مالک ملوان : به خاطر حرف احمدزاده از باشگاه می‌روم

مالک باشگاه ملوان انزلی گفت : به خاطر حرف سرمربی از باشگاه می‌روم و امیدوارم این تیم بعد از من شرایط بهتری داشته باشد .

محمد رفیع نیا اعلام کرد : ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان متعلق به من است ، البته من به خاطر کمک به تیم شهرم و به خاطر همشهری‌هایم به ملوان آمدم و اکنون هم حاضرم ۷۰ درصد سهام را دو دستی به مردم انزلی تقدیم کنم . ۴ میلیارد تومان بدون هیچ چشمداشتی در این باشگاه هزینه کردم ولی دریغ از یک هزار تومانی کمک به من و باشگاه ! هیچ کس به من کمکی نکرد و احساس تنهایی می‌کنم . 

وی افزود : محمد احمدزاده سرمربی ملوان در مصاحبه‌یی گفت یا مالکان به باشگاه کمک کنند یا بگذارند و بروند که من به خاطر حرف احمدزاده می‌گذارم و از باشگاه ملوان می‌روم ؛ تا الان هم به خاطر مردم شهرم در ملوان حضور داشتم و اکنون که تیم ملوان به حاشیه ی امنیت رسیده و ماندنش در لیگ یک قطعی شده است ، از ملوان جدا می شوم . 

مالک باشگاه ملوان تصریح کرد : مردم شهر می خواستند که مازیار زارع و پژمان نوری و محمد احمدزاده در ملوان باشند و من هم به خاطر این خواسته ی مردم با همه ی مسوولان جنگیدم و تمامی پل‌های پشت سرم را خراب کردم تا این سه نفر به ملوان بیایند و اکنون علیه خودم مصاحبه می‌کنند . من خارج از ایران زندگی می‌کنم و اکنون یک ماه و نیم است که در ایران مانده‌ام تا زودتر ملوان را به مالک جدید انتقال بدهم و سهام را دو دستی تقدیم می‌کنم و می‌روم . اکنون که ملوان را به حاشیه ی امنیت رساندم از باشگاه خداحافظی می‌کنم و امیدوارم بعد از من شرایط باشگاه خیلی مناسب شود . هر کمکی هم از من بخواهند دریغ نخواهم کرد و در این بازه ی انتقال مالکیت هر کاری از دستم بربیاید ، انجام می دهم .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها