دلیل کنار گذاشتن سیدجلال حسینی از تیم ملی مشخص شد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران امروز با مثالی از علی دایی ، دلیل کنارگذاشتن سیدجلال حسینی از تیم ایران را اعلام کرد .

یکی از سوالاتی که از قبل از جام جهانی تا الان همواره از کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی پرسیده شده ، بحث کنارگذاشتن سیدجلال حسینی از این تیم بوده است .

حسینی باوجود این که در این مورد به صورت شفاف اظهارنظر نکرده است اما مشخصاً از تصمیم کی روش ناراحت و دلخور است . هرچند کی روش در این مدت به صورت غیرمستقیم پاسخ هایی درباره ی خط خوردن سیدجلال و وریا غفوری از لیست جام جهانی داده بود اما هنوز عده یی اعتقاد دارند شاید به خاطر مشکلات برانکو با کی روش این اتفاق رخ داده و سیدجلال دیگر دعوت نمی شود .

کی روش امروز در نشست خبری پیش از بازی با بولیوی هم مجدداً در این ارتباط مورد سوال قرار گرفت و دلیل کنارگذاشتن سیدجلال را «حرکت رو به جلو» تیم ملی عنوان کرد . کی روش امروز با احترام زیاد از سیدجلال صحبت کرد و حتی بالای سر او عکس کاپیتان پرسپولیس قرار داده شده بود .

سرمربی تیم ملی گفت : سیدجلال تاریخ سازی کرده است . ایشان با بنده هفت سال و نیم در تیم ملی بود . در یک تصمیم بنده اعتقاد داشتم بعضی از بازیکنان گزینه های اول من هستند . هیچ کس نگفته و تصمیمی نگرفته بازیکنی را کنار بگذارد یا بی احترامی کند . اگر نیاز باشد در هر لحظه درب تیم ملی به روی بازیکنی مثل سیدجلال حسینی همیشه بازخواهد بود ، به خصوص با جایگاهی که وی دارد . البته ما باید به آینده هم فکر کنیم .

کی روش سپس با مثالی از علی دایی صحبت هایش را پیش برد و گفت : همیشه باید رو به جلو حرکت کنیم . اگر رو به جلو حرکت نمی کردیم الان علی دایی به جای سردار آزمون کنار من نشسته بود . (آزمون و مسعود شجاعی هم در نشست خبری حضور داشتند)

سرمربی تیم ملی سپس با عذرخواهی از سردار آزمون خاطرنشان کرد : ببخشید اگر می توانستم شما اینجا نبودی ، علی دایی اینجا نشسته بود ولی این فوتبال است . بازیکنان می آیند و می روند .

تعریف و تمجیدهای کی روش از سیدجلال به اینجا ختم نشد و سرمربی تیم ملی از کاپیتان پیشین ایران به عنوان فردی یاد کرد که در «گوشه ی قلبش» جای دارد .

 

"خبرگزاری مهر"

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها