قطعی شد : امید نورافکن در لباس ملوان

با اعلام مدیرعامل باشگاه سپاهان ، امید نورافکن برای سپری کردن دوران سربازی ، راهی ملوان می‌شود .

 همان طور که از مدت‌ها قبل نیز اخبار آن به گوش می‌رسید ، امید نورافکن برای فصل بعد راهی ملوان خواهدشد تا دوران سربازی خود را در این تیم سپری کند . این موضوعی است که توسط مدیرعامل سپاهان به صورت رسمی اعلام شده تا زردپوشان یکی از مهره‌های کلیدی خود را برای فصل بعد در اختیار نداشته باشند .

امید نورافکن که در سال‌های اخیر همواره از مهره‌های مهم در ترکیب سپاهان بوده ، طبق قوانینی که از فصل قبل برای بازیکنان مشمول تدوین و تصویب شده ، باید برای سپری کردن دوران سربازی ، راهی یکی از تیم‌های نظامی شود و از آن جایی که ملوان به عنوان تنها تیم لیگ برتری قادر به جذب بازیکنان سرباز است ، این بازیکن فصل بعد را در جمع انزلی چی‌ها توپ خواهدزد .

این بازیکن طی ماه‌های اخیر در تلاش بود تا بتواند در صورت امکان و برای لیگ بیست و چهارم نیز در خدمت سپاهان باشد ولی در نهایت او به صورت قرضی راهی ملوان خواهدشد و پس از پایان دوران سربازی ، به سپاهان بازخواهدگشت . این موضوعی است که توسط مدیرعامل اصفهانی‌ها به صورت رسمی اعلام شده است .

1991578

مهدی آذربایجانی ، مدیرعامل سپاهان پستی را در صفحه ی اینستاگرام منتشر و درخصوص آخرین وضعیت این تیم در بازار نقل و انتقالات به صحبت پرداخته که یکی از بخش‌های مهم یادداشت وی ، به وضعیت ستاره ی ملی پوش تیمش بر می گردد که آذربایجانی اعلام کرده ، نورافکن راهی ملوان می‌شود .

در این پست می‌خوانیم :

سلام 
در فصل نقل و انتقالات هستیم نگرانی هوادارها برای تیم شان قابل درک است . طبیعتاً این موضوع هم که ما نمی‌توانیم تا کار به سرانجام نهایی نرسیده ، آن را اعلام کنیم این نگرانی را مضاعف می‌کند ؛ و البته گمانه زنی‌های برخی رسانه‌ها هم تشدید کننده است ؛

ما قول دادیم که شاکله ی اصلی تیم حفظ شود و نقاط ضعف تقویت شود ؛
به قول یکی از بچه‌های کادرفنی اتفاقاتی برای تیم افتاد که هر کدام می‌توانست تیم را دچار چالش‌های جدی کند و هنوز هم آثار پس لرزه‌هایش هست ؛
به لطف خدا سرمربی محکم ایستاده و همه همدل در حال تقویت تیم با تمدیدها و خریدها هستیم ؛

امید فعلاً رفته برای سربازی و شهریار هم در حال مذاکره با تیم‌های حوزه ی خلیج فارس است و میلاد هم علی رغم همه ی تلاش‌ها ترجیح داد از ما جداشود ؛ 
تلاش خوبی شده تا جای این بچه‌ها با بازیکن‌های تراز اول و آینده دار پُرشود و به زودی هم رونمایی خواهندشد .

خیلی پیشنهادهای خارجی داشتیم ولی تجربه به ما می‌گوید که بی گدار به آب نزنیم و خرید خارجی خوب داشته باشیم .

قطعاً ما خودمان بیشتر از هر کسی نگران بازی‌های آسیایی هستیم و برای همین شبانه روز در تلاشیم تا تیم قوی بسته شود ؛ اگر فرصتی دست داد خواهم گفت که چه بر ما گذشت ؛ ولی امیدوارم ثمره ی این تلاش‌ها شادی و دلخوشی و آرامش هوادارها و مردم باشد .

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها