سپیدرود رشت 1 – ملوان بندرانزلی 3 / بندرنشینان فاتح ال گیلانو

شاگردان نادر دست نشان موفق شدند پس از ١٢٠ دقیقه با حساب سه بر یک از سد حریف خود بگذرند و به مرحله ی یک هشتم نهایی جام حذفی برسند .

از بازی های مرحله ی یک شانزدهم نهایی جام حذفی ، تیم های ملوان و سپیدرود یکی از حساس ترین دیدارها را برگزار کردند ، دیداری که باز هم کری بین هواداران دو تیم گیلانی را داغ کرده بود .

سپیدرود رشت – ملوان بندرانزلی ؛ ورزشگاه شهید عضدی رشت ؛ ساعت ١٨

داور : سیدمهدی سیدمهدی    کمک ها : علیرضا ایلدرم ، رحیم شاهین

سپیدرود رشت : سیدمحمد حسینی ، سیدهادی موسوی ، احمد آهی ، رضا الماسخاله (٥٦ میعاد یزدانی) ، مهرداد جماعتی ، میثم فردوسی (٦٦ غلامرضا رضایی) ، توحید غلامی ، پویا نزهتی ، حسین کعبی ، عماد میرجوان ، حسین ابراهیمی
سرمربی : علی نظرمحمدی

ملوان بندرانزلی : حجت صدقی ، مهیار زحمتکش ، مهدی کربلایی ، صائب محبی ، وحید حیدریه ، امین جهان کهن ، پوررحمت الله (٥٣ شهریار مقانلو) ، پژمان نوری ، سینا دست نشان (١١٦ محمدرضا نقدی پور) ، بابک مرادی ، حسین شنانی (٥٣ ایمان باصفا)
سرمربی : نادر دست نشان

 

کارت زرد :  امین جهان کهن (٢٢) از ملوان

شرح گل :

سپیدرود ٠ – ملوان ١ (پژمان نوری ، دقیقه ی ٣١) : ضربه ی ایستگاهی ملوانی ها پشت محوطه ی جریمه را کاپیتان باتجربه ی این تیم سوی دروازه ی حریف زد و به زیبایی اولین گل بازی را برای سپیدپوشان به ثمر رساند .

 

سپیدرود ١ – ملوان ١ (دقیقه ی ٨٧ ، حسین ابراهیمی) : در حالی که بازی به دقایق پایانی نزدیک می شد ، خطای زحمت کش روی نزهتی یک ضربه ی پنالتی برای سپیدرودی ها به ارمغان آورد و ضربه ی حسین ابراهیمی بر خلاف جهت صدقی گل تساوی بازی را به وجود آورد .

 

سپیدرود ١ – ملوان ٢ (دقیقه ی ٩٩ ، بابک مرادی) : ضربه ی پنالتی که بابک مرادی روی خطای آهی به دست آورده بود را خلاف جهت حسینی وارد دروازه ی سپیدرود کرد .

 

سپیدرود ١ ملوان ٣ (دقیقه ی 118 ، محمدرضا نقدی پور) : پاس در عمق بابک مرادی به  محمدرضا نقدی پور باعث شد تا وی با مدافعین سپیدرود تک به تک شود و با شوتی زیبا دروازه ی حریف را باز کند .

دقایق حساس :
دقیقه ی ۲ – ضربه ی ایستگاهی پویا نزهتی از پشت محوطه ی جریمه ی ملوان با اختلاف کمی به بیرون رفت .
دقیقه ی ۵ – حرکت مهرداد جماعتی به داخل محوطه ی جریمه ی تیم ملوان باعث شد تا در داخل محوطه توپ به حسین ابراهیمی برسد که توپ حسین ابراهیمی با فاصله ی کمی به بیرون رفت .

دقیقه ی ١۵ – ارسال سینا دست نشان با ضربه ی بازیکنان ملوان همراه شد اما مدافعین سپیدرود توپ را برگشت دادند .
دقیقه ی ٢٠ – حرکت انفجاری نزهتی از قلب دفاع ملوانی ها باعث شد تا وی داخل محوطه ی جریمه حریف عبور کند و ضربه ی خود را از زاویه ی بسته راهی دروازه کند اما این توپ از بالای دروازه به بیرون رفت .
دقیقه ی ٢۵ – ارسال کرنر از پژمان نوری را مدافعین سپیدرود با ضربه ی سر برگشت دادند .

دقیقه ی ۴٠ – ضربه ی کرنر حسین ابراهیمی را پژمان نوری از داخل محوطه ی جریمه دفع کرد .
دقیقه ی ۴۴ – ضربه ی ایستگاهی از پشت محوطه ی جریمه را پژمان نوری به وحید حیدریه پاس داد اما او نتوانست در محوطه ی جریمه ی سپیدرود توپ را کنترل کند .

دقیقه ی ٤٦ – ضربه ی کرنر حسین ابراهیمی را پژمان نوری از داخل محوطه ی جریمه برگرداند .
دقیقه ی ٥٨ – مهرداد جماعتی از جناح راست ملوان ارسال کرد که ضربه ی ارسالی او را پویا نزهتی گرفت و ضربه ی پویا نزهتی به بازیکنان ملوان برخورد کرد و توپ برگشتی را حسین کعبی با شوتی سنگین روانه ی دروازه ی ملوان کرد اما توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت .
دقیقه ی ٦٠ – ارسال کرنر از سوی پژمان نوری را شهریار مقانلو با ضربه ی سر به سوی دروازه ی سپیدرود روانه کرد که ضربه ی او را حسینی مهار کرد .
دقیقه ی ٦٣ – بابک مرادی از جناح راست نفوذ و یک ارسال کرد که توپ وی را شهریار مقانلو شوت کرد که حسینی به زیبایی توپ وی را مهار کرد .
دقیقه ی ٦٥ – هادی موسوی می توانست در این دقیقه دروازه ی ملوانان را باز کند اما ضربه ی وی با برخورد به مدافع این تیم به کرنر رفت .
دقیقه ی ٦٨ – ارسال ضربه ی ایستگاهی میعاد یزدانی در محوطه ی جریمه توسط مدافعین ملوان دفع شد .
دقیقه ی ٧٠ – شوت حسین ابراهیمی از پشت محوطه ی جریمه در داخل محوطه به بازیکنان ملوان برخورد کرد .

دقیقه ی ٧٥ – ضربه ی کرنر ارسالی حسین ابراهیمی را مدافعین ملوان از داخل محوطه ی جریمه ی این تیم دفع کردند .
دقیقه ی ٧٦ – پاس و نفوذ و ارسال بابک مرادی از سمت راست سپیدرود ، را صایب محبی به سوی دروازه ی سپیدرود نواخت که ضربه ی وی به کرنر تبدیل شد .
دقیقه ی ٨٠ – بابک مرادی بعد از حمل توپ وارد محوطه ی جریمه ی سپیدرود شد و پاس او به سینا دست نشان رسید که توپ دست نشان را در آستانه ی دروازه ، حسین کعبی بیرون آورد .
دقیقه ی ٩٠ – سینا دست نشان و صائب محبی با یکدیگر چند پاس رد و بدل کردند که ضربه ی نهایی را صائب محبی زد که توپ او با فاصله ی کمی به بیرون رفت .

بهترین بازیکن :
پژمان نوری در این دیدار نشان داد هنوز هم دود از کنده بلند می شود ، رهبر ملوانان در این دیدار علاوه بر به ثمر رساندن یک گل زیبا ، به خوبی توانست نبض بازی را در اختیار بگیرد و بارها با حرکات خود آهنگ بازی تیمش را تغییر دهد .

"ورزش سه"

telegram

 

0 replies on “سپیدرود رشت 1 – ملوان بندرانزلی 3 / بندرنشینان فاتح ال گیلانو”

 • blank
  حميد
  19 شهریور 1396 at 2:03 ق.ظ

  بعد از مدت ها يك بازي زيبا و منطقي از ملوان ديديم ، به خصوص بازي زيبا و سلحشورانه ی مرادي ، اميدوارم حالا ديگه دست نشان مهاجم اصلي خودش (مرادي) رو شناخته باشه و تركيب اصلي تيم اش را پيدا كرده باشه ، اين برد بايد شروع مجددي براي بازي هاي زيبا و تهاجمي ملوان به همراه نتايج قابل قبول در ليگ باشه . به اميد تداوم موفقيت ملوان و مغرور نشدن تيم ، خسته نباشيد جانانه به كادرفني ، بازيكنان و هواداران حاضر در ورزشگاه رشت و تاسف براي داور بازي و مجري داخل استوديو (به ويژه زماني كه زور ميزد ؛ نظر كارشناسي را در مورد اعلام اشتباه پنالتي به سود سپيد رود ، تحريف كنه !) همچنين تشكر از اميد هرندي به خاطر كارشناسي منصفانه و واقع بينانه از بازي .

 • blank
  فرهاد مجیدی
  19 شهریور 1396 at 9:47 ق.ظ

  بازی بسیار فراتر از کلاس لیگ یک و حتی برتر بود ، این ملوانی هست که ما میخوایم و حاضریم براش بمیریم . حالا اختلاف فوتبال انزلی و رشت خودش رو نشون داد ، هویت فوتبال گیلان ملوانه ، بی برو و برگرد و خارج از غلو و اغراق . از پژمان ممنون هستیم ۱۳۰ دقیقه با این سن و سال دویدن و شاداب بودن تا لحظه ی آخر نشان دهنده ی زندگی سالم ایشون هست ، خدایا از تو ممنونم که دیروز رو یکی از ماندگارترین روزهای عمر ما قرار دادی ، با این گونه بازی حیثیتی ما راحت تر از همه ی تیم ها لیگ برتری میشیم . مصاحبه ی بازیکنای سپیدرود نشون میداد عمیقاً از ملوان وحشت دارن . راستی ،،، راستی . عدد سه پشت قباله تیم های رشتی نوشته شده ، دقت کردین ؟ فرق نداره درفک گیلان باشه یا داماش و سپیدرود . حال و هوای خوشحالی بچه های نیمکت دیدنی تر از داخل زمین بود . خدایا شکرت ، با برد مقابل مس کرمان تو انزلی حداکثر استفاده رو از هیجان موجود در تیم ببرین . راحت میتونیم پنجمین بازی رو ببریم ، امتیاز ما تو جدول پایینه . تلاش ، تلاش و فقط تلاشه که ما رو به ساحل موفقیت میرسونه تا آخر هفته شارژ شارژ هستیم . من دیشب انزلی بودم تا ساعت دو نیم که از کارآموزی رد میشدم ، بازم مردم داستن شادی میکردن . مردم این تیم رو مثل یکی از اعضای خانواده ی خودشون میدونن . ایران ملوان . پژمان امپراطور .

نوشته‌های تازه

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 11
12131415161718
19202122232425
26272829010203
04050607080910
11  

بایگانی‌ها