ملوانی‌ها در انتظار مالک / نیروی دریایی یا مالک خصوصی ؟

مسوولان شهر بندرانزلی می‌گویند در حال بررسی گزینه‌های متقاضی مالکیت ملوان هستند و طی ۱۰ روز آینده سرنوشت این تیم مشخص خواهد شد و اگر مالک خصوصی شرایط مالکیت ملوان را نداشته باشد ، این تیم به نیروی دریایی واگذار می‌شود .

پس از کش و قوس‌های فراوان ، هنوز شرایط باشگاه ملوان بندرانزلی مشخص نشده است . روز یک‌شنبه قرار بر این شد که تمرینات باشگاه ملوان از سر گرفته شود اما به علت نبود کادر مدیریتی و مالکیتی باشگاه ملوان ، تمرینات این تیم تا اطلاع ثانوی لغو شده است .

بلاتکلیفی ملوانی‌ها هنوز سر جای خودش است و بازیکنان این تیم با دیدن بلاتکلیفی ملوان ، با باشگاه‌های دیگری قرارداد می‌بندند و همچنین خطر کسر امتیاز یا حتی سقوط به لیگ دسته دوم به علت بدهی دراگان اسکوچیچ، این تیم را تهدید می‌کند .

محمود رمضانی رییس هیأت فوتبال شهرستان بندرانزلی در گفت‌وگو با ایسنا ، درباره ی شرایط ملوان و آخرین اخبار موجود از این تیم گفت : باشگاه ملوان به علت مشخص نشدن مالکیت ، وضعیت مطلوبی ندارد . مالک قبلی این تیم ، هزینه‌های جاری و گذشته ی این تیم را پرداخت نکرده است . با این وجود مسوولان شهرستان بندرانزلی اعم از فرمانده ی نیروی دریایی ، فرماندار و نماینده ی شهر با اداره ی ورزش در حال تصمیم‌گیری برای باشگاه ملوان هستند . چند گزینه برای مالکیت ۷۰ درصد باشگاه آمده‌اند و با آن‌ها مذاکره کرده‌اند و هر کدام که شرایط بهتری دارند ، مالکیت ملوان را به او واگذار می‌کنند .

او ادامه داد : هنوز تصمیم قطعی در این رابطه گرفته نشده است . تا اینجای کار و تا مشخص شدن مالک پیشنهاد دادیم و پیشکسوتان ملوان را دور هم جمع کردیم و بهترین کاری که می‌شود کرد ، این بود که کادر قبلی هدایت تیم را بر عهده بگیرد . در فصل گذشته هم آن‌ها ایثار کردند و با هواداران تیم را نگه داشتند .

رمضانی افزود : با پیشکسوتان صحبت کردیم و گفتیم که اگر تیم مالک پیدا نکند ، ملوان را به نیروی دریایی واگذار کنیم . در این رابطه نیز جلسه برگزار شد و همه موافق بودند که ملوان در صورت نبود مالک به نیرو دریایی واگذار شود . در امتداد همین مساله برای این که تیم از تمرینات و آماده‌سازی عقب نیفتد ، پیشنهاد شد از کادر قبلی برای شروع تمرینات استفاده کنیم که موافقت نشد . در نهایت قرار شد که آقای حسنی مقدم تمرینات را آغاز کند که این اتفاق هم نیفتاد .

ریاست هیات فوتبال شهرستان بندرانزلی در ادامه خاطرنشان کرد : بهتر بود که تمرینات این تیم آغاز می‌شد و مالک جدید یا نیروی دریایی که قرار است مسوولیت این تیم را داشته باشد ، کادر قبلی را احیا می‌کرد و این‌طور فرصت‌سوزی نمی‌شد . الان پیگیر این هستیم که چه کسی می‌تواند مالکیت باشگاه را بر عهده بگیرد تا به حاشیه‌ها و مشکلات ملوان را پایان بدهد .

همچنین حمیدرضا قهرمانی، مسوول اداره ی وزارت ورزش و جوانان در شهرستان بندرانزلی در گفت‌وگو با ایسنا درباره ی وضعیت باشگاه ملوان گفت : چند متقاضی برای مالکیت ۷۰ درصد ملوان بودند . در حال حاضر هم پیشنهادات در حال بررسی است و کسی که بتواند شرایط بهتری را برای ملوان ایجاد کند ، مالکیت باشگاه را به او واگذار می‌کنیم .

او ادامه داد : شرایط ملوان ، شرایط خاصی است و باید مسایل تضمینی رعایت شود و مثل فصل قبل نشود که در نیم‌فصل ، تیم رها و دچار بلاتکلیفی شد . باید کسی به ملوان بیاید تا آخر فصل باشگاه را مدیریت کند .

قهرمانی درباره ی شایعاتی مبنی بر حضور دوباره ی میلاد رفیع‌نیا در مالکیت باشگاه خاطرنشان کرد : در حد گمانه‌زنی‌هایی این مساله وجود دارد . باید ایشان بدهی‌های گذشته اعم از بازیکنان و مربی خارجی ، پنجره ی نقل و انتقالات فدراسیون را پرداخت کند . او هم می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد اما هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است .

مسوول اداره ی وزارت ورزش و جوانان شهرستان بندرانزلی در پایان اظهار کرد : امیدواریم که تا یک هفته الی ۱۰ روز آینده تکلیف باشگاه ملوان مشخص شود و از بلاتکلیفی دربیاید و سر و سامان بگیرد .

 

 

"ایسنا"

نوشته‌های تازه

شهریور 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
0809  

بایگانی‌ها