پرسپولیس در پاسخ به بیانیه ی استقلال : با اشتباهات داوری صدرنشین هستند !

باشگاه پرسپولیس در واکنش به بیانیه ی باشگاه استقلال نوشت : اگر در رویایی مستقیم با پرسپولیس از اشتباهات داوری بهره‌مند نشده بودند ، اکنون در صدرجدول نبودند .

باشگاه استقلال پس از پیروزی مقابل آلومینیوم اراک در هفته ی بیست‌وسوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران بیانیه‌یی را صادرکرد ، در این بیانیه آبی‌پوشان با طعنه به برتری پرسپولیس برابر ملوان انزلی این ادعا را مطرح کرد که گل قرمزها آفساید و یک خطای پنالتی به سود ملوان گرفته نشد .

باشگاه پرسپولیس ساعاتی پس از این بیانیه پاسخ تندی به باشگاه استقلال داد و اطلاعیه‌یی را بر روی خروجی کانال رسمی خود قرارداد .

باشگاه پرسپولیس نوشت :

( پرسپولیس ، یک داستان تکراری باز هم در حال روی دادن است . باز هم علیه پرسپولیس حرف‌هایی می‌زنند که توهین به شعور جامعه و ارکان فوتبال است و باز از سوی ارکان انضباطی و اخلاقی برخوردنمی‌شود و باز آن‌ها با خاطر آسوده‌تری به این روند ادامه خواهندداد .

باز ما شکایت خواهیم کرد و باز تبریه خواهندشد و باز به زعم خود به پرسپولیس و فوتبال ایران توهین خواهدشد .
یک روز برای توجیه ناکامی و روز دیگر از ترس ناکامی . یک روز برای بهره‌مند شدن از امتیازات ویژه و روز دیگر به دنبال فشار به ارکان فوتبال ، داوری یا آدم‌های نامریی . تنها تغییر این است که حالا وسط دعواهای خودشان پای پرسپولیس را هم وسط کشیده‌اند .
در جمعه‌یی که گذشت باز هم پای پرسپولیس را وسط کشیدند در حالی که در همین فصل جاری رقابت‌ها اگر در رویایی مستقیم با پرسپولیس از اشتباهات داوری بهره‌مند نشده بودند ، اکنون در صدرجدول نبودند . در پایان نیم فصل نخست هم در صدرجدول نبودند .
همه ی این ها در حالی اتفاق می‌افتد که انتظارداشتیم کمیته‌های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال در تمام این سال‌ها جلوی این مساله را بگیرند . با آن برخورد مناسب و پیشگیرانه داشته باشند نه این به آن‌ها احساس مصونیت بدهد و همین باعث شود این آفت به دیگر تیم‌ها هم سرایت کند .
انتظار برخورد داشتیم نه به خاطر پرسپولیس ، نه به خاطر فوتبال ، حداقل از این باب که بسیاری اوقات این توهین‌ها و گزافه‌ها تهمت و افترا به راس تا ذیل فوتبال بوده است و این قابل کتمان نیست .
هواداران بعد از اظهاراتی که این جمعه از سوی بعضی عوامل تیم‌ها علیه پرسپولیس مطرح شد انتظار طرح شکایت از سوی پرسپولیس دارند ، باشگاه قطعاً فردا شکایت خود را مطرح و مستندات را ارسال می‌کند . همان‌طور که دفعات قبل چنین کردیم . همان‌طور که بعد از دربی چنین کردیم . ولی چه شد ؟ دفعات قبل تبریه شدند . معلوم نیست این مصونیت برای آن‌ها برای این همه توهین و بی‌احترامی از کجا می‌آید که تمامی ندارد . از بین نمی‌رود و به نفرات بعدی هم منتقل می‌شود . )

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
 121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
05060708091011

بایگانی‌ها