عزت‌اللهی : برای نام ایران می‌جنگیم

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت : ما با همه ی توان خود برای دفاع از نام ایران می‌جنگیم و بازی خواهیم کرد .

سعید عزت‌اللهی هافبک تیم ملی فوتبال ایران امروز در نشست خبری پیش از بازی با ازبکستان اظهارکرد : برای امیر قلعه‌نویی آرزوی سلامتی دارم که باوجود کسالت ، تیم را تنها نگذاشت و کنار ما بود . این نقطه ی قوت ماست که با این روحیه ، همگی کنار هم هستیم .

وی ادامه داد : همیشه بازی‌های اول سختی خاص خود را دارند و بازی هنگ کنگ هم به همین شکل بود . حالا مقابل ازبکستان بازی خواهیم کرد که تیمی قابل احترام است و به طور قطع بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت . می‌دانیم بازی سخت و جذابی داریم . ما با همه ی توان خود برای دفاع از نام ایران می‌جنگیم و بازی خواهیم کرد .

لژیونر فوتبال کشورمان در مورد هم‌تیمی‌بودن با الدور شومورودوف بازیکن تیم ملی ازبکستان در روستوف ، اظهارکرد : اول از همه خوشحالم برای الدور که در چند سال اخیر پیشرفت خیلی خوبی داشته و در حال حاضر فکر می‌کنم او یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ازبکستان و حتی آسیاست . او شخصیت بسیار خوبی دارد و رابطه ی من با او خیلی خوب است . فکر می‌کنم یکی از نقاط قوت ازبکستان ، حضور مهاجمی با تجربه مثل اوست اما ما تیم ملی ایران هستیم و ازبکستان را آنالیز کردیم .

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به بردهای همیشگی ایران برابر ازبکستان ، آیا تعریف کردن از تیم ازبکستان یک تعارف ساده است یا واقعیت دارد ، گفت : ما از زبان فوتبال حرف می‌زنیم . درست است ازبکستان را در این چند سال برده‌ایم ، اما همیشه قابل احترام بودند و برابر ما جنگیدند . مردم ازبکستان نباید فراموش کنند تیم ملی کشورشان برابر تیمی باخته که یکی از بهترین تیم‌های آسیاست ، بنابراین فکر نمی‌کنم خیلی جای تعجب داشته باشد .

عزت‌اللهی افزود : ما به‌عنوان تیم ملی ایران ، تیم ازبکستان و بازیکنانش را تحسین کرده‌ایم . پیشرفت ازبکستان را دیده‌ایم و مردم‌شان نیز حس کرده‌اند . چند بازیکن ازبکستان در اروپا بازی می‌کنند و در درازمدت می‌توانند پیشرفت زیادی داشته باشند . ما بازیکنان بزرگ زیادی در تیم ملی ایران داریم و قطعاً تجربه ی آن ها و کیفیت‌شان در زمین است که نتیجه را رقم می‌زنند .

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها