دست نشان : کمک نمی‌کنیم حداقل خودزنی نکنیم !

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی ضمن رد شایعات مربوط به استعفا ، به توضیح دلیل عدم حضورش در کنفرانس خبری پرداخته است .

ملوان بندرانزلی این روزها زیاد حال و روز خوشی ندارد ؛ ولی روز گذشته شاگردان نادر دست نشان با کسب یک پیروزی ارزشمند برابر اکسین البرز که دیداری 6 امتیازی به شمار می رفت ، تا حدودی به اوضاع خود در جدول رده بندی سر و سامان بخشیدند و با 29 امتیاز به رتبه ی هفتم جدول رده بندی صعود کردند .

با این حال نادر دست نشان که این روزها از سوی برخی هواداران ملوان بندرانزلی تحت فشار است ، در کنفرانس خبری پس از بازی شرکت نکرد .

این مربی در گفت و گو با “ورزش سه” با ابراز ناراحتی از رفتار عده یی که به فکر منافع ملوان نیستند و بیشتر به منافع خود می اندیشند ، در مورد دلیلش برای عدم شرکت در کنفرانس خبری گفت : نرفتم ، چون دوستان از هفته ی ما قبل پایانی نیم فصل اول ما را تحریم کردند و وقتی تحریم کرده اند ، کجا بروم ؟! متاسفانه یک سری سایت ها و کانال ها برای بازاریابی افرادی که آن ها را اداره می کنند ، به وجود آمده و با شایعاتی که درست می کنند ما را با احساسات جوانان رو به رو می کنند .

وی در ادامه گفت : من همیشه نسبت به عملکردم پاسخگو بوده ام ، هستم و خواهم بود . ولی جوی در اینجا حاکم بوده و هست که در حال آسیب زدن به باشگاه است .

دست نشان در پاسخ به این سوال که آیا این افراد به بدنه ی باشگاه مرتبط هستند یا خیر ، افزود : این ها ربطی به باشگاه ها ندارند و فقط باشگاه و تصمیماتش را زیر سوال می برند و فکر می کنند خودشان همه چیز را می دانند . فقط دوست دارند با خبرهای دروغ و شایعه سازی تعداد اعضای کانال خود را بیشتر کنند . دیروز هم وقتی دیدم این ماجرا ادامه دارد و افراد این سایت ها هستند ، به کنفرانس خبری نرفتم .

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی در پاسخ به این سوال که مگر کسانی که خبرنگار نیستند ، می توانند وارد کنفرانس خبری شوند ، اضافه کرد : من واقعاً نمی دانم که کدام یک از آن ها خبرنگار هستند . چون بیشتر خودشان سایت و کانال دارند و به هیچ سایت معتبری مرتبط نیستند . من همیشه به شما پاسخگو بوده ام ؛ ولی وقتی می بینم نقطه نظرات من در هیچ یک از سایت های معتبر نیست ، چرا باید به نشستی بروم و به کسانی پاسخ بدهم که باعث ایجاد اختلاف می شوند .

دست نشان در ادامه در مورد شرایط تیمش و این که آیا همچنان به صعود تیمش امیدوار است ، بیان کرد : همان طور که گفتید ، رقابت در لیگ یک واقعاً فشرده است و تیم های زیادی هستند که برای صعود بسته شده اند و به همین دلیل ما هم امیدواریم که به جمع مدعیان برگردیم . دیروز هم یک بازی فوق العاده داشتیم و تیم حریف فقط در یکی دو صحنه موفق شد دروازه ی ما را تهدید کند و در مابقی لحظات بازی چنین اجازه یی را به آن ها ندادیم . اکسین چه از نظر مالی و چه از لحاظ روانی تیم خوبی است . بچه های ما در روزی که چند بازیکن اصلی ما هم نبودند ، خیلی خوب و هوشمندانه بازی کردند . به جز گل 3،4 موقعیت داشتیم و یکی از بهترین بازی های خود را انجام دادیم .

سرمربی فصل گذشته ی صنعت نفت آبادان در خصوص مشکلات ملوان بندرانزلی و این که آیا باشگاه شرایط را برای صعود تیم فراهم کرده یا خیر ، توضیح داد : آن چیزی که لازم بوده ، انجام نشده است . به هر حال فردی که تامین اعتبار باشگاه (دنیامالی) را برعهده داشته ، از باشگاه رفته است . از طرفی تیم های لیگ یکی هم قراردادها را به مرز 450/500 میلیون تومان رسانده اند و این چیزی است که در تیم های لیگ برتری دیده می شود . به همین دلیل ما مجبور شدیم بازیکن سرباز بگیریم . این البته تعامل من با باشگاه بوده است که دردسرهای زیادی را هم ایجاد کرده است . در این مدت محرومیت ها و مصدومیت ها هم وجود داشته و من تا همین هفته هنوز نتوانسته ام از تمام بازیکنانم در یک بازی به طور کامل استفاده کنم . تمام این ها باعث شده تا از گردونه ی رقابت ها عقب بیافتیم و نیاز داریم تا هواداران تمام این شرایط را در نظر بگیرند و مطابق با توان باشگاه انتظار داشته باشند .

دست نشان در پاسخ به عده یی که با ادامه ی حضور او در ملوان بندرانزلی مخالف هستند ، تاکید کرد : صحبت من با آن ها این است که با خودشان صادق باشند . به هر حال همه اشتباه می کنند ولی اختیار کار مربی گری را نمی توانیم به آن ها بدهیم . من ، آقای مایلی کهن و … یا خوب هستیم یا بد و در صورتی که ما را قبول کردند ، باید به نظرات ما احترام بگذارند . من نمی دانم این ها که همه چیز را می دانند چرا مربی نمی شوند ؟ این افراد باید بدانند اگر ملوان را دوست دارند ، باید از تیم حمایت کنند . ملوان نیاز به کمک دارد . ما با این پتانسیل بهترین امتیازها را گرفتیم . این است که انتظار داریم حداقل خودزنی نکنیم و باعث تضعیف تیم نشویم . ملوان عشق مردم انزلی است و من دست تک تک آن ها را می بوسم . یکی از دلایل حضور من در ملوان همین هواداران بودند .

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی در ادامه با اشاره به استادیوم ناقص تیمش ادامه داد : خودتان می بینید ، ما نصف استادیوم خود را در اختیار نداریم و این یعنی نصف قدرت تیم ما کم می شود . بازیکنان ما با عشق مردم آمدند و امیدوارم این اتفاق بیافتد و با فراهم شدن سایر شرایط بتوانیم نتیجه بگیریم .

وی با تمجید از پیگیری مدیریت باشگاه این گونه صحبت هایش را خاتمه داد : خوشبختانه مدیر خوبی داریم . شاید از نظر مالی دستش بسته باشد ولی در تلاش است تا شرایط را فراهم کند . آن ها در این شرایط دنبال اسپانسر هستند ولی این اتفاقات و تفرقه افکنی که وجود دارد ، باعث فرار اسپانسر می شود و آن ها هم از ترس شکست پروژه های اقتصاد خود نمی آیند . فکر می کنم اگر این افراد عاقلانه تر فکر و رفتار کنند ، اسپانسر پیدا می شود و مشکلات هم حل می شود .

telegram

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها