

فولاد یزد – خیبر خرم‌آباد

خونه به خونه ی مازندران – استقلال اهواز

 

* هفته ی دوم

خیبر خرم‌آباد – پارس جنوبی بوشهر

مس رفسنجان – خونه به خونه ی مازندران

استقلال اهواز – آلومینیوم اراک

بادران تهران – فولاد یزد

فجرسپاسی شیراز – سپیدرود رشت

ملوان بندرانزلی – راه‌آهن تهران

نساجی مازندران – نفت مسجدسلیمان

ایرانجوان بوشهر – مس کرمان

گل‌گهر سیرجان – اکسین البرز

 

* هفته ی سوم

راه‌آهن تهران – مس رفسنجان

آلومینیوم اراک – پارس جنوبی جم بوشهر

ایرانجوان بوشهر – نساجی مازندران

مس کرمان – گل‌گهر سیرجان

نفت مسجدسلیمان – فجرسپاسی شیراز

فولادیزد – ملوان بندرانزلی

خونه به خونه ی مازندران – بادران تهران

سپیدرود رشت – خیبر خرم‌آباد

اکسین البرز – استقلال اهواز

 

* هفته ی چهارم

بادران تهران – ایرانجوان بوشهر

پارس جنوبی جم بوشهر – خونه به خونه ی مازندران

مس رفسنجان – آلومینیوم اراک

استقلال اهواز – فولادیزد

ملوان بندرانزلی – سپیدرود رشت

فجرسپاسی شیراز – راه‌آهن تهران

گل‌گهر سیرجان – نفت مسجدسلیمان

نساجی مازندران – مس کرمان

خیبر خرم‌آباد – اکسین البرز

 

* هفته ی پنجم

نفت مسجدسلیمان – مس رفسنجان

فولادیزد – پارس جنوبی جم بوشهر

سپیدرود رشت – خونه به خونه ی مازندران

نساجی مازندران – گل‌گهر سیرجان

اکسین البرز – فجرسپاسی شیراز

ایرانجوان بوشهر – ملوان بندرانزلی

راه‌آهن تهران – بادران تهران

آلومینیوم اراک – خیبر خرم‌آباد

مس کرمان – استقلال اهواز

 

* هفته ی ششم

گل‌گهر سیرجان – ایرانجوان بوشهر

فجرسپاسی شیراز – نساجی مازندران

خونه به خونه ی مازندران – آلومینیوم اراک

مس رفسنجان – فولاد یزد

پارس جنوبی جم بوشهر – سپیدرود رشت

خیبر خرم‌آباد – راه‌آهن تهران

استقلال اهواز – نفت مسجدسلیمان

بادران تهران – مس کرمان

ملوان بندرانزلی – اکسین البرز

 

* هفته ی هفتم

مس کرمان – مس رفسنجان

نفت مسجدسلیمان – پارس جنوبی جم بوشهر

فولادیزد – خونه به خونه ی مازندران

سپیدرود رشت – آلومینیوم اراک

ایرانجوان بوشهر – فجرسپاسی شیراز

گل‌گهر سیرجان – ملوان بندرانزلی

اکسین البرز – بادران تهران

نساجی مازندران – خیبر خرم‌آباد

راه‌آهن تهران – استقلال اهواز

 

* هفته ی هشتم

خیبر خرم‌آباد – ایرانجوان بوشهر

مس رفسنجان – نساجی مازندران

فجرسپاسی شیراز – گل‌گهر سیرجان

آلومینیوم اراک – فولاد یزد

استقلال اهواز – سپیدرود رشت

خونه به خونه ی مازندران – راه‌آهن تهران

بادران تهران – نفت مسجدسلیمان

ملوان بندرانزلی – مس کرمان

پارس جنوبی جم بوشهر – اکسین البرز

 

* هفته ی نهم

سپیدرود رشت – مس رفسنجان

مس کرمان – پارس جنوبی جم بوشهر

ایرانجوان بوشهر – خونه به خونه ی مازندران

راه‌آهن تهران – آلومینوم اراک

اکسین البرز – فولاد یزد

فجرسپاسی شیراز – ملوان بندرانزلی

گل‌گهر سیرجان – بادران تهران

نفت مسجدسلیمان – خیبر خرم‌آباد

نساجی مازندران – استقلال اهواز

 

* هفته ی دهم

استقلال اهواز – ایرانجوان بوشهر

ملوان بندرانزلی – نساجی مازندران

مس رفسنجان – گل‌گهر سیرجان

بادران تهران – فجرسپاسی شیراز

فولادیزد – سپیدرود رشت

پارس جنوبی جم بوشهر – راه‌آهن تهران

خونه به خونه ی مازندران – نفت مسجدسلیمان

خیبر خرم‌آباد – مس کرمان

آلومینیوم اراک – اکسین البرز

 

* هفته ی یازدهم

اکسین البرز – مس رفسنجان

ایرانجوان بوشهر – پارس جنوبی جم بوشهر

نساجی مازندران – خونه به خونه ی مازندران

نفت مسجدسلیمان – آلومینیوم اراک

مس کرمان – فولاد اهواز

راه‌آهن تهران – سپیدرود رشت

ملوان بندرانزلی – بادران تهران

فجرسپاسی شیراز – خیبر خرم‌آباد

گل‌گهر سیرجان – استقلال اهواز

 

* هفته ی دوازدهم

مس رفسنجان – ایرانجوان بوشهر

بادران تهران – نساجی مازندران

خیبر خرم‌آباد – گل‌گهر سیرجان

پارس جنوبی جم بوشهر – فجرسپاسی شیراز

استقلال اهواز – ملوان بندرانزلی

فولاد یزد – راه‌آهن تهران

سپیدرود رشت – نفت مسجدسلیمان

آلومینیوم اراک –  مس کرمان

خونه به خونه ی مازندران – اکسین البرز

 

* هفته ی سیزدهم

فجرسپاسی شیراز – مس کرمان

نساجی مازندران – پارس جنوبی جم بوشهر

گل‌گهر سیرجان – خونه به خونه ی مازندران

ایرانجوان بوشهر – آلومینیوم اراک

نفت مسجدسلیمان – فولاد یزد

مس کرمان – سپیدرود رشت

اکسین البرز – راه‌آهن تهران

ملوان بندرانزلی – خیبرخرم‌آباد

بادران تهران – استقلال اهواز

 

* هفته ی چهاردهم

فولادیزد – ایرانجوان بوشهر

آلومینیوم اراک – نساجی مازندران

پارس جنوبی جم بوشهر – گل‌گهر سیرجان

استقلال اهواز – فجرسپاسی شیراز

مس رفسنجان – ملوان بندرانزلی

خیبر خرم‌آباد – بادران تهران

راه‌آهن تهران – نفت مسجدسلیمان

خونه به خونه ی مازندران – مس کرمان

سپیدرود رشت – اکسین البرز

 

* هفته ی پانزدهم

بادران تهران – مس رفسنجان

ملوان بندرانزلی – پارس جنوبی جم بوشهر

فجرسپاسی شیراز – خونه به خونه ی مازندران

گل‌گهر سیرجان – آلومینیوم اراک

نساجی مازندران – فولاد یزد

ایرانجوان بوشهر – سپیدرود رشت

مس کرمان – راه‌آهن تهران

خیبر خرم‌آباد – استقلال اهواز

نفت مسجدسلیمان – اکسین البرز

 

* هفته ی شانزدهم

اکسین البرز – ایرانجوان بوشهر

راه‌آهن تهران – نساجی مازندران

سپیدرود رشت – گل‌گهر سیرجان

فولادیزد – فجرسپاسی شیراز

خونه به خونه ی مازندران – ملوان بندرانزلی

آلومینوم اراک – بادران تهران

مس رفسنجان – خیبر خرم‌آباد

پارس جنوبی جم بوشهر – استقلال اهواز

نفت مسجدسلیمان – مس کرمان

 

* هفته ی هفدهم

استقلال اهواز – مس رفسنجان

بادران تهران – پارس جنوبی جم بوشهر

خیبر خرم‌آباد – خونه به خونه ی مازندران

فجرسپاسی شیراز – آلومینیوم اراک

گل‌گهر سیرجان – فولادیزد

نساجی مازندران – سپیدرود رشت

ایرانجوان بوشهر – راه‌آهن تهران

ملوان بندرانزلی – نفت مسجدسلیمان

مس کرمان – اکسین البرز

"خبرگزاری فارس"

 

نوشته‌های تازه

فروردین 1403
ش ی د س چ پ ج
 1314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
0809101112  

بایگانی‌ها