رفیع نیا : ملوان از عملکرد داوران ضربه ی جدی خورده است

مدیرعامل باشگاه ملوان عملکرد داوران را یکی از دلایل ناکامی تیمش دانست .

تیم فوتبال ملوان در هفته ی دوازدهم رقابت های لیگ دسته اول جام آزادگان روز یکشنبه بیستم آبان ماه میهمان تیم فوتبال بادران تهران بود که برای چندمین بار از نحوه ی قضاوت داوران در لیگ دسته اول متضرر شد .

میلاد رفیع نیا مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی در این خصوص عنوان داشت : باشگاه ملوان همواره احترام به همه ی ارکان فوتبال را وظیفه ی خود دانسته است و همیشه بر حفظ حرمت ها تاکید دارد اما در بعضی از بازی های لیگ دسته اول اتفاقاتی رقم می خورد که چاره یی جز دادخواهی باقی نمی ماند . تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از ابتدای فصل جاری تا به امروز از عملکرد برخی داوران و اشتباهات آن ها متضرر شده و این اشتباهات تاثیر مستقیمی بر نتایج این تیم داشته است .

وی افزود : در دیدار ملوان و بادران تهران نیز تیم فوتبال ملوان از عملکرد داور ضربه ی جدی خورده و نادیده گرفته شدن خطای هند واضح مدافع بادران در نتیجه ی نهایی این دیدار تاثیر مستقیم داشته است . هفته ی گذشته نیز در بازی مقابل شهرداری تبریز به شدت از اشتباه داوری متضرر شدیم که در کمال تعجب همان داوری که در تبریز با اشتباهات خود باعث شکست تیم فوتبال ملوان مقابل شهرداری تبریز شد ، در این دیدار از سوی کمیته ی داوران به عنوان داور چهارم برگزیده شده بود ! متاسفانه اشتباهات داوری علیه ملوان برای چندمین بار در طی فصل جاری تکرار شده است و باشگاه ملوان نیز دفاع از حق تضیع شده ی این تیم ریشه دار و مردمی را حق خود می داند و در همین خصوص محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان نیز پس از دیدار برابر بادران تهران به دلیل وضوح هند پنالتی اعلام نشده در مصاحبه ی پس از بازی انتقاداتی درست و منطقی را نسبت به عملکرد تیم داوری مطرح کرد .

مدیرعامل باشگاه تصریح کرد : باشگاه ملوان بندرانزلی برای چندمین بار متوالی از فدراسیون فوتبال و کمیته ی داوران تقاضا دارد که با نظارت بر عملکرد داوران از تکرار این اشتباهات جلوگیری نماید تا در ادامه ی مسابقات لیگ حقوق تیم ها ضایع نشود .

وی  در پایان ضمن تقدیر از زحمات اعضای کادرفنی ، بازیکنان و هواداران تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت : تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا از شرایط کنونی خارج شویم و امیدوارم با تلاش بیش از پیش این مجموعه به زودی شاهد موفقیت های قوی سپید باشیم .

 

"خبرگزاری فارس ؛ به نقل از سایت باشگاه ملوان بندرانزلی"

 

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها