پیام تارتار : خداحافظی بدون خداحافظی !

مهدی تارتار با انتشار پستی در اینستاگرام از هواداران ملوان قدردانی کرد .

تیم ملوان این فصل با قرارگیری در رتبه ی ششم به بهترین جایگاه خود در ادوار لیگ برتر رسید و موفق شد روزهای خوبی را با هدایت مهدی تارتار پشت سر بگذارد .

سرمربی این تیم که قراردادش با ملوان به پایان رسیده ، در میان درخواست هواداران برای تمدید قرارداد پستی را منتشرکرده که به زعم طرفداران ملوان خداحافظی او از این تیم است .

تارتار در این پست از تلاش بازیکنان و حمایت هواداران تشکرکرده و نوشته که در این یک سال زندگی در انزلی به قدری جذاب بوده که آن را به همه ی فوتبالیست‌ها و مربیان پیشنهادمی‌دهد .

2007981

🔵پست مهدی تارتار را بخوانید :

این روزها پیام‌های پُرمهر شما را می خوانم و به یاد می‌آورم چه روزهای خوبی را در طول فصل گذراندیم . لطف و محبت بی دریغ ، از اولین روز ورود به انزلی نصیبم شد و تا پایان آخرین بازی در استادیوم زنده‌یاد سیروس قایقران ، همراهم بود .

دوست دارم یک بار دیگر از همه ی شما هواداران ملوان ، قدردانی کنم . زندگی یک ساله ی من در انزلی ، تجربه ی منحصر به فرد زندگی در یک فوتبال شهر بود که هرگز تجربه نکرده بودم . به همه ی مربیان و بازیکنان توصیه می‌کنم اگر فرصتی به آن ها دست داد ، بدون یک لحظه تردید به اینجا بیایند و از زندگی و فوتبال لذت ببرند .

در پایان فصل دوست دارم از تمام پیشکسوتان باشگاه ملوان و فوتبال انزلی هم تشکرکنم .  همیشه حمایت آن ها را پشت خودم و بازیکنانم احساس کردم و همیشه از توصیه‌ها و رهنمودهای شان استفاده کردم . امیدوارم همیشه سلامت و سرزنده باشید و دوستی ما حتماً ادامه خواهدداشت .

همچنین از مهندس فهمیده و آقای دکتر دنیامالی و همه ی مسوولین شهرستان انزلی بابت زحمات شان متشکرم . در این روزهای سخت ، آن ها به داد فوتبال انزلی رسیدند و به خوشحالی مردم و هواداران کمک کردند .

در پایان شکی نیست که اگر موفقیتی به دست آمد برای همکارانم در کادرفنی و بازیکنان است و اگر شکستی بود ، مسوولیتش با بنده است . از همه ی همکارانم در کادرفنی بابت زحمات شبانه‌روزی‌شان متشکرم و  به بازیکنان بابت این یک فصل تلاش بی پایان خسته نباشید می گویم و برای آن ها آرزوی موفقیت دارم .

۱۵/۳/۱۴۰۳  – دوستدار مردم انزلی ، مهدی تارتار

نوشته‌های تازه

خرداد 1403
ش ی د س چ پ ج
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
091011  

بایگانی‌ها