خشم مدیرعامل ملوان ؛ در بازی پرسپولیس به داوری باختیم !

اتفاقات بازی پرسپولیس - ملوان خشم مدیرعامل این تیم را به دنبال داشته است .

آرش فهمیده ، مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی ، در اولین واکنش به اتفاقات بازی با دیروز گفت : ابتدا از هواداران عزیزمان تشکرمی‌کنم که با وجود سرمای هوا ما را در این مسابقه تنها نگذاشتند و مثل‌ همیشه با حمایت شان باعث دلگرمی بازیکنان و عوامل تیم بودند .

او در مورد نمایش تیم ملوان اظهارداشت : مسابقه از نظر فنی کم حادثه بود و تیم ما توانست با آنالیز حریف ، شرایط را برای پرسپولیس در ورزشگاه آزادی سخت کند . به شکلی که این تیم در حضور هواداران پُرشمار خود نتوانست در کل نود دقیقه بیش از دو خطر را روی دروازه ی ما ایجادکند . بنابراین فکرمی‌کنم باید به کادرفنی و بازیکنان توانمندمان بابت این بازی خوب و هوشمندانه تبریک بگویم .

فهمیده در خصوص داوری این بازی عنوان کرد : اما متاسفانه به روال گذشته باز هم تیم ما از داوری ضربه خورد ، گلی‌ که سرنوشت مسابقه را تعیین کرد در شرایط آفساید به ثمر رسید ، پنالتی مسلم ما اعلام نشد ، بازیکن حریف باید کارت زرد دوم می‌گرفت و داور محترم یک خطای واضح را به شکل عجیبی در حالی که به صحنه تسلط داشت ، اعلام نکرد .

مدیرعامل ملوان ادامه داد : فکر می‌کنم داوران ما شجاعت کافی برای سوت زدن علیه تیم‌های سرخابی را ندارند ، ما همیشه سعی کرده‌ایم به تصمیمات داوران و فدراسیون احترام بگذاریم ، اما می‌بینیم که ادامه ی این روش و منش هیچ تاثیری ندارد . هواداران از ما انتظاردارند که پیگیر حق و حقوق از دست رفته ی تیم مان باشیم . قصد فشار آوردن به داوران محترم را ندارم اما تیم ما که با بودجه ی محدود و با هزینه ی شخصی اداره می‌شود ، مسابقات حساسی با تیم‌های متمول بالای جدول دارد که در تعیین تیم‌های صعودکننده به آسیا تاثیرگذار است .

وی از صحبت خود با مهدی تاج نیز پرده برداشت و گفت : امروز با آقای تاج به شکل حضوری صحبت کردم ، با سایر دوستان در فدراسیون هم جلسه خواهم گذاشت . این رویه ی ناعادلانه به هر ترتیب باید تغییرکند ، انتظار داریم کمیته ی محترم داوران نسبت به جریمه ی داورانی که اشتباهات تاثیرگذار در بازی‌های متعدد نسبت به تیم ملوان دارند ، اقدام نماید و فدراسیون فوتبال نیز هر چه سریع‌تر برای ورود VAR و امکانات داوری تلاش کند .

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
 121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
05060708091011

بایگانی‌ها