ترکیب تیم ملی مقابل بلغارستان اعلام شد

احسان حاج‌صفی کاپیتانی تیم ملی ایران در دیدار دوستانه مقابل بلغارستان را بر عهده خواهدداشت .

تیم ملی فوتبال ایران در نخستین مسابقه ی خود در فیفا دی از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در ورزشگاه هریستوف‌بتوف مقابل تیم ملی بلغارستان قرار می‌گیرد .

علیرضا بیرانوند مثل همیشه دروازه‌بان تیم ملی ایران است ؛ شجاع خلیل‌زاده و مرتضی پورعلی‌گنجی ، دو مدافع میانی هستند که جلوتر از محمدحسین مرادمند و محمد دانشگر به ترکیب تیم ملی رسیده‌اند و رامین رضاییان هم به صادق محرمی در پست دفاع راست ترجیح داده شده و احسان حاج‌صفی نیز به‌عنوان کاپیتان در جناح چپ خط دفاعی به میدان می‌رود .

1921736

سعید عزت‌اللهی و احمد نوراللهی هافبک‌های دفاعی تیم ملی ایران هستند که امشب مقابل بلغارستان از ابتدا در ترکیب قرارگرفته‌اند و جلوتر از آن ها سامان قدوس برای نخستین بار با نظر امیر قلعه‌نویی در جمع ۱۱ نفر اصلی مقابل بلغارستان قرار گرفته است .

علیرضا جهانبخش و محمد محبی ، وینگرهای تکنیکی تیم ملی هستند که در سمت راست و چپ بازی می‌کنند و در راس خط حمله نیز مهدی طارمی جلوتر از شهریار مغانلو در جمع نفرات اصلی مقابل بلغارستان قرار گرفته است .

ایران ترکیب تیم ملی ایران مقابل بلغارستان را این نفرات تشکیل می‌دهند :

علیرضا بیرانوند ، شجاع خلیل‌زاده ، مرتضی پورعلی‌گنجی ، رامین رضاییان ، احسان حاج‌صفی (کاپیتان) ، سعید عزت‌اللهی ، احمد نوراللهی ، سامان قدوس ، علیرضا جهانبخش ، محمد محبی و مهدی طارمی

بولت زیر مجموعهشجاع خلیل‌زاده با وجود این که پس از دیدار تراکتور و استقلال خوزستان در لیگ برتر به‌عنوان آخرین بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شد ، نسبت به دانشگر و مرادمند ترجیح داده شده و در غیاب محمدحسین کنعانی‌زادگان ، در کنار پورعلی‌گنجی به میدان می‌رود .
بولت زیر مجموعهصادق محرمی با وجود شرایط خوبی که در دینامو زاگرب داشته ، پشت خط رامین رضاییان آماده مانده است .
بولت زیر مجموعهاحسان حاج‌صفی مطابق انتظار و مثل بازی‌های باشگاهی آ. ا. ک آتن ، انتخاب اول در سمت چپ خط دفاعی است که مقابل بلغارستان به میدان می‌رود .
بولت زیر مجموعهسعید عزت‌اللهی و احمد نوراللهی دوباره در کنار هم در میانه ی زمین به میدان می‌روند و انتخاب‌های قلعه‌نویی هستند .
بولت زیر مجموعهسامان قدوس که اولین تجربه ی حضور در اردوی تیم ملی با سرمربی گری امیر قلعه‌نویی را تجربه می‌کند ، به ترکیب دیدار با بلغارستان هم رسیده است .

1921742

بولت زیر مجموعهجهانبخش پس از دو مسابقه نیمکت‌نشینی در فاینورد برای تیم ملی از ابتدا به میدان می‌رود و محمد محبی نیز با شرایط خوبی که در روستوف داشت ، برابر بلغارستان بازی می‌کند .
بولت زیر مجموعهمهدی طارمی جلوتر از شهریار مغانلو که دیگر مهاجم تخصصی  اردوی تیم ملی است ، در ترکیب قرارگرفته و امید اول گلزنی ایران در این دیدار به شمار می‌رود .

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها