بلوا در فوتبال ایران ؛ شهرداری ماهشهر هم می‌خواهد جایگزین مس‌رفسنجان شود !

بعد از اتفاقاتی که در باشگاه مس‌رفسنجان رخ داد ، خیلی از تیم‌ها مدعی سقوط این تیم به دسته‌های پایین‌تر و حضور خودشان در لیگ برتر هستند !

چند هفته ی قبل بود که بحث فساد در باشگاه مس‌رفسنجان مطرح شد ، چند نفر از مسوولان فدراسیون فوتبال بازداشت شدند و اعترافاتی نیز انجام دادند . حالا این فساد دامنه ی بیشتری گرفته و بحث داوری نیز به میان آمده است . به همین خاطر خیلی‌ها معتقدند باید مسوولان فدراسیون فوتبال با این قضیه برخوردی جدی انجام بدهند و باشگاه مس‌رفسنجان را تنبیه کنند .

یکی از این بحث‌ها سقوط مس رفسنجان به لیگ‌های پایین‌تر است . گروهی ماجرای کالچوپولی را در ایتالیا پیش کشیده و مدعی‌اند مس‌رفسنجان هم باید مثل یوونتوس به دسته ی پایین‌تر برود و برای بازگشت به سطح اول دوباره از نو رقابت کند . همین مساله در کنار واکنش برخی از مسوولان فدراسیون فوتبال و همچنین نمایندگان مجلس باعث شده تا بحث سقوط مس‌رفسنجان به لیگ یک یا دو جدی‌تر از همیشه مطرح شود .

با توجه به این مساله خیلی از تیم‌های حاضر در لیگ یک و حتی لیگ دو با فدراسیون فوتبال مکاتبه کرده‌اند تا بتوانند جایگزین مس‌رفسنجان در لیگ برتر شوند . پیکان و نفت‌آبادان مدعی پر و پا قرص جایگزینی هستند و معتقدند حق آن ها است که در لیگ برتر حضور داشته باشند . همچنین در لیگ یک ، فجرسپاسی که هم‌امتیاز با چادرملو بود و فقط به خاطر شکست در بازی رو در رو نتوانست مجوز حضور در لیگ برتر را کسب کند ، خود را محق حضور در سطح اول فوتبال باشگاهی در ایران می‌داند .

جالب‌تر از همه ی باشگاه شهرداری ماهشهر است . از وقتی شایعه ی سقوط مس‌رفسنجان به لیگ دو (دو دسته پایین‌تر) به وجود آمده ، باشگاه شهرداری ماهشهر هم معتقد است جای این تیم باید با رفسنجانی‌ها تغییرکند . یعنی آن ها که در پلی‌آف لیگ دو مغلوب شهرداری نوشهر شدند و نتوانستند راهی لیگ یک شوند ، مدعی‌اند که باید در لیگ برتر جایگزین مس‌رفسنجان شوند . بلبشویی در فوتبال ایران به راه افتاده و در نهایت مشخص هم نیست آیا مس‌رفسنجان سقوط می‌کند و باشگاهی جدید جایگزینش می‌شود یا نه ؟

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها