تارتار : فکر می‌کنم مساوی عادلانه بود

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت : امیدوارم داوران بازی با گل گهر ، اشتباه تاثیرگذار نکرده باشند .

مهدی تارتار پس از کسب یک امتیاز در خانه ی گل گهر سیرجان ، اظهارداشت : به خاطر شرایط جغرافیایی که این شهر (سیرجان) دارد و در نیمه ی دوم که واقعاً تیم‌ها دچار مشکل می‌شوند ، خداراشکر توانستیم یک امتیاز با ارزش را به دست بیاوریم . در نیمه ی اول هر دو تیم یکدیگر را ارزیابی می‌کردند و موقعیت خاصی وجود نداشت .

وی افزود : با شروع نیمه ی دوم توانستیم روی یکی از ضدحملات‌مان خیلی خوب عمل کنیم و گل برتری را بزنیم . در ادامه با تعویض‌هایی که تیم حریف انجام داد به بازی مسلط شد اما موقعیتی به گل گهر ندادیم . حتی گلی هم که دریافت کردیم ، مدافع ما حضور داشت . یک ناهماهنگی به وجود آمد و گل مساوی را دریافت کردیم . در ادامه توانستیم بازی را کنترل کنیم . روی نیمکت مقداری دست ما بسته است . با این قانون جدید باید صبر کنیم . از فردا نقل و انتقالات تمام می‌شود و می‌توانیم 3 بازیکن را اضافه کنیم تا در این موقعیت‌ها بتوانیم تعویض‌های بهتری انجام بدهیم . فکر می‌کنم مساوی عادلانه بود .

سرمربی ملوان در خصوص داوری بازی و اخراج بازیکن گل گهر ، گفت : صحنه ی اخراج از ما دور بود ولی خود داور به صحنه نزدیک بود . قضاوت خوبی را شاهد بودیم . یک صحنه ی هند عمد هم در نیمه ی اول وجود داشت . دفاع حریف سُر خورد و توپ را با دست لمس کرد . امیدوارم داوران در این بازی اشتباه تاثیرگذار نداشته باشند . جوان و آینده دار هستند و برای شان آرزوی موفقیت می‌کنم .

وی در مورد این که برخلاف انتظار در بازی امشب موقعیت‌های چندانی خلق نشد ، عنوان کرد : علت این بود که هردو تیم با یک سیستم بازی می‌کردند . کاملاً مشخص بود که بازیکنان به هم خورده بودند . در رختکن هم به بازیکنان گفتم . در این بازی نباید یک در مقابل یک‌ها را از دست می‌دادیم که خداراشکر خوب بودیم . توانستیم تیم خوب گل گهر را کنترل کنیم . به خاطر سیستمی که هر دو تیم داشتند نمی‌توانستند خیلی خوب کار کنند . هر دو تیم واقعاً یکدیگر را خوب کنترل کردند .

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها