احمدزاده : به هواداران حق می‌دهم احساس ناامیدی کنند

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی پس از پایان دیدار تیمش مقابل خونه به خونه در میان خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد .

 محمد احمدزاده پس از پایان بازی تیمش برابر خونه به خونه ی بابل در جمع خبرنگاران اظهار کرد : می دانستیم تیم های میثاقیان چه طور بازی می کند ، با این وجود نتوانستیم بازی خوبی ارایه دهیم ؛ ایجاد تنها ۳-۴ موقعیت گل در یک مسابقه آن هم در زمین خودی اصلاً پذیرفته نیست .

احمدزاده ادامه داد : پس از پایان نیم فصل فرصت زیادی را بابت مشکلاتی که همه در جریان این مشکلات هستند ، از دست دادیم ؛ این عامل را دلیل اصلی ضعف بدنی بازیکنان و بازی ضعیف امروز می دانم ، البته شاید این که بازیکنان این بازی را از پیش برده می دانستند هم موثر بوده که در هر صورت مسوولیت آن بر عهده ی من است .

سرمربی ملوان بندرانزلی افزود : به هواداران حق می دهم از بازی امروز احساس ناامیدی کنند اما با اطمینان می گویم ، همه تلاش می کنیم تا دوباره در شرایط خوب پایان نیم فصل قرار بگیریم و با همین بازیکنان نتایج قابل قبولی خواهیم گرفت ، به همین دلیل نباید ناامیدی را به خود راه دهند اما باز هم از همه ی مسوولین درخواست می کنم به کمک ملوان بیایند .
وی بیان کرد : پنجره ی نقل و انتقالات برای ما باز نشد و با زحمت توانستیم مجوز حضور بازیکنان تیم های پایه مان در تیم بزرگسال را بگیریم .
او اضافه کرد : تا اینجای فصل از همه ی اعتبار و ارتباطات مان برای حل مشکلات باشگاه استفاده کرده ایم اما پرداخت یک جای یک میلیارد ششصد – هفتصد میلیون تومان بدهی های به جا مانده از مدیریت های سابق برای مالک جدید مقدور نیست و نمی توان همه ی مشکلات را به گردن وی انداخت .
احمدزاده در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد تاثیر چمن ورزشگاه تختی و باد بر کیفیت بازی ملوان گفت : هر چه باید می گفتیم را قبلا گفته ام . شما هم پیگیری کرده اید اما هیچ نتیجه یی حاصل نشده است ، بنابراین ترجیح می دهم دیگر در این مورد صحبتی نکنم تا حمل بر بهانه جویی نشود .
"ایلنا"

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 replies on “احمدزاده : به هواداران حق می‌دهم احساس ناامیدی کنند”

  • سیاوش
    21 دی 1397 at 3:20 ب.ظ

    با یک نگاه اجمالی به بازی ملوان – خونه به خونه ، گذشته از بازی ضعیف ملوان باید این نکته را در مورد داوری بیان نمود که ایشان تمام پنجاه پنجاه ها را به نفع تیم خونه به خونه سوت می زد . انگار که میزبان و میهمان را نمی شناخت . از مدیران فنی و مدیریت تقاضا دارم بازی را از نو تماشا کنند و عملکرد ضعیف داور را که به وضوح نمایان است ، به فدراسیون فوتبال گزارش بفرمایند . یکی از معضلات اساسی ملوان مبارزه با داوران بی انصاف است . که مزید بر عقب افتادگی ملوان است . حتی یکی از این آقایان به سود ملوان اشتباه نمی کنند . بلکه تمام آن ها به ضرر ملوان اشتباه می کنند . آیا این خود سوال برانگیز نیست ؟

  • طرفدار ملوان
    25 دی 1397 at 5:01 ب.ظ

    دوستداران عزیز تیم محبوب ملوان ، اگه دقت کرده باشید تیم ملوان در زمین خودش اکثر بازی ها را مساوی می کند ، در زمین حریف هم یا مساوی یا باخت ؛ حالا با بهانه جویی می تونیم مشکلش رو حل کنیم ؟

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها