دست‌نشان : از این باخت ها در لیگ یک زیاد است

سرمربی ملوانان در رابطه با شکست در بازی حساس برابر نساجی می گوید ، از این باخت‌ها در لیگ یک زیاد است و هیچ تیمی نمی‌تواند به صورت دایمی برنده باشد . همه ی تیم‌ها خوب و حرفه‌یی هستند .

نادر دست نشان و ملوانی ها نتوانستند در دیدار حساس برابر نساجی امتیازی بگیرند ، دیداری که بین دو تیم مدعی برگزار می شد . نادر دست نشان درباره ی این بازی و شکست سخت ملوانان می گوید : فوتبال همین است ، دیروز ما اسیر یکی ، دو اتفاق شدیم و بازی را واگذار کردیم . باخت در دیداری این چنینی درسی است برای من و بازیکنان تا بتوانیم در بازی های بعدی حواس مان را بیشتر جمع کنیم .

او ادامه داد : البته از این باخت‌ها در لیگ یک زیاد است و هیچ تیمی نمی‌تواند به صورت دایمی برنده باشد . همه ی تیم‌ها خوب و حرفه‌یی هستند و حداقل 10 تیم خوب نتیجه می‌گیرند و نگران این نیستیم .

سرمربی ملوان در رابطه با بازی آینده ی انزلی چی ها گفت : بازی هفته ی آینده‌‌مان با مس رفسنجان است و ما باید از بازی خانگی استفاده ببریم و بتوانیم این بازی را پیروز شویم . 

او درباره ی شایعه ی دوپینگ برخی تیم ها گفت : دوپینگ در لیگ‌های پایین کنترل شده نیست و باید این موضوع را پذیرفت ، هفته ی گذشته زمانی که نماینده ی کمیسیون پزشکی آمد ، خوشحال شدم و استقبال کردم . از آن ها خواستیم که این موضوع کنترل شود . 

دست نشان در رابطه با تهمت هایی که در این رابطه زده می شود نیز ادامه داد : متاسفانه فوتبال ما موافق این جور مسایل است و حواشی را دوست دارد و هتک حرمت را دوست دارد . شاید اگر با افرادی که بدون مدرک و دلیل تهمت می زنند به شکل دیگری برخورد می‌کردند ، بهتر بود . چیزی که بدون مدرک و سند گفته شود ، درست نیست . هیچ کس از چنین رفتارهایی خوشش نمی آید و آتش ما در این رابطه تند است و اگر تهمتی به ما زده شود ، به شدت برخورد خواهیم کرد . 

دست نشان درباره ی مشکلات لیگ یک گفت : بازی‌های لیگ خوب است و فقط مشکلش کیفیت نیست ، مشکل امکاناتش است و امنیت هایی که باید بررسی و نظارت در بازی‌ها به طور کامل انجام نشده و فقط شعارش داده می‌شود . فوتبال‌ها خیلی پیشرفت کرده و خیلی شرایط بهتر است و این نوید خوبی است که بازیکنان خوبی را پرورش می‌دهند تا در سطح اول فوتبال حضور داشته باشند .

او در پایان گفت : لازم است در فوتبال و رسانه ها از برخی رفتارها جلوگیری شود تا فوتبال خوبی را به تماشا بنشینیم ، نه این که حواشی‌های فوتبال بزرگ‌نمایی شود . امیدوارم چه در لیگ‌برتر و چه در لیگ یک دیگر شاهد اتفاقاتی این چنینی نباشیم .

"ورزش سه"

telegram

0 replies on “دست‌نشان : از این باخت ها در لیگ یک زیاد است”

 • blank
  حجت
  3 مهر 1396 at 6:08 ب.ظ

  با احترام به نظرات آقای دست نشان و بازیکنان زحمتکش ملوان و آرزوی موفقیت برای ملوان ، به نظرمی رسد که خط هافبک نیاز به تقویت بیشتر داره و جای خالی آبشک و یا یک بازیکن باتجربه ، مکمل کاپیتن پژمان مشهود می باشد .

 • blank
  mehranneusha
  4 مهر 1396 at 12:05 ق.ظ

  بجنب آقای دست نشان ، بجنب …!
  اگه همین جوری پیش بریم ، حالا حالاها باید تو لیگ یک درجا بزنیم !! می ترسم ملوان تبدیل به نساجی بشه …

نوشته‌های تازه

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 11
12131415161718
19202122232425
26272829010203
04050607080910
11  

بایگانی‌ها