برگزاری دربی شمال و سفر شاگردان مایلی‌کهن به جنوب

هفته ی پنجم لیگ دسته اول فوتبال عصر روز جمعه با برگزاری 9 دیدار آغاز خواهد شد که تیم صدرنشین اکسین البرز میزبان فجرسپاسی شیراز خواهد بود .

تیم صدرنشین اکسین البرز در چارچوب هفته ی پنجم لیگ دسته اول فوتبال میزبان فجرسپاسی خواهد بود . شاگردان فیروز کریمی با 9 امتیاز در رده ی اول قرار دارند و در این هفته به مصاف تیم رده ی شانزدهمی شیراز خواهند رفت . فجر سپاسی تاکنون نتایج خوبی کسب نکرده و تنها با 2 امتیاز در رده‌های پایین جدول قرار دارد .

در دیگر دیدار تیم خونه به خونه ی بابل میهمان سپیدرود رشت خواهد بود . سپیدرود هفته ی گذشته دربی گیلان را مقابل ملوان برگزار کرد که این بازی در پایان با پیروزی شاگردان مایلی‌کهن خاتمه یافت ، حالا در این هفته شاگردان علی نظرمحمدی در سپیدرود باید در نبود سرمربی خود دربی شمال را مقابل شاگردان علیرضا مرزبان برگزار کنند . نظرمحمدی به همراه سرپرست سپیدرود هفته ی گذشته اخراج شدند و در این هفته محروم خواهند بود .

تیم ملوان نیز در این هفته به مصاف ایران‌جوان بوشهر خواهد رفت . شاگردان مایلی‌کهن با 8 امتیاز و بنا به تفاضل گل کم تر در رده ی چهارم قرار دارند و در طرف مقابل ایران‌جوان بوشهر با 3 امتیاز در رتبه ی چهاردهم قرار گرفته است .

برنامه ی کامل  و اسامی داوران هفته ی پنجم لیگ دسته اول به شرح زیر است :

فولاد یزد-پارس جنوبی جم بوشهر-نصیری- یزد-ساعت 17

روح الله شرفی-سعید قاسمی-محمدرضا مدیر روستا-عباس مهدی زاده-ناظر : حیدر شکور

نساجی مازندران-گل گهر سیرجان-وطنی قائمهشر-مازندران-ساعت17

رضا کرمانشاهی-حسین طالقانی-جعفر مهاجر-حسین زیاری-ناظر : علیرضا یزدانی

سپیدرود رشت-خونه به خونه مازندران-عضدی رشت-گیلان-ساعت 17:15

محمدرضا اکبریان-بابک داوری-یعقوب مجتبی-مجید پورعلی-ناظر : مسعود مرادی

اکسین البرز-فجر شهید سپاسی شیراز-انقلاب کرج- البرز-ساعت 17:15

سید رضا مهدوی-حسن انتظاری-یعقوب سخندان-وحید صالحی-ناظر : محسن قهرمانی

راه آهن تهران-بادران تهران-درخشان صبا شهر-تهران-ساعت 17:15

حمید حاج ملک-قهرمان نجفی-بابک خسروی-سید علی میر غفاری-ناظر : عبدالله با عزم

آلومینیوم اراک-خیبر خرم آباد-امام خمینی(ره)-اراک-ساعت 17:15

اشکان خورشیدی-آرمان اسعدی-علی دودانگه-حسین زمانی-ناظر : سعادت باغبان

مس کرمان-استقلال اهواز-امام علی (ع)-کرمان-ساعت 17:15

جواد محمدی-حسین رحیمی پور-محسن سلطانی-وحید مالکی-ناظر : رسول فروغی

ایرانجوان بوشهر-ملوان بندرانزلی-بهشتی-بوشهر-ساعت 17:45

محمد ملکی-اسد حاج محمد-علی اکبر نوری-کوپال ناظمی-ناظر داوری : زاهد بحرینی

نفت مسجدسلیمان- مس رفسنجان-مسجدسلیمان- اهواز-ساعت 18

امید سعید فر- فرزاد بهرامی-امید افخمی-عقیل جهانبازی-ناظر : حسین عرب براقی

"خبرگزاری فارس"

 

نوشته‌های تازه

دی 1401
ش ی د س چ پ ج
 111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
080910  

بایگانی‌ها