دست‌نشان : قهر هواداران ما را تحریک کرد

سرمربی ملوان یکی از عوامل فراز و نشیب تیمش در نتیجه‌گیری را بازی معوقه با مس رفسنجان می‌داند .

نادر دست‌نشان در مورد پیروزی مقابل شهرداری ماهشهر می‌گوید : ما هفته‌ ی گذشته زیرفشار انتقادات هواداران مان بودیم و با برخوردهای نامناسب روبه‌رو بودیم و همین موضوع به ما فهمانده بود که محکوم به برد هستیم .

او درباره ی آن که این رفتارها ایشان را ناراحت و دلخور نمی‌کند هم گفت : نه اصلا و ابدا ؛ من به هواداران حق می‌دهم ؛ بالاخره آن ها هم حق دارند که تیم شان صدرنشین باشد ، چون که در هر شرایطی پشت تیم هستند و از ملوان حمایت می‌کنند ؛ اما نکته‌یی که باید خاطرنشان کنم این است که آن ها باید شرایط ملوان را هم بسنجند و حق بدهند که در مواردی تیم نتواند نتیجه بگیرد ، این که داوری به نفع حریف سوت می زند ، این که شرایط مالی خوب نیست ، این که بازیکنان دچار مصدومیت و محرومیت می‌شوند و … دست تیم یا من سرمربی نیست ، اتفاقاتی است که خب در فوتبال هست و نمی‌توان کاری هم کرد .

وی افزود : ما تمام تلاش مان را می‌کنیم ، همان طور که در این بازی 90 دقیقه پرفشار و پراسترس را گذراندیم تا بتوانیم پیروز میدان باشیم . قهر هواداران ما را در این بازی تحریک کرد تا هرچه در توان داریم ، بگذاریم و نتیجه ی مدنظر آن ها را کسب کنیم . البته باید بگویم که ما ابتدا روی غافلگیری و تعارف گلر و مدافعان گل خوردیم و در ادامه با سکوت هواداران به نشانه ی قهرشان بچه‌ها هرچه داشتند ، گذاشتند تا جو روی سکوها حرکت داشته باشد و تماشاگران به تشویق ملوان بپردازند .

سرمربی ملوان درباره ی برگزاری بازی معوقه‌شان و تاثیرگذاری‌اش روی روند نتایج بازی‌های دیگر هم می‌گوید : بازی با مس رفسنجان و فکر کردن به آن ها ما را گاهی وقت‌ها برای دیدار رو در رو دچار مشکل می‌کند و این خیلی سخت است که شما یک بازی روی دستت داشته باشی و همه‌اش به فکر نتیجه‌اش باشی . ما اگر بتوانیم این هفته پیروز باشیم و بازی معوقه‌مان را که فکرمان را مشغول کرده با موفقیت پشت سر بگذاریم ، خیلی به صدر نزدیک خواهیم شد .

دست‌نشان در خصوص صحبت‌های استعفا و جدایی‌اش هم می‌گوید : این هم یک نوع فشار است که روی تیم ایجاد می‌کنند دیگر . بالاخره در هر خیابان و منطقه‌ گروهی هدایت می‌شوند تا چنین اتفاقاتی را برای تیم رقم بزنند . حالا یا با ما خوب نیست یا با … بیان نمی‌کنم و قضاوت را به دست خود هواداران می‌گذارم . ما برای آن که ملوان را به اینجا برسانیم ، خون‌دل بسیار خوردیم ، کجا قرار است برویم که این طور پشت سر ما می‌گویند .

سرمربی ملوان در پایان در مورد رویارویی با شهرداری تبریز هم تصریح کرد : مطمئناً بازی آسانی نخواهیم داشت ، اما اگر بتوانیم این بازی خارج از خانه را ببریم ، اولین برد بیرون از خانه‌ی مان در این فصل خواهد بود .

"ورزش سه"

telegram

0 replies on “دست‌نشان : قهر هواداران ما را تحریک کرد”

 • blank
  mehranneusha
  17 آذر 1396 at 9:31 ب.ظ

  یعنی یه نیم فصل ، هیچ بازی بیرون خونه رو نبردیم !؟
  دست نشان ، چه بلایی سر ملوان آوردی تو ؟؟

 • blank
  فرهاد مجیدی
  18 آذر 1396 at 4:14 ب.ظ

  تبریک به همه ی طرفداران ملوان کبیر ، برد امروز از نان شب واجب تر بود . دست همه ی بازیکن ها و کادرفنی و سرمربی درد نکنه ، از تلاش همه ی شما ممنونیم ، حالا نوبت هیات مدیره ی تیمه که تو نیم فصل تیم رو تقویت کنن ، وگرنه خشم تماشاگران دامنشون رو میگیره ، این تیم با تقویت دو تا سه بازیکن میتونه لیگ برتری بشه ، آمارهای فصول قبل هم از روند رو به رشد بازی تیم ما حکایت داره ، اما نیم فصل دوم ماراتن واقعیه . لطفاً فقط بازیکن خوب ، نه رانده شده از تیم های دیگه رو با قیمت نازل بیارین . حرکت منفعلانه ممنوع ، این مردم به دقت شما رو رصد میکنن ، لطفاً فریب و نیرنگ رو کنار بگذارین ، قبل از آن که روی سکوها ناسزا بشنوین . ایران تا ابد ملوان

نوشته‌های تازه

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 11
12131415161718
19202122232425
26272829010203
04050607080910
11  

بایگانی‌ها