آبشک : کامیابی نیا ، گوشم را شوت کرد

هافبک تیم فوتبال ملوان نسبت به داوری ها علیه تیمش ناراحت است .

 

 

 

 

 

محمد آبشک در گفت و گو با “ورزش سه” ، درباره ی شکست تیمش مقابل پرسپولیس می گوید : بازی ما با پرسپولیس پایاپای بود و حق ما به هیچ عنوان شکست نبود . این مسابقه هرچه جلو رفت ، بیشتر به یک جنگ شبیه شد . متاسفانه داور مسابقه با سوت هایی که زد ، روی اعصاب بازیکنان ما راه رفت . کمال کامیابی نیا در دو صحنه با آرنج به صورت من زد و یک بار هم گوشم را با پایش شوت کرد . او گونه ی مازیار زارع را شکست اما خطایی در کار نبود . این مسایل همه باعث شد تا عصبی شویم . من فکر می کنم به خاطر دربی آینده ی پایتخت ، داور با پرسپولیسی ها مدارا می کرد .

10 هفته است داوری علیه ماست

او صحبت هایش را این طور ادامه می دهد : متاسفانه حدود 10 هفته است داوری ها به ضرر ما است . امیدوارم مسوولان رسیدگی کنند . تیم ملوان تیم بزرگ و مردمی است . نماینده ی شمال کشور است و نباید این طور ضرر کند . در هر بازی یا پنالتی های مان را نمی گیرند ، یا به ضررمان پنالتی می گیرند . خطای حریفان را نمی گیرند و … این شرایط درست نیست .

من عامل جنجال نیستم

هافبک ملوان درباره ی این که گفته می شود از زمان حضورش در زمین ، بازی به جنجال کشیده شد ، تاکید می کند : من کلاً 7، 8 دقیقه در زمین بودم اما واقعیت این است عامل جنجالی شدن مسابقه من نیستم . اتفاقاً شرایط آرامی داشتم . حتی در صحنه یی که پرسپولیسی ها ناراحت شدند و درگیری پیش آمد ، من می خواستم توپ را به احمدزاده بدهم اما او فکر کرد می خواستم به شکمش ضربه بزنم . کامیابی نیا با پایش گوش مرا شوت کرد اما داور باز هم خطایی نگرفت . در این شرایط کمی عصبی شدم .

غذا خوردن برایم مشکل شده است

آبشک درباره ی وضع کنونی گوش خود عنوان می کند : باور کنید بالای گوش به قدری درد می کند که غذا خوردن برایم مشکل شده است . بالای گوشم هنوز تورم دارد و با این که یخ گذاشتم اما به طور کامل بهبود پیدا نکردم . درباره ی جنجال ها باید بگویم اگر داور خطاها را می گرفت ، آن اتفاقات نمی افتاد .

قطعا در لیگ می مانیم

وی درباره ی شانس تیمش برای بقا در لیگ می گوید : قطعاً در لیگ برتر می مانیم . از نظر فنی تیم ما مشکلی ندارد . ما بازیکنان و کادرفنی خوبی داریم و شوکی که باشگاه وارد کرد هم مناسب بود . جایگاه ملوان واقعاً اینجای جدول نیست اما حالا که کار به اینجا رسیده ، برای ماندن تلاش می کنیم و مطمئن باشید این اتفاق رخ می دهد .

نوشته‌های تازه

خرداد 1403
ش ی د س چ پ ج
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
091011  

بایگانی‌ها