اعلام برنامه ی مسابقات هفته های 22 و 23 لیگ دو

برنامه ی مسابقات هفته های بیست و دوم و بیست و سوم لیگ دو باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران ؛ براساس اعلام روابط عمومی سازمان لیگ ، برنامه ی مسابقات هفته های بیست و دوم و بیست و سوم لیگ دو به شرح زیر است :

هفته بیست و دوم :
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
نیروی زمینی تهران – آینده سازان اردبیل – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : غدیر ناجای تهران
شهدای رزکان البرز – ستارگان بهمن جوان – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : انقلاب کرج
سپیدرود رشت – شهرداری بم – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شهیدعضدی رشت
کیان سام بابل – چوکای تالش – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شهدای ساری
پاس همدان – یاران سلامت ایرانیان – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شهیدحاجی بابایی همدان
شهرداری ماهشهر – شهدای بابلسر – ساعت ۱۷ – ورزشگاه : اختصاصی نفت امیدیه
شهرداری بندرعباس – فولادنوین اهواز – ساعت ۱۷:۱۵ – ورزشگاه : خلیج فارس بندرعباس
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
شهرداری نوشهر – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شهدای نوشهر
سرخ پوشان نوین اطلس طلایی – کویرمقوای تهران – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : پترو شیمی مهاجران
شهیدقندی یزد – اترک بجنورد – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شهیدنصیری یزد
نود ارومیه – آریان همدان – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : تختی ارومیه
کیای تهران – فولاد هرمزگان – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : بعثت تهران
شناورسازی قشم – نیکاپارس چالوس – ساعت ۱۷:۱۵ – ورزشگاه پی پشت قشم

هفته ی بیست و سوم :
سه شنبه ۴ اردیبهشت
شهدای بابلسر – آینده سازان اردبیل – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شهیدعلیزاده بابلسر
ستارگان بهمن جوان – سپیدرود رشت – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : مرغوبکار تهران
چوکای تالش – پاس همدان – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : پوریای ولی تالش
شهرداری بم – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : فجر بم
یاران سلامت ایرانیان – شهدا رزکان البرز – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شباهنگ شهریار
شهرداری بندرعباس – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۷:۱۵ – ورزشگاه : خلیج فارس بندرعباس
فولادنوین اهواز – کیان سام بابل – ساعت ۱۷ – ورزشگاه : اختصاصی فولاد اهواز
چهارشنبه ۵ اردیبهشت
کویرمقوای تهران – نود ارومیه – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شباهنگ شهریار
آریان همدان – شهرداری نوشهر – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شهیدحاجی بابایی همدان
بعثت کرمانشاه – فولاد هرمزگان – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : آزادی کرمانشاه
نیکاپارس چالوس – شهیدقندی یزد – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شهدای تجن کلای چالوس
اسپاد الوندتهران – سرخ پوشان نوین اطلس طلایی – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه بعثت تهران
شناورسازی قشم – کیای تهران – ساعت ۱۷:۱۵ – ورزشگاه : پی پشت قشم

نوشته‌های تازه

فروردین 1403
ش ی د س چ پ ج
 1314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
0809101112  

بایگانی‌ها