دست‌نشان : آقای مرزبان شما که در آلمان زندگی کرده‌ای چرا چنین رفتاری می‌کنی ؟

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت : آقای مرزبان شما که در آلمان زندگی‌ کرده‌ای و با فرهنگ اروپا آشنا هستی ، چرا چنین رفتاری می‌کنی .

نادر دست‌نشان در مورد اظهارات علیرضا مرزبان مبنی براین که بهتر است برخی مربیان جنبه ی باخت داشته باشند ، گفت : من امروز فهمیدم باید از مرزبان عذرخواهی هم بکنم . زیرا من به سمت او حمله‌یی نکرده‌ام اما وقتی تماشاگران حریف داشتند به ما بد و بیراه می‌گفتند و بطری آب به سمت ما پرتاب می‌کردند به سمت مربی حریف رفتم و از او به عنوان یک همکار خواستم کمک کند تا چنین شرایطی را شاهد نباشیم ، او هم گفت نگران نباش من هستم .

وی افزود : گل اول را ما از شهرداری ماهشهر با کمک باد خوردیم و توپ مستقیماً از کرنر به درون دروازه رفت و گل دوم هم روی ضربه ی پنالتی زده شد که همه ی استادیوم به این پنالتی خندیدند . من با بردوباخت کاری ندارم ، جنبه ی باخت را هم دارم . اما من به داور گفتم توپ حتی به بدن بازیکن من نخورد ، چه گونه ضربه ی پنالتی اعلام کردی . من ظرفیت باخت دارم و وقتی هم ببازم به تیم حریف تبریک می‌گویم اما بعد از گل دوم باز هم بطری‌های آبی بود که به سمت نیمکت ما پرتاب می‌شد ، من هم یکی از این بطری‌ها را برداشتم و به سمت مرزبان انداختم و گفتم ببین که چه می‌کنند .

دست‌نشان افزود : بعد از این کار مرزبان داد و هوار به راه انداخت و شلوغ بازی کرد و به سمت داور چهارم و ناظر بازی رفت . آقای مرزبان تو که در آلمان زندگی کرده‌ای و با فرهنگ اروپا آشنا هستی چرا چنین رفتاری می‌کنی ؟! من از تو به عنوان یک همکار کمک خواستم ، زیرا جو ورزشگاه بد بود . در نیمه ی اول فقط یک مامور در ورزشگاه حضور داشت اما در نیمه ی دوم چندین مامور به ورزشگاه آمد ، زیرا جو ورزشگاه خوب نبود . نمی‌دانم چه کسی این تماشاگران را تحریک کرده بود ، به هر حال من انتظار بی‌جایی از مرزبان داشتم که از او خواستم کمک‌مان کند تا سروکله‌‌مان نشکنند ، همان شنیدن فحش ناموسی برای مان کافی بود .

وی در مورد بحث شرط‌بندی یکی از بازیکنان ملوان گفت : نباید فوتبال به گونه‌یی باشد براساس شنیده‌ها با آبروی افراد بازی شود . پورغلامی یکی از متعصب‌ترین و بهترین بازیکنان تیم من است ، او اگر شرط‌بندی کرده بود که در دقیقه ی سه به حریف گل نمی‌زد ، در دقیقه ی ۹۰ هم پنالتی اعلام شد که حتی فریدون اصفهانیان هم گفت این پنالتی اشتباه بوده است . پورغلامی دنبال شرط‌بندی و این مسایل نیست ، من یک سال است که با او زندگی می‌کنم ، او را به خوبی می‌شناسم ، قبل از من هم او در این تیم بازی کرده است ، نباید تا حرفی شنیدیم بیاییم و در رسانه‌ها آن را مطرح کنیم .

"خبرگزاری فارس"

telegram

 

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها