کورس سه تیم برای صدرنشینی / ملوان میزبان ضعیف‌ترین تیم لیگ

هفته ی بیست و نهم لیگ دسته اول روز پنجشنبه با انجام 9 دیدار آغاز می‌شود و سه تیم برای رسیدن به صدر جدول تلاش می‌کنند .

دیدارهای هفته ی بیست و نهم لیگ دسته اول روز پنجشنبه برگزار می شود . مهم ترین اتفاقات در تعطیلات نوروزی لغو حکم پیروزی 3 بر صفر خونه به خونه مقابل نساجی مازندران توسط کمیته ی استیناف فدراسیون فوتبال بود .

در جدول لیگ فاصله ی تیم سپیدرود رشت 51 امتیازی با تیم خونه به خونه که در رده ی ششم جدول است فقط 7 امتیاز است .

تیم سپیدرود صدرنشین باید در مسجدسلیمان به مصاف تیم نفت برود ، شاگردان محمود فکری برای فرار از سقوط تلاش می کنند و بازی سختی در انتظار سپیدرود است .

تیم گل گهر سیرجان هم میزبان تیم خیبرخرم آباد است . شاگردان وینگو بگوویچ امیدوارند سپیدرود متوقف شود و آن ها با یک پیروزی خانگی به صدر جدول برسند .

تیم پارس جنوبی هم که در آخرین روزهای سال فرصت صدرنشینی را از دست داد ، در این هفته شانس رسیدن به صدر را دارد . پارس جنوبی میهمان تیم ته جدولی فجرسپاسی شیراز است .

ملوان اما کار سختی در خانه ندارد و میزبان ضعیف ترین تیم لیگ است و باید به مصاف استقلال اهواز بدون برد برود که با 55 گل خورده ضعیف ترین خط دفاع لیگ را هم در اختیار دارد .

دیدار مس کرمان و آلومینیوم اراک هم جذابیت های خاص خود را دارد ، شاگردان منصور ابراهیم زاده در کویر به دنبال سه امتیاز بازی است تا همچنان در کورس صعود باقی بماند اما شاگردان مهدی پاشازاده هم حریف دست و پا بسته یی نیستند .

خونه به خونه هم در کرج به مصاف اکسین البرز می رود . نساجی مازندران هم میزبان بادران تهران است .

در هفته ی بیست و نهم لیگ برتر سه تیم در کورس صدرنشینی هستند . باید دید در ابتدای سال 96 کدام یک از سه تیم سپیدرود ، گل گهر و پارس جنوبی صدرنشین خواهند شد .

اسامی داوران و برنامه ی مسابقات هفته ی بیست و نهم لیگ برتر به شرح زیر است :

پنجشنبه 10 فروردین ماه 96 – ساعت : 16:00

* راه آهن تهران – فولاد یزد – شهید درخشان – صبا شهر

علی اصغر مومنی – عسگر محمدی – دانیال باشنده – مهرداد خسروی – ناظر : علیرضا رجبلو

* گل گهر سیرجان – خیبر خرم آباد – اختصاصی گل گهر – سیرجان

محمدرضا فغانی – فرهاد مروجی – جواد قنبریان – احمد موسوی – ناظر : رضا دهقان

* مس کرمان – آلومینیوم اراک – امام علی – کرمان

علیرضا حیدرپناه – محمد هاشمی نسب – عدنان پیروی – محسن خادمی – ناظر : حبیب اله شیرازی

* اکسین البرز – خونه به خونه ی مازندران – انقلاب – کرج

رضا کرمانشاهی – سیداسد حاج محمدی – بابک خسروی – سجاد لطافتی – ناظر : حسین نجاتی

* نساجی مازندران – بادران تهران – شهید وطنی – قایمشهر

بیژن حیدری – تورج عیوض محمدی – محسن سلطانی – امید جمشدی – ناظر : علی اکبر جهانی

* فجر شهیدسپاسی شیراز – پارس جنوبی جم بوشهر – شهید دستغیب – شیراز

محمدرضا اکبریان – حسن ظهیری – علی دودانگه – علیرضا جلالی – ناظر : علیرضا کهوری

* ملوان بندرانزلی – استقلال اهواز – تختی – انزلی

علی صفایی – رحیم حاجیلو – محمد علی پور متقی – حسام عرب – ناظر : فرشید افشار

* ایرانجوان بوشهر – مس رفسنجان – شهید بهشتی – بوشهر – ساعت : 16:30

سعید شمس – رضا قیم – ولی کاوسی – عبدالنبی پورخلف – ناظر : حسین خانبان

* نفت مسجدسلیمان- سپیدرود رشت – شهید بهنام محمدی – مسجدسلیمان – ساعت : 16:45

موعود بنیادی فر – محمدرضا طالبی – موسی محمدی راد – پیام ساری اصلانی – ناظر : سعید بطحایی

 

"خبرگزاری فارس"

 

بهمن 1401
ش ی د س چ پ ج
 121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
060708091011  

بایگانی‌ها