سرپرست باشگاه ملوان : بهای ساخت تیم جدید را می پردازیم

دور از انتظار نبود که هفته های اول هماهنگی و صلابت و شادی لازم در تیم نباشد و امیدواریم که تیم هر چه زودتر به این صلابت و شادابی برسد .

به گزارش “سپید نیوز” ؛ دکتر مهران نصیری که به تازگی به عنوان سرپرست باشگاه ملوان از طرف هیات مدیره ی باشگاه ملوان منصوب شده ، در گفت و گویی با “سایت رسمی باشگاه ملوان” در مورد مسایل مختلفی سخن گفت که توجه ی شما را به آن جلب می کنیم .
دکتر نصیری درباره ی قبول این مسوولیت گفت : باشگاه ملوان باشگاه بسیار بزرگی است و نام بزرگی را با خود یدک می کشد ، قبول چنین مسوولیتی برای هر کسی مایه ی افتخار است و بنده هم بسیار خوشحالم که در خدمت باشگاه ملوان هستم و تمام تلاشم را انجام خواهم داد که فعالیت هایی که شایسته ی باشگاه بزرگ ملوان است را پیگیری کنم ، هدفی را که دنبال می کنم این است که باشگاه را به یکسری استانداردها نزدیک کنم ، شاید نتوانیم سطح استاندارد فوتبال مدرن را به زودی زود در انزلی ببینیم ولی می توانیم اختلاف بین سطح موجود و سطح مطلوب را کم و کم تر کنیم .
ما در سطح برنامه ریزی دو نوع هدف را دنبال می کنیم ، یک بخش از اهداف مان اهداف کوتاه مدت است که به امورات روزانه و سالانه ی ما مربوط می شود ، در واقع با برنامه ریزی های روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سالانه می خواهیم به آن برسیم و بخش بعدی اهداف ما اهداف بلند مدت است . برای اجرای برنامه حتماً نیاز به وجود بنده نیست و هر کسی که در این پست کار می کند ، می تواند این برنامه ها را اجرایی کند ، برنامه چون منعطف است در حین کار می تواند یکسری تغییراتی را هم انجام دهد ، یکی از اهداف ما فعال سازی کارخانه ی بازیکن سازی باشگاه ملوان است . برای انجام این کار و ایجاد زیر ساخت های آن لازم است تا مربیان باشگاه بتوانند در این حوزه راحت تر کار کنند . زمین های زیادی در انزلی به صورت پراکنده وجود دارد که شرایط استاندارد را ندارند ، ما شرایط لازم را برای بازیکن سازی در حال حاضر نداریم و بازیکن ها به بزرگسال که می رسند به صورت ناپخته و خام هستند . در بعد بازاریابی و درآمدزایی باشگاه ملوان بسیار آماتور هستیم و این را حتما پیگیری می کنیم . در بخش آموزش مربیان و هواداران سعی می کنیم برنامه هایی را داشته باشیم ، در بخش کوتاه مدت نتیجه گرفتن تیم بزرگسال برای مان خیلی مهم است ؛ امسال زیاد نگاهی به بازیکن سازی نداریم و می خواهیم ملوان را به جایگاه اصلی خودش برسانیم و در تیم های پایه امسال کارهای خوبی انجام خواهد شد که سال های بعد نتیجه آن را می بینیم .
دکتر نصیری در مورد تیم بزرگسال ملوان گفت : اعضای هیات مدیره یک تصمیم بزرگ در ابتدای فصل گرفتند و یک مربی کاربلد را برای ملوان انتخاب کردند و ایشان کارنامه ی موفقی را در لیگ یک دارا هستند و به عنوان مثال صنعت نفت آبادان را در میانه های جدول تحویل گرفت و به لیگ برتر آورد و چندین بار هم این کار به وسیله ی ایشان انجام شده و این یک کار بزرگ است . بر اساس قراردادی که با جناب دست نشان منعقد شده و به ایشان اختیار تام داده شده است و هیچ محدودیتی هم برای ایشان لحاظ نشد و ایشان هم بازیکنان مورد نظر خود را جذب کردند اما چون این تیم دچار تغییرات زیادی شده و تیمی که آقای مایلی کهن سال گذشته بست ، از بین رفت و باشگاه مجدداً شروع به ساختن یک تیم جدید کرد و ساختن تیم جدید هم یک بهایی دارد و همیشه باید بخشی را به عنوان وقت صرف کرد تا دوباره تیم به شرایط مطلوب برسد ، پس دور از انتظار نبود که هفته های اول هماهنگی و صلابت و شادی لازم در تیم مشاهده نشود و امیدواریم که تیم هر چه زودتر به این صلابت و شادابی برسد و شرایط روز به روز بهتر خواهد شد .
نصیری در مورد برنامه برای هواداران گفت : باشگاه ملوان یک باشگاه مردمی و دارای هواداران پرشوری است . من بسیاری از استادیوم های ایران رفته ام و بازی های تیم های مختلف را دیده ام و حتی در تبریز که هفتاد هزار نفر به استادیوم می روند ، جو ورزشگاه آن به مانند انزلی داغ و پرحرارت نیست . بخش هواداری را ما می توانیم به دو شکل نگاه کنیم ؛ بخش اول که مهم ترین بخش آن است ، هوادار را به عنوان یک فرصت نگاه کنیم و از این فرصت و قوت با برنامه ریزی می توانیم به بهترین شکل استفاده کنیم و از طرفی دیگر همین بخش می تواند به عنوان یک ضعف و یا یک تهدید هم شناسایی شود ؛ بعضی از هواداران به خاطر تعصب بیش از حد درخواست های غیرمنطقی از تیم دارند و این باعث از بین رفتن تمرکز کادرفنی و بازیکن می شود ، از طرفی این امر باعث می گردد تا بازیکن با استرس وارد زمین شود . البته این انتظار به حق هوادار است ، ولی این تیمی است که جدید بسته شده و بازیکنان آن سابقه ی در کنار هم بازی کردن در یک تورنمنت را ندارند و بازی به بازی شرایط تیم بهتر می شود .

