نوری : آفساید عیسی آل‌کثیر میلی‌متری بود

محمد نوری می‌گوید تا وقتی VAR نیاید اشتباهات میلی‌متری در فوتبال وجوددارد‌ .

 محمد نوری ، مربی ملوان ، در پایان بازی با پرسپولیس درباره ی بازی گفت : به پرسپولیس تبریک می‌گویم ، برد خوبی را کسب کردند . ما هم خیلی زحمت کشیدیم و بازی می‌توانست مساوی بشود . یکی دو موقعیت ما داشتیم و یکی دو موقعیت هم تیم خوب پرسپولیس داشت . برای بازی بعد جلوی سپاهان تلاش می‌کنیم که بتوانیم امتیاز عقب افتاده را جبران کنیم . در مجموع از بچه‌ها راضی هستیم . یک ذره صحنه‌های داوری تاثیرگذار بود ، مخصوصاً گلی که پرسپولیس زد فکر می‌کنم آفساید بود . البته که VAR باید باشد و کاملاً میلی‌متری بود و فقط VAR می‌توانست تشخیص بدهد . این هم از امکانات ضعیف فوتبال ما است .

او درباره ی خطا روی عمری توضیح داد : ما هنوز صحنه را ندیدیم ولی احساس کردیم که خطا بود ولی نمی‌دانیم داخل محوطه ی جریمه بود یا نه ، باید فیلمش را ببینیم . به نظرم می‌توانست آن صحنه خطا بگیرد . تمام شد و به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم . به هواداران خودمان هم که به این جا آمدند ، خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم بتوانیم بازی بعد جبران کنیم .

نوری درباره ی جو ورزشگاه و تیم سابقش گفت : جو ورزشگاه همیشه خوب بوده . مرسی از مسوولین باشگاه پرسپولیس که از ما تقدیرکردند . امیدوارم که باشگاه‌های دیگر هم این روند را نسبت به پیشکسوتان شان داشته باشند .

او درباره ی هواداران ملوان گفت : دست‌شان دردنکند . ممنونم که این همه راه آمدند و شرمنده‌شان شدیم . سعی می‌کنیم بازی بعد جبران کنیم .

مربی ملوان درباره ی اعتراض به داوری گفت : تا موقعی که VAR نیاید همین است . صحنه‌های میلی‌متری در فوتبال دنیا تاثیرگذارند نه فقط ایران . ممکن است یک بدن جلو کل سرنوشت بازی را عوض کند . اگر می‌خواهند هرچه سریع‌تر مشکلات داوری حل بشود باید VAR را به فوتبال لیگ بیاورند .

نوری درباره ی سرلک گفت : سرلک دو هفته پیش یک آسیب‌دیدگی داشت و دیر ملحق شد . ان‌شالله اگر شرایطش خوب باشد در بازی‌های بعد حتماً خواهدبود .

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
 121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
05060708091011

بایگانی‌ها