زارع : آخر داوری‌ات است ، انتقاد نمی‌کنم !

مازیار زارع انتقاداتی را نسبت به داور مسابقه ی امروز داشت .

مازیار زارع پس از شکست سنگین ملوان بندرانزلی مقابل استقلال ، گفت : جا دارد در ابتدای صحبت‌هایم از مردم انزلی و استان گیلان بابت باخت بدمان مقابل استقلال عذرخواهی کنم . باید این شکست را جبران کنیم . در نیمه ی اول استقلال دو موقعیت داشت و از روی ضدحمله هر دو موقعیت را به گل تبدیل کردند و هر دو گل اول آن ها به یک شکل به ثمر رسید . ما باید این قسمت از خط دفاعی تیم‌مان را قوی‌تر می‌کردیم تا شاهد چنین صحنه‌هایی نباشیم ، چون می‌دیدیم که مهدی قایدی از سمت راست به ما فشار می‌آورد ، ولی گل سوم‌مان را هم به همان شکل خوردیم . جلوی استقلال وقتی اشتباه کنید و اشتباهات را درست نکنید ؛ کاری که من کردم ، معلوم است که گل‌های بیشتری دریافت می‌کنید . فوتبال این جا تمام نمی‌شود و ما به کارمان ادامه می‌دهیم و برای بازی‌های بعدی آماده می‌شویم .

مازیار زارع در خصوص این که آیا به داوری اعتراض داشته‌اند یا خیر ، گفت : نه. داوری آقای سیدعلی مشخص است . آخر داوری ایشان است و احترام می‌گذاریم . زیاد هم به داوری آقای سیدعلی ایراد نگیریم بهتر است . داوری مسابقات استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی را به آقای سیدعلی می‌دهند که در تهران زندگی می‌کنند تا فشاری به او نیاید .

سرمربی ملوان بندرانزلی در خصوص اشتباهات تیمش گفت : ما تعویض کردیم و تغییر سیستم دادیم ، ولی متاسفانه باز هم از همان سمت راست تیم‌مان گل خوردیم . همه ی بازیکنانی که در اختیار داریم بازیکنان لیگ برتری هستند . باید مقابل استقلال و پرسپولیس در آزادی با کم ترین اشتباه بازی کنید و ما هم تغییرات زیادی داشتیم ، ولی افاقه نکرد و گل سوم را هم به همان شکل خوردیم .

زارع در پاسخ به این سوال که در نیمه ی اول توپ از خط دروازه ی استقلال رد شد یا خیر ، گفت : من آن صحنه را ندیدم ، چون در جریان بازی احساسات بر ما غالب است و ما فکر می‌کنیم که گل شده است ، ولی هنوز ندیدم و به کارشناسان می‌سپاریم که نظر بدهند .

او درباره ی نمایش هجومی ملوان گفت : ما در ۶ بازی گذشته مدل بازی‌مان فرق می‌کرد و اعتقاد من بر این است که ما ۸۰ درصد بازیکنان‌مان در آزادی بازی نکرده بودند و این ورزشگاه را ندیده بودند . من معتقدم که فوتبال را برای بازی کردن بازی کنیم . من می‌توانستم امروز بیایم بازی را ببندم و شکل بازی را خراب کنم . دوست دارم که بازیکنانم از بازی‌شان لذت ببرند . این شکل بازی تاوان سختی هم دارد . یک طرف فوتبال باید راضی باشند و امروز هم استقلالی‌ها راضی بودند . در خیلی از بازی‌ها هم اتفاق افتاده است که ما خوب بازی کردیم و نتیجه هم گرفتیم . باید بیشتر کار کنیم علاوه بر این که فوتبال بازی می‌کنیم و ضدفوتبال نداریم ، نتیجه هم بگیریم .

سرمربی تیم فوتبال ملوان در واکنش به ناراحتی‌های پژمان نوری از شرایط باشگاه و عدم حمایت مسوولان شهری و استانی گفت : تنها کسی که از تیم ما حمایت می‌کند اشکان پوررشید است . ما شخص دیگری را ندیدیم و خیلی هم نیاز نیست درباره ی این موضوع صحبت کنم . درباره ی ناراحتی نوری هم باید از خود او سوال کنید ، نه من .

زارع درباره ی غیبت‌های ادامه‌دار نوری در باشگاه گفت : یک صحبت‌هایی شده است و مسوولان باید بیایند و به تیم کمک کنند . تنهایی کار کردن سخت است . من اصلاً مربی و آدمی نیستم که یکسری صحبت‌ها کنم که ضعف تیم و خودم را نشان دهد . امروز تفاوت قیمتی دو تیم قابل قیاس نبود . نوش جان بازیکنان استقلال ، حق‌شان است و می‌توانند ، می‌گیرند . ولی ای کاش تیم‌های شهرستانی مثل ملوان یک بودجه‌یی داشته باشند که حداقل بتوانند استفاده ی لازم را ببرند . ما کاملاً تک و تنها هستیم . شما سوال پرسیدید و من جواب می‌دهم و به هیچ وجه من بهانه‌‌یی برای باختن نمی‌آورم که پول نبوده است . غیبت مدیرعامل تیم به‌هرحال تاثیرگذار بوده است . او یکسری خواسته‌هایی داشته و تحت فشار است و باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد .

« از اینکه بعد از هفت سال در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال قرار گرفتید ، چه حسی داشتید؟ »، زارع در پاسخ گفت : حس اول بازی حس خوبی بود ، ولی در پایان بازی حس خوبی نداشتیم ، با توجه به این که نتیجه ی خوبی نگرفتیم . در مجموع اگر گل‌ها را کنار بگذاریم ، بچه‌های تیم ما بد بازی نکردند . متاسفانه مقابل استقلال کم‌تجربه بودیم و حریف ما از تجربه‌اش استفاده کرد . بازی کردن در ورزشگاه آزادی حال و هوای خاص خودش را دارد . امیدوارم مردم با این همه گرفتاری که دارند به ورزشگاه بیایند و از فوتبال لذت ببرند . خانم‌های محترم هم به ورزشگاه بیایند و از فوتبال لذت ببرند .

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها