شکست ممی در تبریز

ملوانان همچنان به عنوان یکی از بدشانس ترین تیم های حاضر در لیگ دسته اول شناخته می شوند . آن ها با حضور کادرفنی جدید نیز نتوانستند با امتیاز زمین را ترک کنند .

ملوانان در نهمین دیدار خود در لیگ دسته اول ، امروز در حالی رو به روی شهرداری تبریز قرار گرفتند که کادرفنی خود را به نسبت ابتدای فصل کاملاً متحول شده می دیدند . آن ها که برای پایان دادن به تیره روزی های خود دست به تغییر و تحول روی نیمکت زدند ، از ابتدای بازی به دنبال باز کردن دروازه ی حریف بودند تا بتوانند بازی نهم خود را با امتیاز به پایان برسانند .

البته در کنار حملات ملوانان ، بازیکنان تیم شهرداری تبریز نیز کم نیاوردند و آن ها هم در نیمه ی اول یکی دو بار تا فروریختن دروازه پیش رفتند اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و هر دو تیم نیمه ی اول را با تساوی بدون گل به پایان رساندند .

در نیمه ی دوم نیز هر دو تیم (ملوانان بیشتر) راه دروازه ی رو به رو را در پیش گرفتند تا بتوانند گل برتری را وارد دروازه ی حریف کنند و در این میان هر کدام از آن ها با بی دقتی بازیکنان و یا بدشانسی ، موقعیت های به دست آورده را از دست می دادند تا این که در دقایق پایانی بازی ، یعنی در دقیقه ی 78 این بازیکنان تیم میزبان بودند که توانستند زحمات خود را به ثمر بنشانند . آن ها در این دقیقه ، روی خطای مدافع ملوانان در محوطه ی جریمه ی حریف توانستند یک ضربه ی پنالتی به دست بیاورند و در نهایت توسط محمد زینال خیری اولین و تنها گل این بازی را به ثمر رساندند . گلی که سه امتیاز کاملاً به موقع برای آن ها در پی داشت .

پس از این گل طبیعی بود که انزلی چی ها در مدت زمان باقیمانده راه دروازه ی حریف را در پیش گرفتند و بارها حملات تند و تیز خود را به سوی دروازه ی حریف تدارک دیدند تا شاید بتوانند بازی را به تساوی و کسب امتیاز از تبریز بکشانند اما این اتفاق در نهایت نیفتاد تا این تیم تبریزی باشد که در نهایت بازی را با کسب سه امتیاز به پایان برسانند .

این دیدار را می توان اولین بازی محمد احمدزاده ، سرمربی جدید ملوانان دانست که با کمک مازیار زارع اقدام به هدایت قوهای سپید کرد که در نهایت با پیروزی و حتی تساوی به پایان نرسید .

ملوانان با این شکست کماکان 4 امتیازی باقی ماندند و به قعر جدول چسبانده شدند . در طرف دیگر شهرداری تبریز با این سه امتیاز 10 امتیازی شد و در رده ی نهم جدول جدول رده بندی قرار گرفت . البته در باره ی ملوانان این نکته نیز گفتنی است که آن ها علاوه بر این 4 امتیاز ، 6 امتیاز دیگر نیز به دست آورده بودند که به دلیل محرومیت از سوی فیفا کسر شد تا انزلی چی ها به جای 10 امتیاز در حال حاضر 4 امتیازی باشند .

 

"ورزش سه"

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها