انتقاد شدید احمدزاده از بازیکنان تیم ملی :

یک مشت بچه با تفکرات آماتور هستید

سرمربی پیشین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با انتقاد شدید از بازیکنان تیم ملی آن ها را «بچه‌هایی با تفکرات آماتور» نامید .

محمد احمدزاده در ارتباط با اتفاقات چند روز اخیر و ایجاد دودستگی میان بازیکنان تیم ملی گفت : این موضوع و اتفاقاتی که رخ داده را از طریق رادیو شنیدم و داشتم دق می‌کردم . برای فدراسیون فوتبال متاسف هستم که نمی‌تواند یک تیم ملی را حفظ و اداره کند و وزارت ورزش هم در خیلی مسایل ضعف دارد . واقعاً اگر مدیریت و کار را بلد نیستید ، بهتر است بروید تا افرادی بیایند که اوضاع را به شکل مثبتی تغییردهند .

وی ادامه داد : برای این فوتبال متاسفم که بازیکنان تیم ملی برای انتخاب سرمربی نظرمی‌دهند یا جلسه می‌گذارند . این کار در هیچ سطحی از فوتبال قابل قبول نیست و وقتی می‌شنوم که چنین چیزهایی وجود دارد خیلی خوشحال می‌شوم که دیگر در این فوتبال نیستم . بازیکن چه کاره است که بخواهد در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی نظر بدهد ؟

احمدزاده خاطرنشان کرد : این بازیکنان باید چند سالِ پیش خودشان را به یاد بیاورند که چه شرایطی داشتند . جای فدراسیون فوتبال بودم به هیچ عنوان نمی‌گذاشتم این بازیکنانی که چنین شرایطی را در چند روز گذشته رقم زدند ، رنگ جام جهانی را ببینند ، حتی اگر این اتفاق باعث شود در جام جهانی در هر بازی ۴ یا ۵ گل بخوریم . اگر چنین کاری را انجام دهیم حداقل بازیکنان دیگر جرات ندارند چنین کارهایی را انجام بدهند تا بعداً به ریش دیگران بخندند .

سرمربی پیشین ملوان گفت : می‌خواهم خطاب به این بازیکنان بگویم که شما یک مشت بچه با تفکرات آماتور و ضعیف هستید که می‌خواهید تحت هر شرایطی به جام جهانی بروید و دنبال منافع شخصی خودتان هستید و اگر هم نتیجه نگرفتید مشکل را گردن سرمربی و دیگران بیندازید . شما خیلی کوچک هستید و به هیچ عنوان بزرگ نشده‌اید .

وی در خصوص احتمال برکناری اسکوچیچ و این که فدراسیون دنبال یک گزینه ی ایرانی است ، گفت : در حال حاضر بهترین گزینه علی دایی است که بتواند این شرایط را تغییر داده و رختکن تیم ملی را کنترل کند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مرداد 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
0506070809  

بایگانی‌ها