کسب یک امتیاز در خانه ی حریف ؛ پاداش تیمی که از جان مایه گذاشت !

یکی از مهم ترین بازی های هفته سی ام لیگ دسته اول در کرمان و بین تیم های مس و ملوان بندرانزلی برگزار شد . دیداری که در نهایت با تساوی بدون گل و یک امتیاز برای دو تیم به پایان رسید .

یکی از دو تیم حاضر در این بازی یعنی ملوان بندرانزلی این روزها سخت درگیرمشکل مالی است . مشکلی که ممکن است تمام بازی های خارج از انزلی را برای این تیم به مخاطره بیاندازد . این اتفاق در بازی امروز ممکن بود بیفتد تا به دلیل عدم حضور ملوانان بازی به سود مس کرمان اعلام شود . اما انزلی چی ها از چند روز قبل سفت و سخت به دنبال جمع آوری مبالغی جهت حمل و نقل و اقامت یک شبه با حداقل اعضای تیم بودند که این اتفاق در نهایت به شکل ویژه و البته عجیبی جور شد .

بدین ترتیب 11 بازیکن اصلی به همراه 4 بازیکن جوان و محمد احمدزاده به عنوان مربی با یک پزشک و یک تدارکات چی ، دقیقآ به اندازه ی پولی که قرض کرده بودند ، راهی کرمان شدند تا در دیدار هفته ی سی ام برابر مس حضور بهم برسانند . دیداری که ناگفته پیداست نباختن در آن برای همه ی بندرنشینان از اهمیت ویژه یی برخوردار بود ، این اهمیت نه برای جایگاه ملوانان در جدول که برای مشقت فراوان آن ها برای حضور در کرمان بود .

هرآن چه که بود دوتیم از ساعت 16:30 دقیقه در ورزشگاه حضور پیدا کردند . باتوجه به شرایط بهتر مسی ها در جدول و البته مصایبی که بر حریف این تیم گذشت ، کاملآ پیدا بود که کرمانی ها از ابتدای بازی به صورت هجومی در زمین حضور خواهند یافت . آن ها از همان اولین دقیقه ی بازی راه دروازه ی ملوان را در پیش گرفتند اما هیچ یک از حملات زهردار این تیم به دلایلی همچون بی دقتی مهاجمان این تیم عملکرد فوق العاده ی گلر حریف و بینش بازیکنان تیم شمالی که برای گل نخوردن در بازی امروز از جان مایه گذاشتند ، باعث شد تا تور دروازه ی بندرنشینان تا پایان بازی نلرزد .

نکته ی جالب این که محمد احمدزاده تاکتیک ضدحمله را برای بازیکنان خود در بازی امروز کاملاً گوشزد کرده بود ، چراکه در کنار فرصت های مهم تیم مس ، انزلی چی ها نیز چند موقعیت خطرناک از روی ضدحملات خود به دست آوردند . به هرحال نه ضدحملات آن ها و نه حملات مس تا پایان بازی کارگر نیفتاد تا دو تیم با تساوی بازی را تمام کنند .

بدین ترتیب مسی ها با یک امتیاز این بازی 41 امتیازی می شوند و کماکان در رتبه ی ششم جدول به حضور خود ادامه می دهند و در طرف دیگر ملوانان نیز با غنیمت یک امتیازی خود از کرمان 30 امتیازی شدند تا همچنان در رده ی یازدهم جدول رده بندی حضور داشته باشند .

 

“ورزش سه”

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها