بلوکباشی : زاهدی‌فرد دست روی قرآن بگذارد که من به او فحاشی کرده‌ام

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی به کار بردن الفاظ رکیک علیه تیم داوری دیدار ملوان - نفت مسجدسلیمان را تکذیب می‌کند و می‌گوید اگر زاهدی‌فرد در گزارش خود اینچنین آورده است ، دست روی قرآن بگذارد و همین مساله را عنوان کند .

فرید بلوکباشی درباره ی گزارش محمدحسین زاهدی‌فرد ، داور دیدار ملوان – نفت مسجدسلیمان که در آن اشاره کرده است ، بلوکباشی به سمت تیم داوری یورش برده و از الفاظ رکیک استفاده کرده و این مساله باعث تحریک هواداران شده است ، گفت : بعد از 11، 12 سال که بازیکن تیم ملی بوده‌ام و بیش از 20 ، 25 سال به ورزشگاه انزلی و رشت رفته‌ام ، تاکنون چنین اتفاقی برای من رخ نداده بود و واقعاً مانده‌ام که با کدام منبع چنین خبری منتشر شده است .

وی افزود : این‌طور که مشخص شده و اگر آقای زاهدی‌فرد چنین موضوعی را عنوان کرده یا در گزارش خودش آورده که بلوکباشی او را زده است ، بیاید برویم من دیه‌اش را بدهم یا اگر فحاشی کرده‌ام ، دست روی قرآن بگذارد و بگوید بلوکباشی فحاشی کرده است . آقای مرادی من را می‌شناخت و رفتم فقط به او در کنار دبیر هیات فوتبال انزلی این را گفتم که داور قبل از این که به نفع نفت مسجدسلیمان خطا بگیرید ، به نفع ملوان خطا شده بود . من گفتم چرا این کار را می‌کنید و دو سال است با حیثیت فوتبال شهر انزلی بازی می‌کنید ؟ همین اعتراض را کردم و نه فحاشی کردم و نه چیزی ! این آقا فقط من را در میان آن همه جمعیت می‌شناخت .

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی خاطرنشان کرد : به گفته ی شما که نوشته‌اید آقای زاهدی‌فرد در گزارش خود این‌گونه آورده است و من متهم شده‌ام ، فقط می‌خواهم مساله‌یی را بگویم . آقای زاهدی‌فرد یا امثال آقای زاهدی‌فرد و داوران عزیزی که می‌آیند قضاوت می‌کنند ، در زمین که سوت در دهان‌شان است و هر کاری می‌خواهند ، می‌کنند . آن ها بعد از بازی هم قلم دست‌شان است و هر طور می‌خواهند ، می‌نویسند ؛ حالا می‌خواهد علیه بلوکباشی باشد ، یا بکام باشد و مسی . داور هر چیزی می‌خواهد ، می‌نویسد ، به فدراسیون می‌دهد و فدراسیون هم طبق همان گزارش تصمیم می‌گیرد .

بلوکباشی تاکید کرد : من نه به آقای زاهدی‌فرد فحاشی کردم و نه به کمک داورانش و نه او را مورد ضرب و شتم قرار دادم . زاهدی‌فرد دو متر است و من یک متر و 50 ، چه طور می‌توانستم او را بزنم ؟! بعد از قهرمانی‌های مختلف با تیم ملی فوتبال ساحلی و کسب مقام‌های جهانی ، کسی حال ما را نپرسیده است . نه فدراسیون جویای حال ما شده است و نه وزارت ورزش و نه ریاست جمهوری . اکنون هم فقط می‌گویم ، من نه فحاشی کردم و نه کسی را مورد ضرب و شتم قرار دادم . فقط طبق خبر شما آقای زاهدی‌فرد گفته بلوکباشی این کار را کرده و شما همان را منتشر کرده‌اید ، اما کاش قضاوت‌ها یکطرفه نباشد . همان‌طور که گفتم هر چیزی داوران بگویند ، همان است ، چه در زمین که هر کاری می‌خواهند می‌کنند و چه خارج از زمین که گزارش می‌نویسند .

بازیکن اهل انزلی فوتبال ساحلی گفت : ملوان را با یک تفاضل گل انداختند پایین ، در حالی که همان فصل 15 پنالتی به سود ملوان نگرفتند و صدای هیچ‌کس در نیامد . نه فدراسیون فوتبال چیزی گفت و نه کمیته ی داوران . اکنون آقای خسروی می‌گوید ، چرا به داور فحاشی شده است ، اما یکی نیست بگوید داوران عزیز یک مقدار خوب قضاوت کنید . شما اگر خوب قضاوت نکنید ، 10 جلسه ، یک ماه ، یک سال محروم هستید . هیچ کس این مسایل را نمی‌بیند و فقط می‌گوید هواداران فحاشی کردند و همه چیز را سر آن ها می‌شکنند . چوب این مسایل را مردم انزلی می‌خورند . تیم که از لیگ برتر رفته ، باطل شده است . هواداران را هم باطل کنید . ما که ورزشگاه و هیچ چیزی نداریم . در این قضیه هم یکطرفه قضاوت شد ، اما من در خدمت زاهدی‌فرد ، مرادی ، کمیته ی داوران و فدراسیون فوتبال هستم و هر کجایی که بگویند ، می‌آیم و می‌گویم که نه فحاشی کردم ، نه کسی را ضرب و شتم کردم و هیچ کاری انجام ندادم . تا آخر این قصه هم هستم .

"خبرگزاری تسنیم"

telegram

نوشته‌های تازه

بهمن 1402
ش ی د س چ پ ج
 1213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011

بایگانی‌ها