دست‌نشان : ملوان بدون هوادارانش یک تیم معمولی است

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت : ملوان با حمایت هوادارانش ملوان است و بدون هوادارانش یک تیم معمولی است .

نادر دست نشان بعد از پیروزی مقابل مس کرمان در نشست خبری گفت : مس کرمان تلاش می‌کرد تاثیر خط هافبک ما را از بین ببرد . خوشبختانه از زمانی که نوع و سبک بازی مس را به بازیکنان توضیح دادم ، توانستیم در نیمه ی اول دو گل بزنیم . نیمه ی دوم خوب شروع کردیم و به گل سوم هم رسیدیم اما غیرقابل باور است که دروازه‌بان توپی را نیم متر از داخل دروازه بیرون بکشد و نه داور وسط و نه کمک داور متوجه نشدند . این از بدشانسی‌های ملوان است . بعد از آن بازیکنان بازی را رها کردند و فکر می‌کردند پیروز شدیم اما به صورت ناغافل دو گل خوردیم . خوشبختانه بازیکنان ملوان بعد از خوردن ۲ گل به بازی برگشتند  . آن هم در حالی که مس کرمان با زدن ۲ گل شارژ شده بودند . بازیکنان توانستند برد را به هواداران هدیه بدهند .

وی در مورد مردود شدن گل صحیح ملوان در این بازی اظهار داشت : این مسایل خوشایندی نیست که بخواهم در موردش حرف بزنم ، از کمیته ی داوران می‌خواهیم که دقت بیشتری انجام شود . به داور وسط کاری ندارم اما کمک داور اول شرایط لازم را برای قضاوت نداشت و تیم ما را عصبانی کرده بود . امیدوارم از سوی مسوولان باشگاه و هیات و استان پیگیری بیشتری شود . به ملوان باید احترام بیشتری گذاشته شود . ملوان در لیگ یک غریبه است و جایگاه ما در لیگ برتر است . امیدوارم اشتباه‌های داوری پیگیری شود . چه به سود ما چه به ضرر ما داور اشتباه کند ، بد است . 

سرمربی ملوان در مورد بسته بودن سکوهای ورزشگاه تختی انزلی اظهار داشت : انتظارم این است که الماسخاله رییس هیات فوتبال استان و مسوولان دیگر مشکلات را حل کنند و رشت مشکلش با ورزشگاه سردار جنگل حل شد اما در ۵ ماه گذشته هیچ حرکتی در انزلی نشده ، جز بستن سکوها و تیم ما از این مساله آسیب می‌بیند . ملوان با حمایت هوادارانش ملوان است و بدون هوادارانش یک تیم معمولی است . اگر قصد بازسازی ورزشگاه هست ، زودتر انجام شود . نیمی از سکوهای پایین ورزشگاه را به هواداران بدهند . شنیدم که کارشناس ورزش خود سازمان ورزش چنین نظری داشته است . بستن سکوهای ورزشگاه باعث تضعیف تیم من است .

وی در مورد شرایط فنی بازی و بازگشت ملوان به بازی مقابل مس گفت : بازیکنان ما به خود باوری رسیده اند ، چون تماشاگران گیلانی باور کرده‌اند که بازیکنان ما در شرایط سخت هم نتیجه می‌گیرند اما نباید اجازه بدهیم چنین شرایطی ایجاد شود و به سادگی گل بخوریم اما بازگشت به بازی نشان از برنامه ی تیمی و اعتمادی است که بازیکنان ما به خودشان دارند . 

سرمربی ملوان در مورد بازی با نساجی مازندران در هفته ی آینده گفت : در حال حاضر می‌خواهم استراحت کنم . بعد به دربی فکر کنم . امشب خوش باشیم ، از فردا به فکر دربی و بازی با نساجی می‌افتیم . واقعیت این است که ملوان تیم اول شمال ایران است و نساجی هم تیم خوبی است و هر دو تیم خوب هستند ، امیدوارم هر دوتیم به فکر بازی خوب باشند . فرهنگ شمال کشور زبانزد است . در بازی ملوان و سپیدرود ، درصد خطراتی که بین تماشاگران رخ می‌داد ، کم تر شده بود . در بازی هفته ی آینده ، ما که بار ترافیک‌ها و گرانی را به دوش می کشیم ؛ آدم های با صفایی هستیم و پذیرای همه ی مردم کشور ؛ امیدوارم در بازی با نساجی این اخلاق را به نمایش بگذاریم .

"خبرگزاری فارس"

telegram

0 replies on “دست‌نشان : ملوان بدون هوادارانش یک تیم معمولی است”

  • blank
    فرهاد مجیدی
    2 مهر 1396 at 5:39 ب.ظ

    آقای حسنی صفت ، دروازه بانی که داری تمرینش میدی هر بازی داره دو تا گل میخوره ، بقیه ی دروازه‌بان ها نخودین ، خوب این صدقی دو هفته بشینه بیرون تمرین کنه ، نکنه شما هم بعله . آقای دست نشان اینجوری که داریم میریم جلو مناسب وضعیت تیمی نیست که میخواد بیاد لیگ برتر ، فکری نو به کار بنداز ملوان از این منحنی برد مساوی باخت بیاد بیرون . ضمناً حیف بازیکنی مثل قنبری که داره محو میشه ، اون مکمل نوری و پوررحمت الله ست ، به جای یه نفری که هنوز نتونسته تو تیم جا بیفته استفاده کن ، اسمش رو نمیگم ، میشناسیش . ایران تا به ابد برای ما ملوانه .

نوشته‌های تازه

بهمن 1402
ش ی د س چ پ ج
 1213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011

بایگانی‌ها