در بحث هواداری برنامه های خوبی داریم و یکسری برنامه در پیش گرفته ایم که یکرنگی و اتحاد بین هواداران بیشتر به وجود آید و این برنامه ها را هم ما در باشگاه به صورت جمعی در موردش تصمیم می گیریم و سعی کردیم در برنامه ریزی ها از پتانسیل هواداران در برنامه هایی که مربوط به خود آن ها می شود ، استفاده کنیم و از هواداران انتظار داریم به ما ، بازیکنان و کادرفنی فرصت بدهند و فقط و فقط حمایت کنند و شرایط مطلوبی که آن ها مد نظرشان است را رقم بزنند تا در نهایت و در پایان فصل همه در کنار همدیگر بتوانیم جشن صعود بگیریم .
دکتر مهران نصیری در مورد معضلات استادیوم تختی بندرانزلی گفت : استادیوم بندرانزلی به خاطر قدمتی که دارد توسط کارشناسان وزارت ورزش بلا استفاده تشخیص داده شده است و ما خیلی از قسمت هایی از استادیوم که می شود هیجان خاصی را از آن جا به زمین منتقل کرد را نداریم و این ایراد بزرگی بر ساختار ورزشی شهرمان است . وزارت ورزش در سالیان گذشته در سطح کشور یک سری اماکن و استادیوم ها را تجهیز کرد ، به عنوان مثال در کاشان ، زاهدان ، سمنان و … استادیوم بیست هزار نفری را ساخت و این استادیوم ها بلا استفاده مانده اند و شهرهایی مثل بندرانزلی و شهرهایی که در سطح فوتبال کشور دارای نماینده هستند ، از این نعمت بی بهره مانده اند و مشخص است که برنامه ریزی درستی در این زمینه صورت نگرفته است و استراتژی بلند مدتی در این زمینه وجود نداشته است و این یک ضعف است . استادیوم انزلی یکی از استادیوم های قدیمی کشور است که با مدیریت بهتر می توانست فاز به فاز ساخته شود و این شرایط موجود به وجود نمی آمد . در حال حاضر ما سکوهای رو به روی جایگاه را از دست داده ایم که این امر باعث این می شود که فشار هوادار را در استادیوم از دست بدهیم و بازیکنان تیم حریف به راحتی در استادیوم ما بازی کنند که این مساله باعث اعتراض کادرفنی و بازیکنان ما قرار گرفته است . تمامی مسوولان شهری ما اعم از نماینده ی شهر ، فرماندار ، رییس اداره ی ورزش و جوانان و رییس هیات فوتبال تمام تلاش خود را به کار گرفته اند اما متاسفانه بعد از گذشت سه ماه از کارشناسی اداره ی ورزش و جوانان هیچ فعالیت عمرانی در اینجا صورت نگرفته است و ما درخواست مان از مسوولان استانی این است که سکوهای پایین را در اختیارمان قرار دهند تا ما هم هواداران مان را در آن جا داشته باشیم و هم حوادثی که دراستادیوم شهید متقی ساری اتفاق افتاد را شاهد نباشیم و یا این که آن سکوها را خراب کنند و هرچه سریعتر شروع به ساخت آن کنند ولی از آنجا که این سکوها را بلا استفاده کرده اند و هیچ کاری هم انجام نمی دهند ، این امر نگران کننده است و در نهایت باشگاه ملوان و هوادارانش از این مساله متضرر می شوند .
سرپرست باشگاه ملوان در پایان گفت : هواداران ملوان باید بدانند که کادرفنی و اداری در حال تلاش و سربلندی برای این تیم هستند و همه ما آرزویی جز سربلندی این تیم نداریم . به همه ی ما اعتماد کنند و حمایت خود را از ما دریغ نکنند تا ما احساس کنیم که هوادار در همه ی شرایط پشت تیم ایستاده است و ایمان داشته باشیم که بازیکنان با تمام وجودشان پا به زمین می گذراند و هیج بازیکنی نیست که بخواهد عملکرد ضعیفی در زمین داشته باشد .

telegram

0 replies on “سرپرست باشگاه ملوان : بهای ساخت تیم جدید را می پردازیم”

 • blank
  حجت
  11 شهریور 1396 at 9:31 ق.ظ

  با احترام و آرزوی موفقیت برای سرپرست محترم باشگاه ملوان ، با توجه به جایگاه نامقبول فعلی تیم ملوان در سطح فوتبال کشور ، این تیم نیاز به تصمیم گیری های جسورانه و انتحاری دارد که جذب بازیکنان تاثیر گذار و تقویت کادر مربی گری از جمله آن هاست . تمام هم و غم مسوولین باشگاه باید صعود تیم باشد . طرح و ترسیم برنامه های شیک نظری و علمی بلندمدت یا میان مدت فعلاً هیچ دردی را از تیم دوا نمی کند و برای زمانی خوب است که تیم از برزخ لیگ 1 خارج شده باشد .

 • blank
  فرهاد مجیدی
  11 شهریور 1396 at 9:55 ب.ظ

  آقای نصیری خوش آمدید ،،، لطفاً فعلاً فقط خرید بازیکن مدافع و هافبک ، ما تو این دو منطقه ضعیفیم ، ضعیف ، دوتا بازیکن خوب تو هر پست مثل شوک مثبت به تیمه ،،، همه ی تیم ها تک و توک بازیکن گرفتن ، آقای دنیامالی تا پانزدهم وقت دارین ، امتیاز اول فصل خیلی ارزشمنده . لطفاً سرسری نگیرین . پژمان امروز کارت گرفت ، اگه یه بازی بیرون باشه جانشین نداره بعد فاجعه رخ میده . از ما گفتن بود .

 • blank
  mehranneusha
  13 شهریور 1396 at 12:40 ق.ظ

  به نظر من تا دیر نشده تیم رو بدین دست بهمن خان …
  با این که سن و سالی ازش گذشته ولی همین حالا هم از امثال دست نشان خیلی بهتره !

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها