اعلام آرای انضباطی فوتبال ؛

رای انضباطی دیدار فولاد – ملوان اعلام شد

کمیته ی انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتری و یک مسابقه از جام حذفی اعلام کرد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، آرای صادرشده به شرح زیر است :

* دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران در هفته ی نوزدهم برگزار و از سوی تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر سوء رفتار تیمی ( 7 اخطار) و پرتاب اشیا و انداختن لیزر ، توهین به بازیکنان حریف از سوی تماشاگران منتسب رخ داد .

این تیم به یک میلیارد ریال جریمه ی نقدی محکوم می شود . این رای قابل تجدید نظر است .

* دیدار تیم های فولاد خوزستان و ملوان بندرانزلی در هفته ی بیست و یکم برگزار شد . به دلیل تخلفات تماشاگران تیم فولاد خوزستان مبنی بر انداختن لیزر که منجر به قطع مسابقه و استفاده از شعارهای موهن و پرتاب ترقه و حضور تماشاگران در زمین بازی شد ؛ این تیم به پرداخت 2 میلیارد و 500 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم است . این رای قابل تجدیدنظرخواهی می باشد .

همچنین کمیته ی انضباطی اعلام کرد در صورت تکرار عمل از سوی تماشاگران منتسب در بازی های آینده ، جرایم سنگین تری اعمال خواهدشد .

*مسابقه ی تیم های نود ارومیه و پیکان تهران از سری رقابت های جام حذفی برگزار و از سوی سعید موسی زاده ، مربی تیم نود ارومیه تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد . وی به 6 ماه از حضور در کلیه ی مسابقات فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی محروم است و باید 1 میلیارد ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند .

حمید عبدالوند ، مربی تیم نود ارومیه به دلیل اعتراض به مقام رسمی مسابقه و حمله ور شدن به داوران مسابقه که منجر به ایراد ضرب شد ، به 6 ماه از حضور در کلیه ی مسابقات فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی محروم است و باید 1 میلیارد ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند .

تیم نود ارومیه به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری ، پرتاب اشیا به اطراف کمک داور که منجر به قطع بازی شد ، توهین و فحاشی به مقامات رسمی مسابقه از سوی تماشاگران تیم ، به 510 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم شد .

تیم نود ارومیه به دلیل نقض اصول کلی رفتار باید 510 میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند .

آرای فوق قابل تجدیدنظر است .

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها