عامری پر پرواز قوی سپید گیلان

از بازی های هفته ی بیست و پنجم لیگ دسته اول ، ملوانان توانستند برابر شهرداری ماهشهر به یک پیروزی مهم دست پیدا کنند .

ملوانان بندرانزلی امروز و از بازی هفته ی بیست و پنجم خود در خانه برابر شهرداری ماهشهر ایستادند . دیداری که سه امتیاز آن برای هر دو تیم از اهمیت ویژه یی برخوردار بود و در نهایت این انزلی چی ها بودند که توانستند در آخرین دقایق بازی به برتری مهم در این بازی دست پیدا کنند .

این دیدار در حالی شروع شد که ملوانان نه برای حضور در کورس قهرمانی بلکه برای اثبات حقانیت خود به میدان رفتند . این بازی با حملات انزلی چی ها آغاز شد و کاملاً پیدا بود آن ها تیم قعرنشین جدول رده بندی را تحت فشار قرار خواهند داد تا بتوانند به دروازه ی این تیم برسند اما ماهشهری ها با تعویض مربی خود و آوردن مهدی پاشازاده نشان دادند در همین مدت زمان اندک پوست انداخته و می تواند برای حریفان تبدیل به لقمه ی گلوگیر شوند .

حملات ملوانان و حفظ دروازه توسط ماهشهری ها در نهایت منجر شد تا دو تیم پس از 45 دقیقه ی ابتدایی با تساوی بدون گل ، راهی رختکن شوند . پس از حضور دوباره در میدان ، ملوانان باز هم سعی کردند تا دروازه ی این حریف سخت کوش را باز کنند . آن ها تقریباً از تمام جهات دروازه ی حریف را در پیش گرفتند اما این اتفاق نمی افتاد . البته در این میان ضدحملات خطرناک ماهشهری ها نیز هر از گاهی دروازه ی ملوانان را مورد تهدید قرار می دادند اما آن ها نیز در هدف خود ناکام ماندند .

دفاع منطقی ماهشهری ها در نهایت در دقایق پایانی از هم پاشید و در دقیقه ی 88 ضربه ی سنگین عباس عامری دروازه ی حریف را باز کرد تا نه تنها او بلکه تمامی بندرنشینان از خوشحالی در پوست خود نگنجند و با  کسب سه امتیاز این بازی به هدف خود برسند .

با این پیروزی ملوانان 25 امتیازی شدند تا همچنان با کسر 6 امتیازی در رده ی دهم جدول رده بندی قرار بگیرند . در طرف مقابل اما ماهشهری ها نتوانستند خود را از باتلاق انتهای جدول نجات دهند و همچنان در آخرین رده ی جدول جاخوش کردند .

 

"ورزش سه"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها