کی روش بس کند و گرنه باید برود

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال ناراحتی خود را بابت حرف های کی روش بیان کرد.

شهرام دبیری در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، درباره اظهارات کارلوس کی روش علیه علیرضا اسدی، دبیر فدراسیون فوتبال می گوید: من واقعا نمی دانم چرا کی روش این حرفها را زده است. ما قرار گذاشتیم تا روز شنبه جلسه ای را برگزار کنیم، دیگر چرا باید سرمربی تیم ملی این حرف ها را بزند؟ اصلا درگیری با اسدی چه سودی برای کی روش و فوتبال ایران دارد؟

داستان ملانصرالدین زشت است

او صحبت هایش را اینطور ادامه می دهد: کی روش مربی بزرگی است اما هرگز نمی توانم بپذیرم به هموطن ما اینطور توهین کند. کی روش داستانی از ملانصرالدین راتعریف کرد که خیلی زشت بود. او رسما رو به ناسزاگویی آورده و چنین شرایطی درست نیست. اینکه بگوید اسدی فرق زمین فوتبال با زمین سیب زمینی را نمی داند هم خوب نیست.  فکر می کنم کی روش دیگر همه چیز را زیر پا گذاشته است.

ادامه دهد، نمی توانیم نگهش داریم

عضو هیات رییسه فدراسیون با اشاره به جلسه روز شنبه هیات رییسه با کی روش تاکید می کند: ما در روز شنبه قطعا به کی روش تذکر می دهیم که اگر او بخواهد این داستان ها را تمام نکند، نمی توانیم ادامه دهیم. او امکانات می خواهد و ما سعی می کنیم در اختیارش بگذاریم. دیگر این همه حرف برای چیست؟

چنین رفتاری در شان کی روش نیست

دبیری در پاسخ به این پرسش که ناراحتی کی روش از اسدی بابت چیست، اظهار می کند: واقعیتش من هم نمی دانم مشکل آنها چیست اما هرچه که هست، دیگر بس است. اسدی به عنوان دبیرکل نظرات خودش را درباره زمین تمرین دارد اما کی روش هم نباید این مواضع را علیه او بگیرد. چنین رفتاری در شان مربی بزرگی مثل کی روش نیست.

امیدوارم آرامش برگردد

وی صحبت هایش را اینطور به پایان می برد: امیدوارم روز شنبه در کمال آرامش در پی حل مشکلات گام برداریم و حواشی پیرامون تیم ملی هم به پایان برسد. ما باید عجله کنیم تا مسائل حل شود و بتوانیم کار خود را برای مسابقات جام جهانی جلو ببریم.

نوشته‌های تازه

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 11
12131415161718
19202122232425
26272829010203
04050607080910
11  

بایگانی‌ها