پورغلامی پول 3 فصل را نمی‌خواهد

پورغلامی بارها و پیش از این که حتی در ملوان هم باشد ، در مصاحبه‌هایش گفته بود فقط در ازای کاری که انجام می دهد و عرقی که برای تیمش می‌ریزد ، پول می‌گیرد ، نه برای قراردادی که به پایان نرسیده .

در حالی که گفته می‌شود فرهاد پورغلامی به خاطر فسخ نکردن قراردادش با باشگاه ملوان ، مانع صدور کارت سرمربی گری محمد احمدزاده شده اما چنین نیست و در واقع این باشگاه ملوان است که تا الان هیچ اقدامی در این زمینه انجام نداده . پورغلامی زمانی که با نامه ی باشگاه ملوان بندرانزلی از سرمربی گری این تیم برکنار شده تا الان هیچ تماسی از باشگاه نداشته تا کارهای فسخ قراردادش را انجام دهد . او خیلی وقت است منتظر تماس باشگاه مانده اما معلوم نیست مسوولان ملوانی به چه دلیل تا الان هیچ اقدامی در این مورد انجام ندادند . این مساله باعث شد محمد احمدزاده بلاتکلیف بماند و خیلی‌ها حالا پورغلامی را مقصر اصلی این اتفاق بدانند اما او بدون شک کم ترین تقصیر را در این زمینه دارد چون باشگاه اقدامی برای فسخ قرارداد انجام نداده .

2 ، 3 هفته‌یی است که فرهاد پورغلامی از سرمربی گری ملوان بندرانزلی برکنار شده . بعد از این اتفاق خیلی زود خبر رسید محمد احمدزاده هدایت سفیدپوشان شمالی را به عهده گرفته . با این انتخاب ، به نظر می‌رسید احمدزاده در بازی‌های بعد روی نیمکت تیم بنشیند اما این اتفاق نیفتاد . محمد احمدزاده در تمرینات حضوری فعال داشت اما زمان بازی که می‌رسید باید از روی سکو تیمش را هدایت می‌کرد . این اتفاق حواشی زیادی را به وجود آورد . چراکه گفته می‌شد فرهاد پورغلامی ، قراردادش را با ملوان  فسخ نمی‌کند تا کارت سرمربی گری احمدزاده صادر شود ! این مساله ناراحتی تعداد زیادی از هواداران را هم به دنبال داشت . به طوری که خیلی‌ها فکر می‌کردند پورغلامی عمداً دست به چنین کاری زده اما واقعیت چنین نبود . گفته می‌شود بعد از این که باشگاه ملوان بندرانزلی در نامه‌یی به فرهاد پورغلامی اعلام کرد همکاری‌شان به پایان رسیده و قصد دارند دست به تغییر بزنند ، دیگر خبری از باشگاه نشد . بعد از این نامه ، فرهاد پورغلامی طبق قانون کنار کشید و منتظر بود باشگاه او را فرا بخواند تا کارهای مربوط به فسخ قرارداد انجام شود اما چنین نشد . پورغلامی حتی شاهد تماس باشگاه با دستیارش برای تسویه حساب هم بود اما خودش هیچ تماسی از سوی باشگاه دریافت نکرد . او منتظر ماند تا بلکه باشگاه تماس بگیرد و کارهای لازم را انجام بدهد اما هیچ اتفاقی نیفتاد و این مساله طولانی شد . بعد از آن ، باشگاه در مورد صادر نشدن کارت مربی گری محمد احمدزاده فقط از فسخ نشدن قرارداد فرهاد پورغلامی صحبت کرد ، در حالی که این مساله را خود باشگاه به تعویق انداخت . به هر حال مطرح شدن نام پورغلامی برای صادر نشدن کارت بازی محمد احمدزاده حواشی زیادی برای مربی سابق ملوان ساخت . این در حالی است که فرهاد پورغلامی به بهترین شکل ممکن با باشگاه ملوان بندرانزلی همکاری داشت .

او اول فصل و زمانی که هیچ مربی یی حاضر نبود ریسک کند و با ملوانی که با کسر 6 امتیاز فصل را شروع می‌کرد ، همکاری کند ، با این تیم قرارداد 3 ساله امضا کرد . پورغلامی کارش را خیلی خوب شروع کرد و در همان ابتدای فصل با چند نتیجه ی خوب ، امید را به هواداران انزلی‌چی برگرداند اما طولی نکشید که همه چیز تغییر کرد . یک سری سوتفاهم‌ها بین او و پژمان نوری کاپیتان ملوان پیش آمد که همه چیز را خراب کرد . دیگر از آن نتایج خوب خبری نشد و ملوان به قعر جدول رسید . با این اتفاقات ، باشگاه هم دست به تغییر زد و فرهاد پورغلامی را برکنار کرد .

بعد از این اتفاق ، شایعه شد فرهاد پورغلامی اعلام کرده پول 3 فصل قراردادش را می‌خواهد . در ابتدا باور این شایعه خیلی هم سخت نبود اما بعدها مشخص شد پورغلامی هیچ صحبتی از پول 3 فصل قراردادش را نکرده . او بارها و پیش از این که حتی در ملوان هم باشد ، در مصاحبه‌هایش گفته بود فقط در ازای کاری که انجام می دهد و عرقی که برای تیمش می‌ریزد ، پول می‌گیرد ، نه برای قراردادی که به پایان نرسیده . در واقع به لحاظ قانونی فرهاد پورغلامی می‌توانست مدعی باشد طبق قراردادی که دارد ، باید پول 3 فصل آن را بگیرد اما پورغلامی عقاید خاص خودش را دارد و معتقد است پولی را که برای آن عرق نریخته باشد ، به خانه‌اش نمی‌برد . به هر حال فرهاد پورغلامی بعد از این که به خواسته ی باشگاه از حضور در ملوان کنار کشید ، منتظر است تا باشگاه با او تماس بگیرد و کارهای مربوط به فسخ را انجام دهد اما تا الان هیچ اتفاقی در این زمینه نیفتاده . در واقع می‌شود گفت دلیل این که صادر شدن کارت سرمربی گری محمد احمدزاده به تعویق افتاد ، بدون شک باشگاه است که تا الان هیچ اقدامی برای فسخ قرارداد پورغلامی انجام نداده اما همه ی تقصیرات متوجه ی سرمربی سابق ملوانی‌ها شده .

حالا باید منتظر ماند و دید در نهایت باشگاه چه زمانی با پورغلامی تماس می‌گیرد تا کارهای مربوط به فسخ قرارداد را انجام بدهد و  کارت مربی گری محمد احمدزاده صادر شود . این سوالی است که ذهن خیلی‌ها را به خود مشغول و البته کار احمدزاده را بیش از پیش سخت و پیچیده کرده . مساله‌یی که به راحتی قابل حل است اما معلوم نیست باشگاه به چه دلیلی آن را تا الان به تعویق انداخته و اقدامی برای آن انجام نداده .

"ایران ورزشی آنلاین"

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها