باشگاه نساجی به فروش گذاشته شد !

مدیرعامل نساجی مازندران از تصمیم جدی این باشگاه مبنی بر واگذاری امتیاز این تیم خبرداد .

تیم محبوب شمال با عبور از روزهای سختی که در لیگ بیست و سوم سپری کرد ، حالا در آستانه ی تغییر مالکیت قرارگرفته است . در سال‌های اخیر نساجی با مالکیت خصوصی به کارش در سطح اول فوتبال ایران ادامه داد و افتخارات زیادی را هم به دست آورد . در فصل اخیر که به‌صورت مقطعی این تیم پُرهوادار وارد بحران شد هم ، با تدابیر رضا حدادیان مالک باشگاه دوباره به روزهای خوب برگشت و در نهایت سهمیه ی این تیم لیگ برتر حفظ شد .

حالا اما با گذشت چند روز از پایان  رقابت‌های لیگ برتر ، مدیرعامل این تیم از هزینه‌های سرسام‌آور تیم‌داری بدون حمایت مسوولان استانی مازندران و از حساب شخصی مالک به ستوه آمده و تصمیمی مهم را اتخاذ کرده است ؛ تصمیمی که به واگذاری امتیاز باشگاه نساجی برمی‌گردد و قطعاً برای هواداران مازندرانی شوکه‌کننده خواهدبود .

حمیدرضا بایندریان مدیرعامل باشگاه نساجی ، تصمیم قطعی باشگاه برای واگذاری را در گفت‌وگو با خبرنگار “ورزش سه” ، اعلام کرده است . بایندریان در این باره گفت : قبل از هرچیز از حمایت هواداران و دلسوزان نساجی در روزهای سختی که در مسیر بقا در لیگ برتر سپری کردیم ، تشکرمی‌کنم . با وجود همه ی دشواری‌های موجود ، خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده از سوی مالک باشگاه و زحمات همه ی دست اندرکاران تیم ، سهمیه ی نساجی در لیگ برتر حفظ شد . نساجی اعتبار استان مازندران محسوب می‌شود و ادامه ی حضور تیم در لیگ برتر باعث خوشحالی مردم این خطه است .

او ادامه داد : واقعیت این است که در شرایط سخت اقتصادی در حال حاضر واقعاً تیم‌داری آن‌ هم به‌صورت شخصی بسیار دشوار است . به همین خاطر ، تصمیم جدی و قطعی مبنی بر واگذاری امتیاز نساجی گرفته‌ایم . متاسفم که بگویم همه ی کارهای زیرساختی و سخت‌افزاری که در چند سال گذشته برای فوتبال استان و سربلندی نساجی از جمله تجهیز ورزشگاه وطنی و … صورت گرفته ، با هزینه ی شخصی و از سوی هیات مدیره بوده و در شرایط سخت اقتصادی موجود بیشتر از این در توان ما نیست .

مدیرعامل نساجی همچنین گفت : اگر می‌بینید اکنون ورزشگاه خانگی نساجی بسیار شکیل شده و شرایط استاندارد موقت را برای بازی در لیگ برتر دارد ، با همین هزینه‌های شخصی بوده است . همین حالا ورزشگاه وطنی برخی استانداردهای مدنظر AFC را در مانند پارکینگ و …  ندارد و واقعاً در توان ما نیست که هزینه‌های جدیدی انجام بدهیم و مشکلات را مرتفع کنیم .

بایندریان در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل فقط مرتفع کردن مشکلات ورزشگاه محل برگزاری بازی‌های نساجی است ، بیان کرد : یکی از مشکلات بزرگ و عمده ی نساجی بحث نبود امکانات لازم سخت‌افزاری در مازندران است . ما حتی زمانی که در لیگ قهرمانان آسیا هم بودیم ، نتوانستیم در ورزشگاه خانگی خودمان میزبان باشیم و از امتیاز میزبانی استفاده کنیم . از سوی دیگر تمرین کردن در یک شهر دیگر و بازی کردن در ورزشگاهی دیگر هزینه‌های بیشتری را به مجموعه تحمیل می‌کند . الان هم شرایط هیچ تغییری نکرده و تصمیم جدی ما بر واگذاری است .

مدیرعامل باشگاه نساجی با اشاره به کارهای صورت گرفته برای فصل جدید گفت : مجموعه ی ما تصمیم قطعی برای واگذاری گرفته است ؛ اما هواداران اصلاً نگران نباشند . قرارداد آقای الهامی برای فصل آینده تمدید شده ، دروازه‌بان برزیلی تیم مانده است و بقیه ی مسایل هم رو به روال است . یک تیم شسته و رفته و کامل را در اختیار داریم که هر مالک و موسسه‌یی که آن را دراختیاربگیرد ، مشکلی از بابت گذشته نخواهدداشت .

او افزود : امیدوارم مالکین آینده ی نساجی بتوانند مشکلات سخت‌افزاری تیم را حل کنند ؛ نساجی تیمی دوست‌داشتنی و ریشه‌دار در مازندران است و حق این تیم است که در شهر خودش تمرین کند و همان جا مسابقه بدهد . امیدوارم آینده ی خوبی در انتظار باشگاه نساجی مازندران باشد .

بایندریان با اشاره به این مساله که این باشگاه هیچ بدهی‌یی از گذشته ندارد ، تاکیدکرد : به جُرات می‌گویم که باشگاه نساجی هیچ بدهی‌یی به افراد و ارگان‌ها ندارد . با تلاش و مساعدت مالک باشگاه ، جزو معدود باشگاه‌هایی هستیم که هیچ بدهی‌یی نداریم و یک تیم آماده ی کسب موفقیت را به مالکین جدید تقدیم خواهیم کرد .

مدیرعامل نساجی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال دارد رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی از تصمیم خود درباره ی واگذاری منصرف شود ، گفت : تصمیم مجموعه برای واگذاری جدی است . به هر حال آقای حدادیان چند سال بعد از صعود با نساجی به لیگ برتر و تلاش هایی که در امر تیمداری و موفقیت انجام داده ، به این نتیجه رسیده که تیم واگذار شود و در این خصوص آمادگی صددرصدی وجود دارد . فردا هم اطلاعیه ی رسمی آن منتشرمی‌شود .

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها