کی روش : دروغ‌ها و تهمت‌های بزدلانه بس است

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تاکید بر این که تیمش برابر سیرالئون بازی تدارکاتی خوبی را برگزار کرده ، گفت : حالا وقت آن رسیده که خودمان را به سطح بین المللی برسانیم .

کارلوس کی روش پس از پیروزی چهار بر صفر امروز شنبه تیم ملی فوتبال ایران مقابل سیرالئون در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران گفت : بازی تمرینی خوبی را پشت سرگذاشتیم . 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ضمن بیان جمله ی فوق افزود : بگذارید جملاتم را این گونه آغاز کنم که بار دیگر با رفتار خوب بازیکنان رو به رو شدم . با توجه به مشکلات زیادی که داریم اما بازیکنان نشان دادند آماده ی ارایه ی فوتبال خوب با سرعت بالا هستند .

کی روش ادامه داد : در درجه ی دوم باید تشکر گرمی از فوتبال سیرالئون داشته باشم . چون که سفر بسیار طولانی داشتند . تنها در شش روز این سفر طولانی را داشتند که در فاصله ی اندکی که ما داشتیم به تهران آمدند که من از آن ها ممنونم . همچنین از طرف فدراسیون هم باید بگویم . کادر فدراسیون قهرنانانی هستند که دیده نمی شوند . بدون زحمات آن ها امکان این که بازی را در طول شش روز برگزار کنیم ، ممکن نبود . 

کی روش درباره ی انتقادات از برگزاری این بازی و دیدار با تیم ضعیف سیرالئون گفت : طبق معمول خیلی ها صحبت های خودشان را انجام می دهند اما ما راهمان را ادامه می‌دهیم .

وی در پاسخ به این سوال که آیا از سطح فنی سیرالئون راضی بوده و خطر بیماری ابولا که در آن کشور وجود دارد ، ایجاد نگرانی نکرده است ، اظهار داشت : درباره ی بیماری که گفتید باید بگویم این طور نیست . برای هر تصمییمی که می گیریم بررسی لازم را انجام می دهیم . این گونه نیست که بگوییم بقیه گمراه هستند و ما فقط می دانیم . درباره ی بازی هم باید بگویم بدون شک خوشحالم از بازی تمرینی که انجام دادیم . قدم بعدی که پیش رو داریم رسیدن به سطح بالای بین المللی است . اگر می خواهیم به سطح حرفه یی برسیم باید تمرینات اینچنینی زیادی را انجام دهیم .

کی روش ادامه داد : ما نمی توانیم همیشه توقع داشته باشیم که آن طور که دوست داریم رقبا را بچینیم . اگر این طور بود برزیل که ایران را سه بر صفر برد نباید با ما بازی می‌کرد ، چون ما ضعیف هستیم . من از اصحاب رسانه می خواهم مقابل دوگانه گرایی و دروغ ها بایستند .

وی بار دیگر روی صحبت هایش برای اعلام رضایت از این بازی تاکید کرد و گفت : مدت ها قبل برای این بازی برنامه ریزی ها داشتیم . با بیست کشور مکاتبه داشتیم . سیرالئون می خواست پیشرفت کند و ما هم می خواستیم درمسیر آماده سازی قرار بگیریم . برنامه های مدون و دقیقی داریم و هر روز سعی می کنیم روز به روز پیشرفت باشیم و شما باید از ما راضی باشید .

وی ادامه داد : این گونه به نظر می آید که وقتی به عنوان تیم دوم به جام جهانی رسیدیم و چهار پنج سال است نمی بازیم و تیم اول آسیا هستیم ، شما خوشحال نیستید . واقعیت این است در چند ماه گذشته زجرهای زیادی را بابت دروغ ها و تهمت های بزدلانه به ما زده شده است . تهدیدهایی که در موبایل های ما از طریق ایمیل ارسال شده است .

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد : دیگر چه توقعی از ما دارید . دیگر کافی است ! باید کمی احترام بگذاریم و افتخار کنیم به جایگاهی که داریم . فراموش نکنیم کم تر از سه ماه دیگر تا جام جهانی باقی مانده است و ما هنوز درگیر جنگ های داخلی با دروغ ها و تهمت ها هستیم .

کی روش تصریح کرد : رفتار حرفه یی من را پس از هفت سال زیر سوال می‌برید و زحمات فدراسیون را زیر سوال می برید ؟ دیگر دنبال چه موضوعی هستید . حداقل اجازه بدهید بازیکنان کار خودشان را کنند .

وی در خصوص برنامه ی آماده سازی تیم ملی ایران گفت : ۵۵ الی ۶۰ درصد ازبازیکنانم در خارج ازکشور بازی می کنند و مابقی درون ایران هستند . خودمان هم شگفت زده شدیم که با توجه به تغییر برنامه یی که در لیگ بلژیک به وجود آمد . پورعلی گنجی و طارمی هم از قطر کمی زودتر برگشتند . در حال حاضر بنده با ۳۵ بازیکن کار می کنم و در هر پستی ، سه بازیکن داریم .

"مهدی مرتضویان - خبرگزاری مهر"

telegram

0 replies on “کی روش : دروغ‌ها و تهمت‌های بزدلانه بس است”

  • blank
    sari
    26 اسفند 1396 at 7:27 ب.ظ

    اتفاقاً اين مخالفت ها وحرف وحديث ها خواسته و يا ناخواسته بيشتر به نفع كي روش تمام مي شود. زيرا نيازي به روشنگري نيست . زيرا اندكي فوتبال را با ديگر ورزش ها مقايسه نماييم مستقيماً به سر منزل حقايق خواهيم رسيد . اگر فوتبال هم دست ماها بود ، سرنوشت اش همانند ديگر ورزش ها بود .

نوشته‌های تازه

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 11
12131415161718
19202122232425
26272829010203
04050607080910
11  

بایگانی‌ها