مازیار : در مرام من این گونه بازی کردن نیست

سرمربی تیم فوتبال ملوان به تمجید از نمایش صنعت نفت آبادان پرداخت .

مازیار زارع سرمربی تیم ملوان بعد از تساوی تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت : بازی بسیار سختی بود و کیفیت فوتبال صنعت نفت فوق‌العاده بود . حریف را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم که تیم خوبی است و پرفشار بازی می‌کند .

وی در ادامه گفت : می‌دانستیم نفت چیزی برای از دست دادن ندارد و انتحاری بازی می‌کند . من فکر می‌کنم در نیمه ی دوم خیلی به ما فشار آوردند و خیلی موقعیت به دست آوردند اما در نهایت امتیاز مهمی از آبادان گرفتیم . به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم در ادامه تیم صنعت نفت از این شرایط خارج شود . کل ایران قلباً ملوان و نفت آبادان را دوست دارند . صمیمانه آرزو دارم که نفت آبادان در لیگ برتر بماند و روزهای خوبی را سپری کند .

1807879

سرمربی تیم فوتبال ملوان در واکنش به سوالی درباره ی اعتراض سکوها به نحوه ی بازی ملوان گفت : اصلاً در مرام من و تیمم وقت تلف کردن نیست . در نیمه ی دوم تیم ما عقب نشست و حریف فشار می آورد و با تمام قوا حمله می کرد زیرا چیزی برای از دست دادن نداشت اما وقت تلف نکردیم و بازی را از جریان نینداختیم . ما هم سال‌ها در این شرایط و این جای جدول بوده‌ایم . به هر حال تک امتیاز با ارزشی گرفتیم اما فوتبال خوبی از سمت ما نبود که طبیعی است .

او ادامه داد : من مطمئنم اگر این شکل فوتبالی که نفت انجام داد ، از ابتدای فصل تاکنون انجام داده بود ، موفق می شد و حتی می تواند در ادامه نیز موفق باشد . در هر صورت برد ، حق نفت آبادان بود اما بازیکنان ما تلاش کردند که برد به دست این تیم نرسد و با تساوی تمام شد .

زارع در پایان گفت : آرزوی قلبی من ماندن نفت در لیگ است و نباید ناامید شوند و حمایت مسوولان هم باید باشد . ما انزلی‌چی‌ها قلباً نفت آبادان را دوست داریم و حتماً آبادانی ها چنین حسی به تیم ما دارند . هیچ چیز در این فوتبال نشدنی نیست و باید تمام تلاش خود را داشته باشند . امیدوارم اتفاقات خوبی رقم بخورد و ما هم جایگاهی خوبی به دست آوریم تا در نهایت هر دو تیم خوب شهرستانی سهمیه ی خود را حفظ کنند .

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها