اسامی داوران مرحله ی سوم جام حذفی اعلام شد

اسامی داوران قضاوت کننده در مرحله ی سوم جام حذفی کشور از سوی دپارتمان داوری اعلام شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران ؛ اسامی داوران قضاوت کننده در مرحله ی سوم جام حذفی کشور از سوی دپارتمان داوری به شرح زیر اعلام شد :

پنجشنبه ۸ مهر ۹۵
* استقلال اهواز – اکسین البرز ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه تختی اهواز
کوپال ناظمی – عبدالرسول ذورقی – براتعلی مولوی – حسن شفیعی – ناظر : حیدر شکور
* شهرداری بوشهر – ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
پیمان فرخی مهر – بهروز برون – حامد صفایی – رضا تارخ – ناظر : سعید بطحایی
* مس رفسنجان- نفت نوین آبادان ساعت ۱۵ ورزشگاه شهدا رفسنجان
امیر عرب براقی – حافظ عظیمی – علی الفتی – احمد محمدی – ناظر : ایرج نظری
* آینده سازان برق شیراز – فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر
ابوالفضل گرجی – محمدعلی رضایی – علی ملامحمدی – قادر زارع پور – ناظر : عباس شهرجو
* نفت تهران- مهرگان دره شهر ساعت ۱۷:۱۵ ورزشگاه تختی تهران
مهدی مرجانزاده – داریوش صابرمطلق – جعفر مهاجر – حامد صادقی جو – ناظر : حسین عرب براقی
* زاگرس یاسوج – فولاد یزد ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی یاسوج
رضا قاسمی – رحیم حاجی پور – ولی کاوسی – نبی اله پورخلف – ناظر : رحیم مهرپیشه
* ملوان بندرانزلی- گیتی پسند اصفهان ساعت ۱۵ ورزشگاه تختی انزلی
علی اصغر مومنی – اسماعیل احمدی – رضا نجفی – مجید محمدی – ناظر : فریدون اصفهانیان
* بادران تهران – پاراگ تهران ساعت ۱۵ ورزشگاه اکباتان تهران
علی صباحی – حمید آذرنیا – مهدی معماری – شاهی یزدانی – ناظر : علیرضا یزدانی
* غذای سبز مشهد – فولاد مبارکه ی سپاهان ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه ثامن مشهد
حسین زیاری – فرهاد فرهادپور – محمدرضا فتحی – محمد جلیلوند – ناظر : رضا دهقان
* آلومینیوم اراک – شهید کریمی جویبار ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه امام خمینی اراک
وحید صالحی – امید افخمی – موسی مه آبادی – عباس خلیلی – ناظر : رضا دهقان
* پیکان تهران- هف سمنان ساعت ۱۶ ورزشگاه شهدا شهر قدس
سیدعلی میرغفاری – فرزاد بهرامی – حسن رحیمی پور- مصطفی بینش – ناظر : ابراهیم میرزابیگی
* نساجی مازندران – شهرداری ارومیه ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه شهید وطنی قایمشهر
مجید پورعلی – علی دودانگه – پوریا زحمتی – عباس مهدی زاده – ناظر : محمدرضا فلاح
* شهرداری ماهشهر – سیاه جامگان مشهد ساعت  ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود .
جواد محمدی – امراله طراح – احسان تیموری – حسین اداوی – ناظر : صفدر احمدی
* اتحاد لردگان چهارمحال- ماشین سازی تبریز زمان و ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود .
جواد شرفی – رضا قیم – رضا حیدری – نوراله حیدری – ناظر : رسول فروغی
* شهرداری تبریز – صنعت نفت آبادان ساعت ۱۵ ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
میثم پورکریمیان – محمدرضا مدیرروستا – یعقوب حجتی – رضوان سرشار – ناظر : محسن فریمانی

جمعه ۹ مهرماه  ۹۵
* بادران نوین تهران – سایپا ساعت ۱۶ ورزشگاه اکباتان تهران
محمدحسین ترابیان – جواد قنبریان – امیرمحمد داودزاده – مرتضی عابدی – ناظر : محمدعلی فروغی
* امید شهرداری اراک – گسترش فولاد تبریز ساعت ۱۵ ورزشگاه امام خمینی اراک
روح اله شریفی – محمد راهی – حمید افشون – داود محرابی – ناظر: حسین نجاتی
* پارس جنوبی جم – نیروی زمینی تهران ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه تختی جم
عقیل جهانبازی – حمید نادری – بهمن عبدالهی – وحید زمانی – ناظر : علیرضا کناری
* شهرداری فومن – سپیدرود رشت ساعت ۱۵ ورزشگاه آزادی فومن
سعاد وفاپیشه – مسلم رحیم خانی – رامین بابایی – ابوالفضل دوستی – ناظر : بهرام کیانی
* قشقایی شیراز – پرسپولیس – ساعت 15 – ورزشگاه حافظیه ی شیراز
محمدحسین زاهدیفر – جلیل شعرانی – علی احمدی – علی ابراهیمی – ناظر : علیرضا کهوری
* خونه به خونه ی مازندران – شاهین بندرعامری ورزشگاه هفت تیر بابل
انور دورانی – بابک خسروی – امیر فلاح – مهدی اجاقی – ناظر : علی اکبر جهانی
* ایرانجوان بوشهر – نفت امیدیه ساعت ۱۶ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
عباس صادقی – محمدهاشمی نسب – امین حسن زاده – مجتبی مختاری – ناظر : سعادت باغبان
* تراکتورسازی تبریز – فولاد یاسوج ساعت ۱۵ ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی
محمد ملکی – حمزه علی سلیمی – مهدی سیفی – مهدی نجار – ناظر : صادق نوری
* استقلال خوزستان – نفت و گاز گچساران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه غدیر اهواز
امید سعیدفر – مهدی شفیعی – محمدرضا طالبی – حسین خیرده  – ناظر : اسماعیل آمری
* پدیده ی مشهد – نوژن البرز ساعت ۱۵ ورزشگاه ثامن مشهد
میلاد بای – میلاد قاسمی – مهدی مسعودی – ابوالفضل حسینی –ناظر : ابوطالب طاهریان

شنبه ۱۰ مهرماه ۹۵
عقاب تبریز – فولاد خوزستان ساعت ۱۵ ورزشگاه متعاقباً اعلام می ‌شود.
پیروز سیف اله پور – مرتضی کاظمیان – حامد تازه پور – عبدالحسین باستان – ناظر : اصغر بیاتی
ملوان نوین بندرانزلی – استقلال تهران ساعت ۱۶:۱۰ ورزشگاه تختی انزلی
علی صفایی – رحیم حاجیلو – محمدعلی پورمتقی – حسین زمانی – ناظر : محمود رفیعی

یکشنبه 11 مهر
سفیر آبیک قزوین- صبای قم ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
سعید رحیمی مقدم – ایوب غلامزاده – امیر مبشر – ناصر جنگی – ناظر : سعید بخشی زاده

نوشته‌های تازه

دی 1401
ش ی د س چ پ ج
 111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
080910  

بایگانی‌ها