فعلاً جاده را تعطیل کردم ، فقط ملوان و ملوان

سرمربی فعلی ملوانان معتقد است اگر این روزها به داد این تیم نرسند ملوان اوضاع بدی پیدا خواهد کرد و دیگر نمی توان آن را نجات داد .

محمد احمدزاده هم مانند بسیاری از انزلی چی ها این روزها شدیداً سرگرم کار هستند تا بتوانند شرایط ملوان را روبه‌راه کنند . احمدزاده که پس از پژمان نوری و مازیار زارع ضلع سوم مثلثی است که باید اوضاع ملوان را روبه‌راه کند ، در گفت و گویی با خبرنگار “ورزش سه” ، به صحبت پرداخت .

* در ابتدا درباره ی شرایط فعلی تیم و آغاز کار در دوره ی جدید با احمدزاده صحبت کردیم . او درباره ی شروع تمرینات ملوانان گفت :

کار را از دو روز پیش آغاز کردیم و روزی دو جلسه با بازیکنان تمرین می کنیم . دنبال این هستیم تا هر چه سریع تر بازیکنان را هم از نظر فنی و هم از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار دهیم .

* با توجه به این که امور فنی تیم مربوط به شماست ، چه کسی این روزها به دنبال روبه‌راه کردن شرایط تیم در قسمت اجرایی است ؟

در حالی که من به کارهای مربوط به تمرینات تیم مشغول هستم ، پژمان به دنبال حل مشکلات مالی و اداری تیم است و اگر بگویم یک پای او در تهران و یک پای او در انزلی است ، اغراق نکردم . یکسری کارهایی هست که باید در این روزها برای تیم به انجام برسد و پژمان دنبال آن هاست تا بدون مشکل بتوانیم به بازی ها بپردازیم . او انرژی زیادی برای تیم گذاشته است .

* با توجه به آن چه که در ماه های اخیر بر این تیم گذشته شرایط در انزلی چه گونه است ؟

خداراشکر این روزها اوضاع تیم و شهر انزلی از نظر روحی و روانی خیلی خوب است . خوشبختانه اوضاعی به وجود آمده که خیلی ها دوست دارند پای کار بیایند و به تیم کمک کنند . با توجه به خواست مردم و همه ی کسانی که دست شان برای کمک کردن به تیم باز است ، انگیزه ی تیم هم بالا رفته است . در همین زمان کوتاه یکسری کارها به خوبی پیش رفته است .

* گویا به ترکیب شما و نوری ، مازیار هم اضافه خواهد شد ، درست است ؟

بله او هم خواهد آمد اما با توجه به این که مازیار هم فعلاً نیامده پژمان به تنهایی پیشبرد کارهای تیم را به دست گرفته و از انرژی او ، کل تیم انرژی گرفتند . همان طور که گفتم ، پژمان این روزها انرژی زیادی برای تیم می گذارد و همه ی این تلاش ها برای آن است تا از نظر وضعیت اجرایی و کارهایی که بیرون از زمین است ، مشکلات برطرف شود . انشاالله به زودی مازیار هم به تیم می پیوندد و او نیز به همراه پژمان وضعیت مدیریتی تیم را برعهده می گیرد .

* با توجه به شرایطی که پیش از این برای تیم پیش آمده بود قطعاً مسایلی گریبانگیر ملوانان در آینده ی نزدیک خواهد شد ، درست است ؟

به هرحال اتفاقاتی در ماه های اخیر افتاده و مشکل های شدیدی برای باشگاه ایجاد کرده که آن ها باید هر چه سریع تر روبه‌راه شوند تا شرایطی علیه تیم به وجود نیاید . در هر صورت قراردادهایی بسته شده که تعهد پرداخت آن ها با باشگاه است و باید ببینیم چه طور این قراردادها بسته شده که این همه بازیکن به تمرینات ملوان آمده بودند .

* آن طور که ما شنیدیم گویا بازیکنان زیادی به تمرین ملوان آمدند ، درست است ؟

بله ، بسیار زیاد ، شاید باورتان نشود اما فکر می کنم 55 بازیکن به محل تمرین ما آمدند که داعیه ی حضور در ملوان داشتند ، ما هم مجبور بودیم فقط کسانی که مطمئن هستند کارت بازی برای شان صادر شده را بر سر تمرین نگه داریم .

* یکی از مسایلی که با شنیدن نام احمدزاده به ذهن مان می آید مساله ی رانندگی کامیون و جاده است . الان جاده را تعطیل کردید ؟

** (با خنده) بله فعلاً مجبور هستم جاده را کنار بگذارم . به هرحال فرصت این که بخواهم به جاده هم برسم فعلاً امکان پذیر نیست تا ببینیم بعداً چه می شود . به هرحال حضور در تیم ملوان که از نظر مالی چیزی نصیب ما نمی کند و به همین دلیل باید باز هم رانندگی کامیون و حضور در جاده ها را با توجه به شرایط تیم به راه بیندازم . به هرحال باید از آن راه ارتزاق کنم و به نوعی باید بگویم مجبورم برای آن که چرخ زندگی ام بچرخد در کنار ملوان ، هوای کامیونم را هم داشته باشم . در هر صورت فعلاً رانندگی را کنار گذاشتم ، چرا که این تیم باید جمع شود . اگر ملوان این روزها از شرایطی که دارد جدا نشود ، دیگر نمی توان آن را نجات داد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها