تعداد بازداشتی‌های تخلفات فوتبالی به ۳ نفر رسید

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت : در ارتباط با پرونده ی فساد در باشگاه فوتبال مس رفسنجان ۷ متهم تحت تعقیب قضایی قرارگرفتند و ۳ نفر از مسوولان سابق روانه ی زندان شدند .

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در تشریح آخرین وضعیت پرونده ی فساد در باشگاه فوتبال مس رفسنجان ، اظهارداشت : صبح امروز و در ادامه ی رسیدگی به این پرونده آقای (س.م) از مسوولان سابق سازمان لیگ به دستگاه قضایی در استان کرمان احضار و به اتهام اخذ رشوه با قرار تامین مناسب روانه ی زندان شد .

وی عنوان کرد : در یک هفته ی گذشته نیز چهار نفر از متهمان پرونده به دستگاه قضایی استان کرمان احضار شده بودند که در این رابطه آقای (خ.الف) از مسوولان سابق کمیته ی داوران فدراسیون فوتبال کشور نیز به اتهام اخذ رشوه با قرار تامین مناسب بازداشت شده است .

رییس کل دادگستری استان کرمان افزود : در هفته ی جاری همچنین آقای (ف.م) از مسوولان سابق کمیته ی نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران نیز به دادگستری استان کرمان احضارشد و در حال حاضر به اتهام اخذ رشوه با قرار تامین مناسب در بازداشت به سر می‌برد .

وی خاطرنشان کرد : یکی دیگر از متهمان پرونده آقای (پ.ر) سردبیر یکی از سایت‌های مشهور ورزشی است که به اتهام تحصیل مال از طریق نامشروع تحت تعقیب قضایی قرارگرفته است و در حال حاضر با قرار وثیقه میلیاردی آزاد بوده ، اما ممنوع الخروج از کشور است .

حمیدی در خصوص آقای (م.ه) از دیگرمتهمان پرونده که سردبیر یکی از رسانه های ورزشی است ، گفت : وی به دلیل بیماری از مرجع قضایی تقاضای مهلت جهت حضور در دادستانی کرده است که پرونده ی وی نیز در حال رسیدگی است .

وی اعلام کرد : در مجموع در حال حاضر 7 متهم در این پرونده تحت تعقیب قضایی قرارگرفته اند که دو نفر از آن ها مسوولان سابق  باشگاه مس رفسنجان هستند و مابقی متهمان مربوط به تهران هستند .

وی با بیان این که رسیدگی به پرونده ی فوق با قاطعیت در دستور کار دادگستری استان کرمان و نهادهای امنیتی قراردارد ، هشدارداد : قوه قضاییه در برخورد با فساد هیچ خط قرمزی ندارد و با مفسدین در هر پست و جایگاهی با قاطعیت برخوردخواهدکرد .

رییس کل دادگستری استان کرمان از اصحاب رسانه و مطبوعات خواست طبق قانون از بیان اسامی اشخاص قبل قطعی شدن احکام دادگاه‌ها پرهیزکنند .

نوشته‌های تازه

خرداد 1403
ش ی د س چ پ ج
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
091011  

بایگانی‌ها