اتفاقات و تصمیمات عجیب در لیگ یک ادامه دارد

قبل از این که هفته ی پانزدهم لیگ یک شروع شود ، خبر رسید محمد احمدزاده سرمربی جدید ملوان بندرانزلی در خطر اخراج قرار دارد و در صورتی که نتواند در بازی خانگی مقابل تیم صدرنشین شاهین بوشهر امتیاز بگیرد ، ممکن است اخراج شود .

این در حالی بود که احمدزاده به تازگی سرمربی ملوان شده و فرصت چندانی برای جمع و جور کردن تیم نداشت .

به هر حال با این خبر ، مشخص شد رفت و آمدها در کادرفنی تیم‌های لیگ یکی همچنان ادامه دارد . تا الان نیمی از تیم‌های لیگ یکی کادرفنی خود را تغییر دادند که جای تعجب دارد .

علاوه بر ملوان که کار را با فرهاد پورغلامی شروع و در نهایت محمد احمدزاده را به‌عنوان سرمربی جدید انتخاب کرد ، تیم‌های دیگری هم هستند که تغییرات داشتند و البته همچنان به دنبال سرمربی جدید هستند . به‌عنوان مثال تیم‌های بادران تهران ، فجرسپاسی و قشقایی شیراز هم همچنان سرمربی موقت دارند و می‌خواهند سرمربی آینده ی خود را به زودی انتخاب کنند .

بادران با مهدی پاشازاده به دنبال لیگ برتری شدن بود اما نتایج خوبی کسب نکرد تا او اخراج شود و به سراغ ویسی بروند . مذاکره با ویسی هم به نتیجه نرسید تا استحقاری به صورت موقت کار را دنبال کند .

در فجرسپاسی هم اسماعیل زارع بعد از رفتن مجید صالح سرمربی موقت شد و البته مهدی فروردین هم جای ابراهیم طالبی را در قشقایی گرفت که به دلیل مشکلات شخصی این تیم را ترک کرد . علاوه بر این تیم‌ها ، اکسین البرز ، کارون اروند خرمشهر ، مس رفسنجان و خونه به خونه ی بابل هم کادرفنی خود را تغییر دادند . البته در این میان خونه به خونه ی بابل آمار عجیب‌تری دارد و تا الان 2 بار کادرفنی خود را تغییر داده . این تیم در ابتدا با اکبر محمدی کارش را شروع کرد اما در ادامه موفق نبود تا هدایت تیم به علی نظرمحمدی برسد .

نظرمحمدی هم زیاد دوام نیاورد تا جای او را اکبر میثاقیان بگیرد . مربی باتجربه‌یی که در خرمشهر موفق نبود و جای خود را به هومن افاضلی داد . نکته ی جالب این است که رفت و آمد یکسری مربی مشخص در تیم‌های لیگ یکی جالب است و معمولاً مربی جدیدی به آن ها اضافه نمی‌شود .

 

"ایلنا"

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها