نبرد گیلان و مازندران و دربی کرمانی

هفته ی دهم لیگ دسته اول فوتبال روز یکشنبه با انجام ۹ مسابقه برگزار می‌شود .

هفته ی دهم لیگ دسته اول روز یکشنبه با انجام 9 مسابقه برگزار می‌شود . در این روز سه تیم اول جدول لیگ میهمان رقبای خود هستند . سپیدرود رشت در یزد به مصاف فولاد می‌رود ، اکسین البرز میهمان تیم آلومینیوم اراک است و گل گهر سیرجان هم میهمان تیم انتهای جدولی مس رفسنجان است تا یک دربی کرمانی را برگزار کند . اگرچه پول می‌تواند یکی از فاکتورهای مهم موفقیت در فوتبال باشد اما در حال حاضر تیم بی‌پول سپیدرود رشت صدرنشین لیگ است و بالاتر از تیم‌های متمول قرار گرفته است . هرچند در همین لیگ تیم بی‌پول فجرسپاسی بدون برد در رده ی هفدهم قرار دارد . استقلال اهواز هم که فصل گذشته در لیگ برتر بود ، در این فصل بدون برد در انتهای جدول لیگ و در رده ی هجدهم است . 

در پایان این هفته یکی از سه تیم علی نظرمحمدی ، فیروز کریمی یا وینگو بگوویچ صدرنشین لیگ خواهد شد . اگر سپیدرود پیروز شود همچنان در صدر باقی می‌ماند اما توقف یا شکست این تیم فرصت را برای اکسین و گل‌گهر مهیا می‌کند که به صدر بروند .

خونه به خونه به همراه ستاره‌هایش میزبان نفت مسجدسلیمان است . تیم ملوان که به خاطر بدهی به یک بازیکن خارجی در شرف سقوط به دسته ی سوم است ، میزبان تیم نساجی مازندران با هدایت محمود فکری است . این بازی هم برای هواداران فوتبال در هر دو استان گیلان و مازندران مهم است .

برنامه و اسامی داوران هفته ی دهم لیگ دسته اول :

مس رفسنجان – گل گهر سیرجان/ ساعت 15:00 – ورزشگاه شهدا رفسنجان

جواد رحیم زاده – محمد هاشمی نسب – حامد صفایی – علیرضا جلالی / ناظر داوری : ایرج نظری

فولاد یزد – سپیدرود رشت / ساعت 15:00 – ورزشگاه شهید نصیری یزد

موعود بنیادی فر – محمدرضا طالبی – براتعلی مولوی – عقیل جهانبازی/ ناظر داوری : فرشید افشار

خونه به خونه ی مازندران – نفت مسجدسلیمان / ساعت 15:00 – ورزشگاه هفتم تیر بابل 

سیدمهدی سیدعلی – حسن انتظاری- جواد قنبریان – مصطفی بینش / ناظر داوری : بهرام تقوی

خیبر خرم آباد – مس کرمان / ساعت 15:00 – ورزشگاه تختی خرم آباد

احمد صالحی – فرزاد بهرامی – محسن سلطانی – روح اله تیموری / ناظر داوری : بابک وسیله بر

آلومینیوم اراک – اکسین البرز / ساعت 15:00 – ورزشگاه امام خمینی اراک 

پیروز سیف اله پور – حسین رحیمی پور – محمد نوری – حسین زمانی / ناظر داوری : زاهد بحرینی

ملوان بندرانزلی – نساجی مازندران / ساعت 15:15 – ورزشگاه تختی انزلی

محمدرضا فغانی – حمید کنعانی – امیر مبشر – ناصر جنگی / ناظر داوری : ابراهیم میرزابیگی

بادران تهران – فجر سپاسی شیراز / ساعت 15:15 – ورزشگاه اکباتان تهران

مهدی شجاعی – حمزه سلیمی – رضا نجفی مجد – مهدی نجار / ناظر داوری : علیرضا رجب لو

پارس جنوبی جم بوشهر – راه آهن تهران / ساعت 15:30 – ورزشگاه تختی جم

وحید کاظمی – تورج عیوض محمدی – حمید نادری – عباس صادقی / ناظر داوری : سعید بطحایی

استقلال اهواز – ایرانجوان بوشهر / ساعت 15:45 – ورزشگاه تختی اهواز

داود محرابی – مهدی الوندی – امید افخمی – امید جمشیدی / ناظر داوری : صفدر احمدی

"خبرگزاری فارس"

 

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
 121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
05060708091011

بایگانی‌ها