سرمربی نه ، احمدزاده مدیرِفنی می‌شود

فرهاد پورغلامی پولش را می‌خواهد و مقابل ملوان ذره‌یی کوتاه نمی‌آید . همین باعث شده تا ملوان راهکار جدیدی بیندیشد . استفاده از محمد احمدزاده به عنوان مدیرِفنی تا از وجود او روی نیمکت سود ببرد .

ملوان حتی حالا که کادرفنی جدید خود را شناخته ، محمد احمدزاده را جذب کرده و مازیار زارع و پژمان نوری نیز برگشته‌اند ، همچنان با مشکلات عدیده‌یی دست و پنجه نرم می‌کند . احمدزاده حدود 2 هفته قبل و روز بازی مقابل فجرسپاسی در انزلی ، به صورت رسمی سرمربی ملوان شد اما از آن روز تا امروز ، هنوز مجوز حضور روی نیمکت این تیم پرطرفدار شمالی را دریافت نکرده و مشخص هم نیست چه زمانی بتواند از کنار زمین ، بازیکنان ملوان را هدایت کند .

فرهاد پورغلامی از ملوان رفته اما ترکش‌های جدایی او هنوز باقی مانده‌اند . ملوان با این مربی ناموفق ، قراردادی به مدت 3 فصل امضا کرد و تابستان ، زمام امورفنی را به دست او سپرد . تنها بعد از گذشت چند هفته ، مدیران این باشگاه تشخیص دادند که حضور پورغلامی نمی‌تواند کمکی برای ملوان باشد . به همین دلیل عذر او را خواستند و نامه‌یی در اختیارش قرار دادند تا دیگر در تمرین حاضر نشود . اتفاقی که با بحث و جدل‌ها فراوان میان هیات مدیره و مالک باشگاه رخ داد و برای چند روز ، ملوان را با بحران مواجه کرد .

پورغلامی با استفاده از این نامه و البته دریافت حکم اخراج ، حالا تمام حقوق 3 فصل خود را می‌خواهد و به همین دلیل ذره‌یی نیز عقب‌نشینی نمی‌کند . تسویه‌حساب با او ، ملاک حضور احمدزاده روی نیمکت ملوان است که تا امروز انجام نشده و به نظر هم نمی‌رسد به این زودی‌ها باشگاه بتواند یا بخواهد خواسته‌های پورغلامی را برآورده کند .

در این مدت ، ملوان ابتدا مقابل فجرسپاسی به تساوی رسید و سپس بازی را به شهرداری‌تبریز واگذار کرد . در این 2 بازی اما خبری از احمدزاده روی نیمکت ملوان نشد و کمک‌های او وظیفه داشتند صحبت‌های سرمربی را به بازیکنان منتقل کنند .

فرهاد پورغلامی اما در مصاحبه با سایت‌های محلی انزلی ، تاکید کرده که قصد ندارد مشکلی برای ملوان ایجاد کند . او از همدلی صحبت کرده و آرزوی موفقیت برای تیمی که سال‌ها برایش بازی کرده و روی نیمکتش نشسته . رفتار پورغلامی اما با حرف‌های او زمین تا آسمان فاصله دارد . او مقابل ملوان ، ذره‌ای کوتاه نیامده و همین باعث شده تا این تیم بدون سرمربی در لیگ یک شرکت کند .

مشکل احمدزاده البته برای مازیار زارع پیش نیامده . کوروش برمک که دستیار پورغلامی در ملوان بود ، برای دریافت حقوق خود با مدیران باشگاه توافق کرده و به همین دلیل باشگاه توانسته قرارداد جدیدی با مازیار امضا کند . بر همین اساس زارع دستیار اول احمدزاده شده و فعلاً روی نیمکت حرف اول و آخر را می‌زند . او البته با احمدزاده در ارتباط است و تدابیر فنی او را به گوش بازیکنان می‌رساند .

با تمام این مشکلات ، ملوان راهکار جدیدی اندیشیده تا از احمدزاده روی نیمکت استفاده کند . راهکار ، حکم جدیدی است که شاید برای این مربی صادر شود . حکم مدیریت فنی و شاید هم سرپرستی تا ملوان بتواند از وجود احمدزاده روی نیمکت سود ببرد . اتفاقی که سال‌ها قبل برای محمود یاوری در استیل‌آذین رخ داد و او با این حربه ، روی نیمکت تیم متمول تهرانی نشست .

با توجه به راهکار جدیدی که به ذهن مدیران ملوان رسیده ، به این زودی‌ها نباید منتظر تسویه‌حساب با فرهاد پورغلامی باشیم . این مربی برای دریافت طلب خود ، با مخالفت باشگاه مواجه شده و شاید در نهایت مجبور شود شکایت از ملوان را پیش بگیرد و با این روش به پول خود برسد . اتفاقی که با توجه به جو فوتبال در انزلی ، اندک مقبولیت پورغلامی را نیز زیر سوال خواهد برد .

"امیر اسدی - ایران ورزشی آنلاین"

0 replies on “سرمربی نه ، احمدزاده مدیرِفنی می‌شود”

  • فرهاد مجیدی
    20 آبان 1397 at 6:25 ب.ظ

    لزوماً هرکس که در تیم بازیکن خوبی بود ، سرمربی خوبی نخواهد شد ،،، منطق استفاده از احمدزاده برای مربی گری ملوان چی بود که کسی نفهمید ؟؟؟ به دین به پیغمبر احمدزاده این کاره نیست ، چرا نمیپذیرین ، ما نیاز به مربی بادانش مثل تارتار ، گل محمدی ، و … داریم . یا حداقل یک مربی خارجی دز سطح متوسط که الفبای سرمربی گری رو در هر زمینه یی بلد باشه ، پورغلامی اگر با پژمان لجبازی نمی کرد که من همان هم گفته بودم الان وضعیت به مراتب بهتر بود ، پورغلامی با این حرکت برای همیشه خودش رو سوزوند . من کاری به روابط پشت پرده ی بازیکن و سرمربی که اکثر انزلیچی ها واقفند ، ندارم . اما نه بازیکن های این تیم بازیکنن نه سرمربی فعلی چنگی به دل میزنه . با این اوصاف باید غزل خداحافظی رو برای ملوان پرافتخار خوند . اگر شما امیدی دارین من به هیچ عنوان امیدی به این تیم و بازیکنان ندارم . همه ی این بدبختی ها نشات گرفته از دخالت کثیف سیاسیون برای بهره کشی مطلق از نماد این شهره که بتونن چند صباحی به زندگی (…) خودشون ادامه بدن .

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها